رستوران نیاز به صبر و شکیبایی را از این لایحه جمع و کمک از دولت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مهمان نوازی است که همه در مورد انسان را لمس کنید. رستوران ساخته شده اند و امرار معاش برای خود و هزاران سخت کوش نیویورکی توسط انسان ایجاد ارتباط از طریق خودرو از مواد غذایی است. آن را به یک صنعت شده است که در اطراف پس از آغاز زمان و مانند بسیاری از صنایع دیگر بوده است وارونه توسط COVID-19 بیماری همه گیر.
 


به عنوان این بحران شکست جامعه ما از صاحبان کسب و کار کوچک در زمان گام های فوری برای انطباق به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما افزایش تمیز کردن پروتکل ها و روش های, تمدید زمان پرداخت کردن به کارکنان خود ارائه وعده های غذایی رایگان برای کارکنان و خانواده های کاهش هزینه در تحویل سفارشات و شدت ارتباط با تیم ما مهمانان و همکاران و فروشندگان و جامعه ما در مورد گیاهان برای حفظ همه امن و مالی پایدار و کاهش نگرانی ها و به اشتراک گذاری حقایق در مورد این بیماری همه گیر.


با وجود این اقدامات پیامدهای مالی برای صنعت ما در طول هفته گذشته به طور کامل ویرانگر است. بیشتر از این صنعت دیده می شود فروش قطره در بیش از بیش از 50% (و بسیاری از نزدیک 80%) در عرض چند روز. ما در حال آماده سازی برای این روند را ادامه دهد به طور نامحدود و ما مصمم به پیدا کردن راه های خلاق به فشار رو به جلو و زنده ماندن COVID19. اما ما نمی توانیم این کار را به تنهایی. ما نیاز به کمک.

به ما صاحبخانه در سراسر شهر نیویورک: ما خواستار و به شدت نیاز فوری اجاره جلو گیری. بر اساس وضعیت فعلی از چیزهایی که ما آماده هستند و آماده برای سوار شدن از این با جوامع ما, اما ما می توانیم آن را بدون کمک شما. به عنوان یکی از بزرگترین اجزای هزینه های ثابت در این کسب و کار ما نیاز به کمک. لطفا سرعت عمل و شدت. وجود دارد هیچ وقت برای صبر کنید.

به ما ارزش همکاران و فروشندگان: ما نمی تواند این کار را بدون شما و می دانم که شما در حال رفتن را از طریق بار دشوار بیش از حد. ما نیاز به تسکین موقت و جلو گیری در هزینه ها و خدمات را از طریق این زمان دشوار است. ما همچنین نیاز قابل توجهی پسوند در شرایط پرداخت.

ما به رهبران دولت: ما قدر زحمات شما را گرفته به رهبری آمریکا در طول این وضعیت اضطراری و حفاظت از سلامت ما در اینجا برای کمک به در هر راه ما می توانیم, و باز به راه های جدید و خلاق برای کمک به جامعه ما است. ما درخواست شما لطفا به ادامه ما اجازه می دهد برای خدمت به مهمانان ما از طریق تحویل به عنوان ما سوار کردن این بحران است.

ما باید سریع و متعادل اقدامات است که پایه تمام ذینفعان است که ما را حفظ خواهد کرد بخش مهمان نوازی شناور: کسب و کار, مشتریان, کارمندان و صاحبخانه به طور یکسان. ما می پرسند که شما در نظر فوری جلو گیری از فروش مالیات ارائه محلی ملک کاهش مالیات برای صاحبان املاک است که ببخشد پرداخت اجاره به مبارزه خرده فروشی و یا صنعت مهمان نوازی مستاجران و درخواست اضطراری مزایای بیکاری بود تصویب به سرعت و به شدت به حمایت از تیم ما–هر دو ساعتی و حقوق بگیر.

به ما ارزش مهمانان: بسیاری از ما رستوران ها باز هستند و آماده خدمت به شما با تماس با ما خدمات تحویل در آماده است. ما گسترش تحویل ما رسیدن به خدمت بیشتر از منهتن. لطفا به ما اعتماد. مثل همیشه ما در اینجا به شما خدمت می کنند و شما عزیزان.

به عنوان یک گروه, بسیاری از ما در حال ارائه کارتهای هدیه دیجیتال است که می تواند خریداری شده در سایت ما. این کارت های هدیه را بدون تاریخ انقضا و می تواند بازخرید در هر زمان در آینده است. لطفا به رستوران مورد علاقه خود را از وب سایت و خرید یک کارت هدیه برای نشان دادن حمایت خود را. تمام درآمد حاصل از این کارت های هدیه را نسبت به مراقبت از تیم ما.

به کارکنان و اعضای تیم: شما مهم ترین دارایی ما و ما ارزش شما بیش از شما احتمالا می دانید. هر تصمیم ما را شما در نظر داشته باشید. ما ممکن است خطا از زمان به زمان, اما می دانم که شما در قلب آن است. ما به شما کردم. ما همه چیز را کار می کنند. ما آن را کشف کردن با هم. و می دانم که شما در حال موتور, مواد غذایی و آشامیدنی صنعت است که ما دوست دارم از صمیم قلب. ما مدیون این همه برای شما.

در حالی که کسب و کار ما را وارونه آن به ارمغان آورده است جامعه ما از مارک های متفاوت و کارآفرینان با هم. در طول زمان عادی ما اغلب فراموش کرده ام به گام به عقب و واقعا به آنچه که داریم و آنچه که واقعا برای ما مهم است. آن است که در زمان بحران است که ما بحث را به همسایگان ما بیشتر توجه بیشتر به دیگران در پیاده رو و تکیه بیشتر بر دیگران برای رهبری امید و امنیت است. در زمان بحران ما نیاز به ارتباط انسان بیش از همیشه است.

جاشوا مورگان رئیس توسعه افسر ذوب فروشگاه.

میشل Gauthier تاسیس توت&Vine.

اندرو Duddleston است معاون رئیس جمهور از تاثیر اجتماعی در Aurify مارک.

آنها اعضای نیویورک مواد غذایی & آشامیدنی میزگرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>