رفتن به نوشته‌ها

بازگشت به مدرسه ارائه خاردار مسائل در این سال

این covid-19 همه گیر است باعث برخی باز ثبت نام و منطقه-اجرای منشور مدارس — آنهایی که قابلیت آنلاین آموزش — برای درخواست اجازه دولت برای افزایش خود را به ثبت نام دانش کلاه.

آرکانزاس منشور اجازه پنل است که به عمل در درخواست برای ثبت نام دانش آموز را افزایش می دهد برای آرکانزاس مجازی آکادمی و مدارس در فایت اسپرینگدیل و کابوت مدارس در آن ساعت 10 صبح جلسه روز سه شنبه.

در همان جلسه منشور پنل است را در نظر بگیرید یک پیشنهاد توسط پاسخگو در آموزش و پرورش راه حل تگزاس برای باز کردن یک مهد کودک-طریق-12th, کلاس, کلاسیک, آکادمی منشور مدرسه در Dodson جاده در راجرز.

یک کلاسیک در آکادمی راجرز خواهد آینه شمال, کلاسیک, آکادمی در بنتون ویل و برنامه ای برای یک, کلاسیک, آکادمی در Pulaski County در چه بوده است تلاش منشور مدرسه وست لیتل راک.

منشور مدارس به درخواست برخی از بزرگ ثبت نام را افزایش می دهد — منعکس کننده تلاش های سیستم مدرسه به آماده به خدمت به دانش آموزانی که نمی تواند و یا نمی خواهد بود قادر به شرکت در کلاس در یک مدرسه سنتی کلاس درس در سال آینده به دلیل coronavirus.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

این اسپرینگدیل مدرسه منطقه خواسته است به بزرگنمایی آن همین تایسون دانشکده نوآوری ثبت نام از 2000 به 23,000 است که در مورد کل ثبت نام از دولت بزرگترین منطقه مدرسه.

فایت ویل مدرسه منطقه است درخواست خود را گسترش Virtual Academy حداکثر ثبت نام کلاه از 500 چهارم-طریق-12th نمرات به 5000 در مهد کودک-طریق-12th نمرات.

آرکانزاس مجازی آکادمی مستقر در لیتل راک اما خدمت دانش آموزان در سطح ایالت است درخواست برای افزایش آن ثبت نام کلاه از 3000 به 4000 دانش آموزان است.

و کابوت منطقه مدرسه برای درخواست 500 دانشجو افزایش به 1000 دلار برای آن مرکز علمی برای تعالی مدرسه منشور.

پیشنهاد ثبت نام را افزایش می دهد در زمانی که پدر و مادر خواسته شده است که برای تصمیم گیری آنچه که کودکان خود را به مدرسه ای تنظیم خواهد بود برای 2020-21 سال تحصیلی.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و آرکانزاس وزیر آموزش و پرورش جانی کلید باید گفت: مدرسه سنتی دانشگاه باز خواهد شد به دانش آموزان به صورت چهره به چهره آموزش Aug. 13 اما مدارس نیز باید آنلاین آموزش برنامه های آماده با انعطاف پذیری برای ترکیب چهره به چهره و آموزش آنلاین و به محوری از یکی به دیگری در صورت شیوع ویروسی.

برای کمک به این مناطق آماده شدن برای های مختلف آموزشی حالات هیئت دولت به آموزش و پرورش در اواخر ماه گذشته به تصویب مجموعه ای از چشم پوشی از برخی از قوانین ایالتی و قوانین مربوط به مدرسه عملیات برای تقریبا تمام مناطق و منشور سیستم مدرسه.

کیمبرلی Mundell سخنگوی دولت در بخش ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش گفت: به تازگی تایید جلوگیری از چشم پوشی را شامل نمی شود چشم پوشی از دولت-تنظیم حداکثر ثبت نام کلاه در مدارس.

به عنوان یک نتیجه Mundell گفت: این مدارس که می خواهید برای افزایش ثبت نام خود را کلاه باید از طریق به طور منظم منشور اصلاح روند استفاده از منشور اجازه پنل برای تصویب. تصمیم پنل — ساخته شده از آژانس دولتی از رهبران و علاقه مند به اعضای عمومی — است و سپس موضوع را بررسی و تصمیم نهایی توسط هیئت دولت به آموزش و پرورش است.

مگر اینکه دیگر ترتیبات ساخته شده, دولت, هیئت مدیره, رای ثبت کلاه به احتمال زیاد رخ می دهد در هیئت مدیره Aug. 13 جلسه — خواهد شد که اولین روز مدرسه در بسیاری از مناطق آرکانزاس. اگر دولت آموزش و پرورش هیئت مدیره به نگرانی در مورد ثبت پیشنهاد و انتخاب را به انجام خود را از شنیدن به یک درخواست که شنوایی به طور معمول رخ می دهد زیر ماه خواهد بود که ماه سپتامبر در این زمینه است.

جیم رولینز بود که در اسپرینگدیل سرپرست منطقه مدرسه در آن زمان نوشت: به کلید در ماه گذشته گفت که درخواست برای افزایش همین تایسون دانشکده نوآوری کلاه از 2000 به 23,000 لازم است “برای خدمت به دانش آموزان ما در طول این زمان بی سابقه.

“این اجازه خواهد داد که هر اسپرینگدیل دانشجویی که مایل به خدمت گرفته شود 100 درصد عملا برای دسترسی به همین تایسون دانشکده نوآوری مجازی نوآوری آکادمی” گفت: رولینز که پس از استعفا از این منطقه است. “از طریق در حال حاضر در خدمت دانش آموزان در کلاس شش را از طریق 12 عملا و ارائه خواهد شد مجازی آموزش به دانش آموزان در کودکستان تا کلاس پنجم آغاز در پاییز” رولینز نوشت.

