خرده فروشی اجاره مذاکرات کثیف با 20 میلیارد دلار با توجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خرده فروشان و صاحبخانه در حال قفل شده است و در یک بی دست و پا رقص مارس به عنوان اجاره به علت می آید.

عمده زنجیره ای از جمله تشک سفت و مترو باید گفت که صاحبخانه آنها را به تعویق می اندازند و یا بریده بریده پرداخت در ماه های آینده. بازار اپراتورها می گویند آنها انتظار می رود به پرداخت می شود. بهترین خرید در ضمن برنامه ای برای پرداخت اجاره به استثنای مکان آن نزدیک مجبور شد.

این وضعیت کثیف در بخش بزرگی از آنجا که هیچ کس می داند که هنگامی که آن به پایان خواهد رسید. بسته های پول خرده فروشان گیر با اجاره تعهدات در حالی که صاحبخانه مجبور به پرداخت وام دهندگان خود را که به نوبه خود به دنبال به دولت فدرال برای کمک به. بسیاری در خطر است: خرده فروشی ایالات متحده صاحبخانه جمع آوری بیش از 20 میلیارد دلار در اجاره در یک نمونه در ماه با توجه به داده ها از CoStar ،


“این شطرنج سه بعدی گفت:” تام Mullaney یک مدیر عامل در تغییر ساختار در جونز لانگ LaSalle. “میدان جنگ مه آلود است.”

با فروشگاه توقیف سراسر کشور مبارزه زنجیره های خرده فروشی و کسب و کارهای کوچک در حال تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارگران و تلاش برای کشف کردن اگر آنها می توانند اجاره را به عنوان coronavirus شیوع مورد اقتصاد است. صاحبخانه در انتظار پرداخت های از دست رفته در حالی که همچنین تلاش برای ارزیابی اینکه آیا آنها مستاجر هستند در واقع دچار مشکل و یا فقط با استفاده از بحران برای دریافت یک معامله در اجاره.

فدرال محرک لایحه است که انتظار می رود به ارائه برخی از کمک هر دو برای مستاجران و صاحبان اما آن را در زمان دریافت این برنامه و در حال اجرا. حتی پس از آن روشن نیست این پول خواهد شد به اندازه کافی برای نگه داشتن خرده فروشان شناور.

“همه پول که به این سیستم از محرک خوب خواهد بود اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی” گفت: Eric Anton همراه کارگزار در sandhya espitia. “وجود دارد رفتن به رئال بازنده و درد. وجود دارد در حال حاضر شده است بسیاری از درد و آن را تنها دو هفته. شش هفته بیشتر خواهد شد تنها بیشتری را درد بسیاری از سختی مذاکرات است.”


آن Mahlum بنیانگذار و مدیر اجرایی مستقر در واشنگتن تناسب اندام زنجیره ای Solidcore به تازگی تعطیل 72 استودیو و گذاشته شدن بسیاری از کارکنان خود را. او نامه را به او صاحبخانه درخواست برای اجاره جلو گیری. تا کنون تنها چند توافق کرده اند. او مدیون بیش از $600,000 در اجاره برای ماه آوریل است.

“اکثر آنها حداقل ارائه تعویق اما برخی گفته اند اجاره است که هنوز هم دلیل آن است که مضحک” Mahlum گفت. “حتی تاخیر در کمک نمی کند. ما فقط لگد مالی می تواند به پایین جاده ها است.”

صاحبخانه در حال گرفتن آب گرفتگی با درخواست از کوره در رفته مستاجران به دنبال اجاره امداد. بسیاری از آنها در تلاش برای کار کردن معاملات در خصوصی در مورد پایه و اساس برای جلوگیری از گرفتن هولناک با خواسته های مشابه امتیازات.

“اگر هر کسی می پرسد و همه می شود, آن را فقط ورشکسته صاحبخانه گفت:” کریس اسمیت یک وکیل در DLA Piper. “هر کس امیدوار به خرید برخی از زمان برای پاسخ هوشمندانه به عنوان حقایق شروع به بیرون آمدن.”

Taubman مراکز و Federal Realty Investment Trust که در عمل فضای خرده فروشی باید گفت که مستاجران آنها انتظار اجاره پرداخت می شود با توجه به اجاره نامه تعهدات استناد خود را هزینه. در اظهارات به مهر هم گفت: آنها در حال صحبت کردن به مستاجران خود را در مورد وضعیت خاص.

“ما در حال تلاش برای حرکت از طریق این وضعیت در بهترین راه ما می توانیم در حالی که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ما می توانید با ما مستاجران در نور از ما در حال انجام تعهدات” Taubman یکی از ایالات متحده بزرگترین بازار اپراتورهای در بیانیه ای گفت. “مستاجر یادداشت نیست جای ما تمایل به صحبت کردن با هر یک از مستاجر خود را در مورد چالش های مربوطه.”

Federal Realty سهام نیز با کاهش بیش از 30% در این ماه در حالی که Taubman پایین است حدود 17٪. هر دو شرکت انجام شده بدتر از S&P 500.


بسیاری از خرده فروشی مستاجران طرح را به خودداری از پرداخت اجاره بها برای ماه آوریل است.

“شما نمی توانید کار را از طریق هزینه و در ادامه به پرداخت عامل آنهایی که هنگامی که شما به صفر پول” Mahlum گفت. “ما در حال ساخت هر گونه مارس پرداخت.”

کسانی که می توانند هزینه اجاره در برخی از نقاط احتمال زیاد خواهد شد و استراتژیک برای پرداخت خود را بهترین نمایشی فروشگاه در حالی که خودداری از پرداخت آنهایی که صدمه زدن به قبل از بحران JLL را Mullaney گفت.

همان می رود برای صاحبخانه بودند که در حال حاضر در تلاش برای پر کردن فضای خود را قبل از coronavirus کتک اقتصاد است. بسیاری از آنها به احتمال زیاد به کار کردن با معاملات اعتباری شایسته مستاجران که در اجاره طولانی تر.

که تا حدودی بستگی دارد که چقدر انعطاف پذیری آنها می توانید از وام دهندگان خود را.

“برخی از آنها با در نظر گرفتن بالا جاده” Mullaney گفت. “اما بیشتر قوی تر شما بیشتر نقدینگی یک موضوع است و آن را بسیار آسان را به جاده بالا است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>