کشیش دکتر کلینتون Chisholm در معرض مغالطه از Rastafari کریم “آیات در راس volunteer toronto”

Category: وب وایر Comments: No comments

چه چیزی را از این واقعیت است که اکثر Rastas توجه اواخر امپراتور اتیوپی Haile Selassie من به خدا از مسابقه ؟ این کشیش دکتر کلینتون Chisholm رد این باور در میان دیگر تعالیم Rastafari در کتاب “آیات در راس volunteer toronto” (Xlibris).
 
“آفت volunteer toronto جنبش آغاز شد متاسفانه با تعدادی از اشتباهات گفت:” برگرد. دکتر Chisholm در یوتیوب ویدئو “نام انتخاب شده برای حرکت فرد انتخاب شده به عنوان سیاه و سفید مرد خدا و نسب این فرد جعلی است و نام و عنوان شدند و به شدت اشتباه گرفته است.”
 
بنابراین در انفجاری کتاب “آیات در راس volunteer toronto,” نویسنده فراهم می کند تکان دهنده دیدگاه در ریشه های Ras volunteer toronto جنبش تصورات غلط در مورد Haile Selassie نام و عنوان و اتهام ارتباط با شاه سلیمان و ملکه سبا.
 
کشیش دکتر Chisholm تساوی در دانش خود را از کتاب مقدس و آموزش در کتاب مقدس زبان خود را به اثبات بسیاری از نقاط در برابر Rastafarianism. او برجسته این باور اشتباه که, مدرن, اتیوپی است که در کتاب مقدس ذکر شده و chides Rastas را تلفظ ‘عیسی’ و ‘Jah.’ به عنوان اگر آن را به اندازه کافی او همچنین با اشاره به برخی از اشتباهات در “Kebra Nagast,” یک حماسه است که مشروعیت می بخشد صلح دوست سلسله که Haile Selassie تعلق دارد. بسیاری از مسیحیان اتیوپی را در نظر بگیرید “Kebra Nagast” به لحاظ تاریخی قابل اعتماد کار می کنند.
 
“افشاگری در راس volunteer toronto” نیز می پردازد Haile Selassie نمایش در دین مسیحیت و کتاب مقدس ناسازگاری با Rastafari, اعتقادات, ادعای Rastafarianism برتری بیش از مسیحیت به عنوان به خوبی به عنوان Chisholm مهم مشاهده روی Afrocentrism و آگاهی است.
 
در واقع هیچ بحث Ras volunteer toronto جنبش یا Rastafarianism بدون بحث Afrocentrism و آگاهی است. این کتاب این است که مطمئن شوید که به لرزش تا باورهای Rastas و همچنین به عنوان الهام بخش بحث و مناظره.
 
سفارش Rev. دکتر کلینتون Chisholm را “وحی در راس volunteer toronto” امروز در آمازون است.
 
گرفتن نمایشگاه “آیات در راس volunteer toronto” در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14-15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه.
  
 
آیات در راس volunteer toronto
نویسنده | کلینتون Chisholm
| تاریخ انتشار در اصل منتشر شده در سال 2008 تجدید نظر شده در سال 2014
ناشر | Xlibris
شومیز | قیمت $19.99
 
بیوگرافی نویسنده
 
کشیش دکتر کلینتون A. Chisholm شده است و تحقیق حقیقت ادعای Ras volunteer toronto جنبش از سال 1970 و در سال 1990 او به چاپ کتاب صوتی “Rastafarianism مورد بررسی قرار گرفت.” او شده است در زنده تلویزیونی و دیگر ثبت شده بحث جلسه با اشاره کارائیب Rastafari برادران مانند Mutabaruka Bunny Wailer دکتر Ikael volunteer toronto دکتر Leahcim Semaj و میگوئل Lorne. او به عنوان مشاور ویرایشگر برای سال 1998 کتاب “مناجات پایین بابل: این Rastafari خوان.” برگرد. آقای Chisholm مورد مطالعه در جامائیکا مدرسه موسیقی جامائیکا کلامی حوزه علمیه, دانشگاه غرب هند دانشگاه شفیلد (انگلستان) در آکادمی بین المللی مدافعهء استدلالی از مسیحیت تبلیغ مسیحیت و حقوق بشر (فرانسه) و دانشگاه Biola (U. S. A). او دارای دو مدرک کارشناسی ارشد و افتخاری D. D و یک شخص از آکادمی بین المللی. او و همسرش فلور در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان مرکزی فلوریدا, ایالات متحده SA. آنها دو فرزند بالغ آنتوانت (Lashley) و ساموئل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>