اپراتورها از فایت منطقه مدرسه مجازی آکادمی به دنبال دولت پنل تصویب-و در نهایت تایید از وزارت امور خارجه آموزش و پرورش هیئت مدیره — برای افزایش حداکثر ثبت نام کلاه از 500 دانش آموزان در کلاس-چهار-طریق-12 به 5000 دانش آموزان در مهد کودک-طریق-12th نمرات.

در ماه مه فایت آکادمی تا به حال 178 دانش آموزان است.

“ما مونتاژ آماده برای یادگیری کمیته ارزیابی نیازهای والدین و کارکنان و دانش آموزان” فایت سرپرست جان میشل نوشت: به کلید مورد گسترش است. “یکی از سوالاتی که در ادامه به بوجود می آیند در اطراف مجازی آموزش. در سال 2016 فایت مدارس دولتی باز برای اولین بار در منطقه تبدیل منشور حاضر در دولت است. منشور اجازه می دهد تا ما در منطقه به ثبت نام دانش آموزان در کلاس 4-12.

“ما می خواهم به گسترش ثبت نام در فایت مجازی آکادمی برای K-12 دانش آموزان به منظور آماده سازی برای بازگشایی مدارس و پاسخگویی به درخواست های ما آماده برای یادگیری کمیته” کلبرت نوشت.

ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش بخش خواست در هر منطقه برای ایجاد یک آماده برای یادگیری کمیته برای کمک به برنامه ریزی برای شرایط غیر معمول از 2020-21 سال تحصیلی.

آرکانزاس مجازی آکادمی در حال حاضر 2,813 فعالانه دانشجویان ثبت نام شده و حدود 575 برنامه های کاربردی در آثار به مدرسه پیش بینی تابستان تعداد حدود 3,250 با توجه به اسناد ثبت شده با دولت تقسیم ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش است. که پیش بینی ثبت نام بیش از آکادمی, زمان ثبت نام حداکثر تعداد 3000.

“ثبت نام افزایش از 1 ، 000 دانش آموزان به کل کلاه از 4000 … [خواهد] اطمینان حاصل شود هر دانش آموز درخواست پذیرش در زمان COVID بحران تبدیل شده است دور گفت:” امی جانسون رئیس آرکانزاس مجازی آکادمی.

این کابوت منطقه مدرسه برای درخواست 500 دانشجو افزایش به 1000 دانش آموزان آن مرکز علمی برای تعالی است.

“در حال حاضر ما تبدیل منشور علمی مرکز تعالی یا آس تنظیم شده است تا به عنوان یک [جایگزین آموزش] برنامه و در خدمت دانش آموزان که در مدل” سرپرست تونی تورمن و کارکنان خود را نوشت به آژانس دولتی.

“ما درخواست که اضافی مسیر برای دانش آموزان ثبت نام در کابوت پلنگ دیجیتال آکادمی ایجاد شود که نه سنتی [جایگزین آموزش] تنظیم. دانش آموزان در کابوت پلنگ دیجیتال آکادمی قرار می گیرد وجود دارد اما انتخاب به ثبت نام در آموزش مجازی گزینه است. بنابراین طبیعی حمایت از مکانیسم های مورد نیاز برای دانش آموزان در معرض خطر در یک [جایگزین آموزش] تنظیم می شود مورد نیاز است.

“دانش آموزان ثبت نام شده در ما پلنگ دیجیتال آکادمی خواهد تنها به پردیس مورد نیاز برای ارزیابی و دریافت اکثریت خود را آموزش ناهمگام” این نرم افزار چشم پوشی متحده است. “ما می خواهم به انعطاف پذیری برای افزایش حداکثر دانشجویی بار برای ما هفتم-طریق-12-معلمان کلاس از 30 تا 60 در هر کلاس و 150 تا 200 روزانه است.”

در مورد پیشنهاد کلاسیک آکادمی منشور مدرسه در راجرز, پاسخگو, آموزش راه حل های سرپرست استیون گاست درخواست منشور اجازه پنل برای تایید ثبت نام دانش کلاه 2500 — تا 1,000 — به جای جدید پردیس.

این پیشنهاد خواستار در نهایت تبدیل به موجود غرب, کلاسیک, آکادمی در بنتون ویل از یک مهد کودک-طریق-12 مدرسه در یک مهد کودک-طریق-کلاس هشتم مدرسه و دبیرستان دانش آموزان اختصاص داده شده در 2024-25 به پردیس جدید در راجرز. راجرز پردیس ارائه خواهد مهد کودک-طریق-12th نمرات.

در ارائه مواد منشور اجازه پنل گاست گفت: گسترش و توسعه لازم است برای پاسخگویی به تقاضای. در بنتون ویل پردیس تا به حال 848 برنامه های کاربردی برای 87 باز کردن صندلی برای سال تحصیلی آینده.

به دلیل covid-19 گیر منشور اجازه پنل جلسه در دسترس خواهد بود تنها از طریق livestream در لینک زیر: https://bit.ly/2O9Wlz3.

نظرات به پنل پذیرفته می شود تنها از طریق ایمیل و یا نامه پستی. نظرات عمومی باید دریافت شود ساعت 10 صبح در جولای 13. نظرات را می توان به [email protected] و یا از طریق پست به آرکانزاس اداره آموزش و پرورش بخش ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش مدرسه منشور دفتر شماره 4 کاپیتول بازار اسلات 21, Little Rock, AR 72201.

دستور کار جلسه در دسترس است https://bit.ly/3faQHso.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول