بازنشسته سیستم میسازد ’21 اهداف

امنا برای آرکانزاس عمومی کارکنان سیستم بازنشستگی را بپرسید آرکانزاس مجمع عمومی در سال 2021 به طور منظم جلسه به تصویب قانونی که در فاز افزایش 5 درصد از حقوق و دستمزد میزان شارژ به کاربرانی که به این سیستم پرداخت امنا تصمیم گرفت در روز سه شنبه.

سیستم امنا نیز تصمیم به درخواست نمایندگان مجلس برای تصویب قانونی که تغییر دوره سه ساله برای محاسبات نهایی به طور متوسط حقوق و دستمزد بر اساس آن سیستم اعضای مزایای بازنشستگی محاسبه می شود و تغییر برای تازه استخدام اعضای ترکیب 3% هزینه زندگی, تنظیم پرداخت شده در هر سال به سیستم بازنشستگان.

امنا گفت: هدف آنها این است که به بهبود سیستم بازنشستگی وضعیت مالی و کاهش سیستم تهی دست بدهی.

عمومی کارکنان سیستم دولت دومین بازنشستگی سیستم با بیش از 9 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و بیش از 80,000 شاغل و بازنشسته عضو دارد.

“اگر ما در اتخاذ یک بسته نهایی امروز که آخرین روز توقف در این روند” سیستم مدیر اجرایی دانکن بیرد گفت امنا در ابتدا خود را نزدیک به دو ساعت جلسه.

“ما انتظار داریم که مشترک [قانونی] بازنشستگی کمیته در حال رفتن به انجام یک مجازی تاون هال و به ما یک فرصت برای بحث در مورد وضعیت مالی سیستم بحث در مورد قطعه از قوانین است که ما پیشنهاد و شنیدن بازخورد اضافی و به پرسش های اعضای ما,” او گفت:.

میتا Drazilov یک دبیر برای گابریل Roeder, Smith & Co., گفت: سیستم امنا که سیستم به دست آورده است بازگشت سرمایه گذاری در حدود 2% در سال مالی سال 2020 به پایان رسید که در 30 ژوئن.

در مالی 2020, سیستم سرمایه گذاری نمونه کارها به دست آورده 2.38% بر اساس سیستم ارشد سرمایه گذاری افسر آمار و ارقام و به ارزش $9.09 میلیارد دلار در ژوئن 30 بیرد گفت: پس از آن. سیستم هدف نرخ بازگشت است 7.15% در سال است. سیستم سرمایه گذاری, مشاور, Callan, “ارائه خواهد شد جزئیات و آخرین شماره در سرمایه گذاری های ما” در Aug. 19 جلسه, او گفت:.

بسته های قانونی تصویب شنبه توسط هیئت امنا در یک صدا رای با شنیدن مخالفان خواهد بود:

• فاز در افزایش 5 درصد از حقوق و دستمزد و نرخ پرداخت شده توسط اعضا به 7 درصد از حقوق و دستمزد بیش از هشت سال دوره.

• پایه نهایی و دستمزد به طور متوسط استفاده می شود برای محاسبه مزایای بازنشستگی در پنج بالاترین پرداخت سال به جای سه بالاترین پرداخت سال برای اعضای فعال.

تحت این پیشنهاد یک تصویر لحظهای از سه سال نهایی و دستمزد به طور متوسط خواهد بود گرفته شده در یک تاریخ خاص پس از تصویب این قانون. هنگامی که یک عضو بازنشسته که عضو واقعی در پنج سال آخر میانگین محاسبه حقوق و دستمزد خواهد بود در مقایسه با سه سال اصلی عکس گرفته شده در قبلا تعیین تاریخ و عضو را وادار به استفاده از این بالاتر محاسبه است.

• تغییر ترکیب 3% هزینه-از زندگی-تنظیم برای یک ترکیب هزینه زندگی, تنظیم بر اساس پایین تر از شاخص قیمت مصرف کننده و یا 3% برای مزایای بازنشستگی تنها به تازگی استخدام اعضای.

چهار طرح

امنا’ پیشنهاد قانونی بسته است که آنها مورد تایید یکی از چهار که امنا در نظر گرفته شده سه شنبه. این دیگر بسته به خود جلب کرد که بحث قابل توجهی شامل همان سه تغییرات و همچنین می خواهم که با افزایش پنج سال vesting دوره از پنج سال به هشت سال برای تازه استخدام اعضای.

رئیس هیئت مدیره Candace فرانکها که دولت بانک کمیسر گفت: “ما امیدواریم که که ما به برخی از موفقیت خوبی در ما [قانونی] جلسه بعدی سال است.”

