Revlon اقدام به خرید زمان در 1.8 میلیارد refinancing برای دریافت وام دهندگان در هیئت مدیره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Revlon تمدید مهلت وام دهندگان به قبول 1.8 میلیارد طرح بازسازی بدهی این شرکت بار اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای مذاکرات با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است.

این شرکت لوازم آرایشی تحت فشار قرار دادند و از این تاریخ به تصویب refinancing بسته به مارس 23 از مارس 17, گفت مردم, درخواست نمی شود به شناسایی بحث در مورد یک موضوع خصوصی است. این مهلت می تواند نقل مکان کرد و دوباره اگر شرکت نمی کنید لازم 50 ٪ از مبلغ وام برجسته برای شرکت.

وام دهندگان مخالف این معامله—که در مجموع برگزاری بیش از 51 ٪ از مبلغ وام—وارد شده به یک توافق نامه همکاری مردم گفت. پیشنهاد معامله نیاز به رضایت از اکثر وام دهندگان برای اصلاح فعلی تسهیلات اعتباری در جهت جدید تامین مالی را به محل.


یک Revlon نماینده کاهش یافته است به نظر.

Refinancing طرح آخرین میلیاردر رونالد پرلمن لوازم آرایشی امپراتوری برای کاهش بار بدهی های خود و خرید آن به زمان بیشتری برای تمرکز بر کسب و کار چرخش. آن را جایگزین کوچکتر $850 میلیون بسته مرتب قبلا توسط Jefferies گروه مالی.

در مخالفت با آخرین معامله یک وام دهنده از 35 شرکت ها با ارسال نامه ای به نماینده اداره سیتی گروپ درخواست شرکت نه برای آزادی وثیقه در وام خود را holdings, بلومبرگ گزارش داد. بحث و مذاکره با این شرکت به آدرس بدهی های آن شده اند در حال انجام است اما به تازگی پیچیده جدید headwinds ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

رولون کنترل پرلمن را MacAndrews & فوربس تلاش برای باقی می ماند مربوطه و بنیادی کاهش فروش میان رقابت از Estée Lauder و یک میزبان از شرکت های کوچکتر که باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای فریب دور مشتریان. Revlon دارای بیش از 15 علامت های تجاری از جمله الیزابت آردن و الیزابت تیلور است که بازار آن در بیش از 150 کشور جهان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>