خرده فروشان سخت صاحبخانه در ماه آوریل به امید بهتر اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اجازه renegotiations آغاز خواهد شد.

با Covid-19 محدودیت بسته شدن پایین ترین شهر مغازه خرده فروشان هر دو بزرگ و کوچک در حال برگزاری اجاره و بیشتر به دنبال تناسب شرایط برای این بیماری همه گیر.

“مستاجر هستند نه پرداخت اجاره به عنوان یک قاعده کلی گفت:” دنا کوهن یک شریک در عمل املاک و مستغلات در شرکت حقوقی هریک فاینستاین. “هر دو کوچک خرده فروشان و مارک های ملی پرداخت نیست.”


این کشور بزرگترین خرده فروشان و رستوران های زنجیره ای در مجموع پرداخت می شود فقط نیمی از اجاره آنها مدیون آوریل با توجه به گزارش های املاک و مستغلات شرکت تحقیقات از دستگاه datex راه حل های املاک. شرکت آهنگ های پرداخت به صاحبخانه-مشتریان از فروشندگان که پرداخت حداقل 250.000 دلار در اجاره سالانه برای 10 یا بیشتر خواص.

این گزارش نشان می دهد که Covid-19 همه گیر را تحت تاثیر قرار نشده فقط mom-and-pop, فروشگاه ها. شرکت در پرداخت شامل برخی از نیویورک بزرگترین فرانچایز.

شکاف پرداخت بدون اجاره این ماه بر اساس این گزارش پس از پرداخت در 86% از مکان های خود را در ماه گذشته. خرده فروش دارای 28 شهر نیویورک مکان با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط مرکز شهری آینده است.

Dunkin Donuts است که این شهر بزرگترین زنجیره ای با 637 franchised برگزار می گردد مکان پرداخت نمی مارس اجاره در 28 درصد از مکان های خود را در سراسر کشور از دستگاه datex یافت. شرکت franchisees پرداخت حدود 77 درصد از اجاره به علت ماه گذشته.

ضروری کسب و کار نگه داشته اند جاری است. معامله گر جو و غذاهای کل—که هر کدام دارای 13 شهرستان فروشگاه—پرداخت در حدود 99 درصد از محل در سراسر کشور. بانک مرکزی امریکا, تعقیب و ولز فارگو پرداخت اجاره در تقریبا تمام ملی, مکان, با توجه به گزارش.

صاحبخانه هستند و احساس درد. SL, سبز, شهر, بزرگترین ملک تجاری دارنده گفت: سرمایه گذاران جمعه که آن را تلاش برای جمع آوری اجاره و آن کاهش درآمد خود را هدایت.

Vornado Realty Trust, این شهر دومین ملک تجاری صاحب مربع اعلام که مدیران اجرایی آن را قطع پرداخت. رئیس استیون راث که برش خود را پرداخت نصف نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران در ماه گذشته که این شرکت رسیدگی خواهد شد اجاره مذاکرات در مورد پایه و اساس.

در حالی که برخی از صاحبخانه ها در حال نگه داشتن خط و خواستار پرداخت از تجاری خود را مستاجران بسیاری از آنها حاضر به مذاکره است.

“یکی از گزینه های محبوب این است که مستاجر در پرداخت هر آنچه که آنها می نسبت به آوریل, مه, ژوئن اجاره و پس از آن باید هر چه نیست پرداخت گسترش بیش از یک دوره طولانی تر از زمان” کوهن گفت. “است که می تواند به سهولت بار مستاجر احساس می کند در حال حاضر و هنوز صاحبخانه کل است.”

وکلا در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه Covid-19 به منزله یک نیروی majeure. یک نیروی majeure بند در قرارداد گاهی اوقات استفاده می شود برای انصراف از معاملات پس از یک عمده اختلال در پیش بینی نشده.

“وجود خواهد داشت بسیاری از دادخواهی بیش از این” کوهن گفت. “اما حتی در مواردی که اجاره این بند پرداخت اجاره است که تقریبا همیشه محروم از نیروی majeure.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو قرار داده شده 90 روز مهلت قانونی برای اخراج ماه گذشته با قرار دادن هر دادگاه جنگ بین مستاجر و صاحبخانه در خود نگه دارد. با جدید ترین اجاره در برگزاری شغل صاحبخانه وکلای املاک و مستغلات و کارگزاران منتقل شده تقریبا به طور انحصاری به renegotiating اجاره.

کسب و کار باید با صاحبخانه خود به طور مستقیم اگر آنها نمی توانند پرداخت نه به “رادیو خاموش” گفت: Gregory Tannor اجرایی مدیر عامل و مدیر لی و همکاران تجاری کارگزاری در منهتن.

“یک صاحبخانه است و نه فقط رفتن به بیرون می آیند و می گویند,” هی, من دارم به شما چهار ماه رایگان اجاره,'” Tannor گفت. “اما شما باید برای شروع گفتگو در جایی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>