متولی Daryl باست که وزیر امور خارجه وزارت کار و صدور مجوز گفت که “هدف نهایی ما این است که سعی کنید به حمله که 800 پوند گوریل در این اتاق تهی دست با مسئولیت.”

سیستم تهی دست بدهی بالغ بر $2.39 میلیارد از 30 ژوئن 2019 با پیش بینی نتیجه نهایی دوره از 24 سال. Actuaries اغلب مقایسه پیش بینی نتیجه نهایی دوره برای تهی دست بدهی به وام مسکن در یک خانه.

متولی دیوید هادسون گفت که بهتر است به فاز در افزایش عضو پرداخت در نرخ بیش از هشت سال به جای چهار سال بر اساس پیشنهادات و انتقادات از انجمن به نمایندگی از شهرستانها شهرستانها و کارکنان دولت است.

“حتی در بسیاری از استان ها بسیاری از شهرداری دولت آنها سالانه را افزایش می دهد بنابراین مردم خواهد بود با در نظر گرفتن 0.5% کاهش در پرداخت چهار سال در مقابل 0.25 % [کاهش] در هشت سال گفت:” هادسون که سباستین شهرستان قاضی.

متولی گری Carnahan چشمه های آب گرم و گفت: پایگاه نهایی و دستمزد به طور متوسط استفاده می شود برای محاسبه مزایای بازنشستگی در پنج بالاترین پرداخت سال به جای سه بالاترین پرداخت سال برای اعضای فعال خواهد بود یک تغییر خوب.

“این عادلانه تر است به هر کس اگر ما گسترش یافته که در خارج از آن را مشکل تر برای کسی که به دستکاری کسانی که در سه سال گذشته” به منظور افزایش مزایای بازنشستگی, او گفت:.

هادسون گفت که “نهایی میانگین جبران خواهد بود تا حدودی بحث برانگیز است.

“این است که نمی تواند یکنواخت پذیرفته شده به احتمال زیاد بسته که در آن یک فرد نشسته در درون نظام” او گفت:.

نگرانی در آینده

Carnahan گفت که او به نفع تغییر ترکیب 3% هزینه-از زندگی-تنظیم برای یک ترکیب هزینه زندگی, تنظیم بر اساس پایین تر از شاخص قیمت مصرف کننده و یا 3% برای مزایای بازنشستگی از تازه استخدام اعضای دلیل “است که بیشترین تاثیر را در تهی دست مسئولیت در دراز مدت اگر چه ما ممکن است رک و پوست کنده حمایت قانونی از هر چیز مربوط به نوشابه است.”‘

متولی آندره لیا از Russellville که دولت جمهوری حسابرس گفت: وجود تعداد قابل توجهی از اعضای بازنشسته که با حضور مقننه عمومی بازنشستگی جلسات کمیته در سال 2019 به طور منظم جلسه و تعداد بسیار کمی وجود دارد کار اعضای “امیدوار است که [این سیستم] در حال رفتن برای آنها وجود داشته باشد زمانی که آنها بازنشسته شوند.”

“زمانی که من فکر می کنم از [امنا’] مسئولیت امانتی من فکر می کنم در دراز مدت چه زنده ماندن از این سیستم برای افرادی که استخدام کردم این سال ها که امید به بازنشستگی در 25 28 سال,” او گفت:.

“من آن را دیدم زمانی که همه از این بازنشستگان وجود دارد با دکمه های بزرگ است که گفت: “دست من بازنشستگی'” لی گفت. “من که از یک طرف آنها در حال حاضر بازنشسته است, اما من فکر کردم آنچه در مورد تمام این افراد در حال حاضر در سیستم ساخت $25,000 امید این سیستم امن است برای زمانی که آنها بازنشسته?'”

در سال 2019 به طور منظم جلسه بسیاری از اعضای هیئت امنا’ طرح با هدف برش سیستم تهی دست بدهی موفق به پاک کردن قوه مقننه عمومی بازنشستگی کمیته.

سیستم اتهامات دولت های ایالتی و محلی 15.32 درصد سالانه خود را افزایش در حالی که اکثر کارکنان پرداخت 5 درصد از حقوق خود را به سیستم. دولت های ایالتی و محلی پرداخت می شود $293.5 میلیون دلار به سیستم مالی 2019 که منتهی به 30 ژوئن سال 2019 در حالی که کارمند اعضا پرداخت می شود $68.2 میلیون, با توجه به یک سیستم گزارش.

همانطور که از تاریخ 30 ژوئن از سال 2019 سیستم تا به حال 45,965 کاربران به طور متوسط حقوق و دستمزد $39,212 و 38,543 بازنشسته عضو و با سود سالانه مزایای بازنشستگی از $609.1 میلیون (به طور متوسط $15,803 یک سال) با توجه به گابریل Roeder, Smith & Co.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید