رستوران با زیان های بزرگ, درخواست برای کمک در ویروس ترساندن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر رستوران صنعت شفاعت برای کمک به کسب و کار چهره تلفات تا 80 درصد در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در پیام های جداگانه هر دو حالت انجمن رستوران ها و شهرستان نوازی گروه لابی گری به نام مقامات برای ارائه کمک برای مبارزه eateries.

“ما نمی توانیم غلو چگونه بسیاری از رستوران ها روبرو هستند وخیم آینده در حال حاضر” نوشت: ملیسا Fleischut, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالت نیویورک انجمن رستوران در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.


اتحادیه میدان, گروه هتلداری که 19 رستوران شامل مشهور Gramercy میخانه جمعه اعلام کرد آن را به طور موقت بسته شدن تمام مکان.

“در حالی که ما در حال سوخت این فرصت را به شما خوش آمد با مهمان نوازی گرم ما بر این باورند که بسته است در بهترین منافع بهداشت عمومی در این زمان” می خواند در یک پیام در وب سایت شرکت.

رستوران ها دیده می شود بین 20% تا 80% از دست دادن در کسب و کار با توجه به اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد.

“همه چیز در حال تغییر ساعتی و ما فقط در تلاش برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک درب باز و افراد شاغل” Rigie گفت.

جینگ Fong این شهر بزرگترین رستوران چینی بسته شده است و محل آن در محله چینی ها با امید به دوباره باز بعد از این سال به نیویورک پست گزارش شده است.

در نامه ای به Cuomo, Fleischut گفت: دولت باید اجازه می دهد رستوران ها برای گسترش پنجره به صورت ماهانه مالیات بر فروش کشش شرایط پرداخت به الکل توزیع کنندگان برای 90 روز و از بین بردن مجازات برای کسب و کار عقب افتاده و یا مالیات بر املاک.

دولت باید همچنین بهره وام های در دسترس برای کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus نامه است شبیه به آنچه در این شهر ارائه کرده است.

12-نقطه طرح از نیویورک مهمان نوازی داد به نام برای دولت به, و شهرستان برای ارائه یک تزریق پول نقد برای رستوران ها برای دریافت از طریق این دوره از کسب و کار کم, با این حال مدت آن طول می کشد. اتحاد به نام دولت برای ارائه یارانه برای پرداخت ترک در طول زمان و همچنین به عنوان بودجه برای کمک به پوشش اجاره.

هر دو گروه به نام برای یک مهلت قانونی برای تحویل هزینه. Grubhub روز جمعه گفت این امر به طور موقت به حالت تعلیق در هزینه های هر چند Rigie ابراز برخی نگرانی این شرکت گفت: این قرارداد اعمال می شود به “واجد شرایط مستقل رستوران ها” بدون یک تعریف روشن از این واژه.

رستوران ها نیز در تلاش برای ایجاد حس از کومو در اطلاعیه دیروز که مورد نیاز همه کسب و کار برای محدود کردن مهمان به 50 درصد از ظرفیت. این قانون به اثر رفت در 5 بعد از ظهر امروز اما Rigie گفت: رستوران ها امیدوار هستند برای راهنمایی برای روشن کردن چگونه آن را تحت تاثیر و آنها را به طور خاص.

“50 درصد بر اساس تعداد صندلی ؟ گواهی خود را از اشغال?” Rigie گفت. “برخی از مردم هنوز هم رفتن به طوری که هنوز هم وجود دارد برخی از رستوران ها که در آن این یک نگرانی است. آنها می خواهند بدانند که این به چه معناست و چگونه به آن عمل کند.”

اتحاد است که در حال حاضر برای اشاره به اعضای اخیر دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان است که دولت که “موسسات یا سازمان دهندگان از رویدادهای با کمتر از 500 کارکنان و یا شرکت کنندگان باید در عمل بیش از 50 درصد از آنها حداکثر اشغال.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>