مهندس بازنشسته ویلبر شاپیرو با افتخار ارائه کتاب داستانی خود را با عنوان “آموس با استعداد”

ویلبر Shapiro را “آموس با استعداد” سلیقه می گوید داستان از یک جوان با استعداد پسر به نام آموس که پدرش او را رها در هنگام تولد. مادرش Soriana عهد کرد که به ارائه آموس همه لازم است مقررات مورد نیاز برای کودک برای موفقیت در زندگی با وجود عدم شکل پدر به هدایت او. شرایط ناگوار فرود آمد Soriana و پسرش در یک جامعه کشاورزی در نیوهمپشایر – آنجا بود که آموس ساخته شده خود را و زندگی را به تلفن خود را.
 
“آموس با استعداد,” با وجود اینکه یک داستان ساختگی نشان می دهد نشکن پیوند بین مادر و کودک است. فراهم می کند و یک بینش واقعی به مبارزه مادران مجرد در حالی که هنری برجسته روشن و امیدوار کننده بالقوه برای رسیدن به موفقیت است که کودکان با استعداد داشته باشد. آموس می شود یک نیروگاه در تمام سفید جامعه کشاورزی است و تحت درمان با نهایت احترام.
 
این ادبیات را برجسته شود از مارس 14th-15هفتم در آینده 2020 توسان جشنواره کتاب – نشان دادن حمایت خود را برای ویلبر با حضور در نمایشگاه و خرید کتاب!
 
“آموس با استعداد” نیز در دسترس در آمازون است. چنگ زدن یک کپی امروز!
 

 
آموس با استعداد
نویسنده | ویلبر Shapiro
ناشر | آمازون
| تاریخ انتشار 25 ژوئن 2017
نوع | داستان
ISBN-13 | 9781973833208
شومیز قیمت | $9.50
 
درباره نویسنده
 
ویلبر شاپیرو بازنشسته شده است از یک کار مهندسی است که به طول انجامید بیش از 50 سال است. او تولید بیش از 58 انتشارات در ادبیات و 10 اختراع ثبت شده است. او همیشه به حال یک میل شدید برای نوشتن و انتشار 6 کتاب در آمازون… او ساخته شده است نوشتن در یک سن پیشرفته یک شغل دوم.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید