شادی تعلیق شهرستان روروک مخصوص بچه ها, خدمات پس از دوم سقوط مرگبار

سوار-به اشتراک گذاری روروک مخصوص بچه ها, راه اندازی, شادی گفت: این تعلیق عملیات در شهر نیویورک پس از یک دوم سقوط مرگبار در کمتر از دو هفته.

شادی توییتی که سرویس “تعطیل خواهد شد تا اطلاع ثانوی” به عنوان آن را بررسی ایمنی و سوار پاسخگویی اقدامات است. این شرکت برنامه هشدار سواران به اخبار.


شهردار بیل د Blasio گفت: مسئولان شهرستان صحبت کرد و به شادی مدیران جمعه و روشن ساخته این شرکت رکورد ایمنی است که “غیر قابل قبول در امور.”

“هنگامی که شما ببینید یک حادثه چند حوادث باعث نگرانی” د Blasio گفت. “مردم ما شده اند صحبت کردن به شادی و بوده و برای ایجاد تغییرات اما نه به اندازه کافی تغییرات خط پایین است. این فقط بدست می شود بیش از حد.”

شرکت اسکوتر آبی که نیاز به یک گواهینامه رانندگی اما هیچ آموزشی برای اجاره به حال دیده شده است به عنوان یک جایگزین برای تاکسی و مترو در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شادی تصمیم به تعلیق عملیات می آید ساعت پس از 32 سال جرمی Malave کشته شد که به گفته پلیس او ناودان خود شادی کردن روروک مخصوص بچه ها به یک قطب نور در کوئینز.

نینا Kapur, یک 26 ساله خبرنگار نیویورک CBS ایستگاه کشته شد در یک شادی تصادف در بروکلین در جولای 18. سوارکاری به عنوان یک مسافر Kapur پرتاب شد از روروک مخصوص بچه ها زمانی که راننده منحرف ناگهان پلیس گفت:.

شادی آن مستقر الکتریکی-طراحی دوچرخه به خیابان های شهر در مارس 2019 طلوع در یک موج جدید سوار-به اشتراک گذاری در یک صنعت تحت سلطه توسط ماشین خدمات مانند Lyft و بارگذاری.

پس از آن حداقل یک دوجین دعاوی واصل شده اند و در مقابل شرکت بیش از صدمات و روروک مخصوص بچه ها بد عمل.

دکتر سارا Jamison اورژانس پزشک در سنت برنابا بیمارستان در برانکس گفت NY1 هفته گذشته که پزشکان وجود دارد باید درمان شود هفت یا هشت شادی های مربوط به صدمات در یک شیفت.

ماه گذشته شادی گفت که تعلیق بیش از 1000 سواران برای پوشیدن کلاه ایمنی در پیاده رو و دیگر نقض قوانین در طول قبلی 30 روز.

“هنگامی که مردم سوء استفاده و لذت بردن از آن نشان دهنده ضعیف در هر یک از ما. آن بزند جوامع ما در عمل تهدید می کند روابط ما با رهبران محلی و از همه بدتر قرار می دهد دیگران در جاده ها در معرض خطر” این شرکت گفت: در یک ایمیل اعلام کرد که حرکت می کند.

شادی کردن نیز به اجرا در Austin, تگزاس; میامی; کالیفرنیا ؛ و واشنگتن است. آن است که برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه آینده در سان فرانسیسکو. این شرکت گفت: این عملیات نمی کنند.

د Blasio گفت: شادی تعلیق آن در نیویورک عملیات “کار درست را انجام دهد.” شرکت باید آمد تا با یک راه برای ایجاد این سرویس امن قبل از شهرستان اجازه می دهد تا آن را به از سرگیری گفت.

“هیچ کس نباید در حال اجرا یک کسب و کار است که امن نیست” de Blasio گفت. “متاسفانه این ثابت شده است امن نیست.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید