رکس نلسون: توضیح ایلین

Grif Stockley به دنیا آمد و پنبه فرهنگ اواسط جنوبی. پدرش گریفین جاسپر Stockley Sr. متعلق به یک پنبه کشت و زرع در دریاچه باکلان در می سی سی پی دلتا زمانی که جوانتر Stockley متولد شد و در اکتبر سال 1944. خانواده بعد از نقل مکان کرد و در سراسر رودخانه می سی سی پی به ماریانا که در آن پدر خودکشی در طول مراحل نهایی سرطان است. Grif Stockley بود 17 زمانی که پدرش درگذشت.

Stockley سرآمد در مدرسه خدمت به عنوان رئیس جمهور از بدنه دانشجویی و ثبت نام در آنچه در حال حاضر کالج رودز در ممفیس پس فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1962. Stockley وارد سپاه صلح در سال 1965 پس از اتمام مدرک لیسانس خود را در سه سال است. او در کلمبیا برای دو سال قبل از اینکه پیش نویس به ارتش ایالات متحده. پس از دو سال تور وظیفه Stockley شروع مدرسه حقوق در دانشگاه آرکانزاس در فیتویل. او رفت و به کار مرکز آرکانزاس, خدمات حقوقی در لیتل راک. Stockley می تواند به دست آورده اند به مراتب بیشتر پول در تمرین خصوصی اما او ماند که در کار برای 31 سال نمایندگی بی بضاعت Arkansans در پرونده های مدنی.

Stockley اولین رمان “کارشناس شهادت” منتشر شد در سال 1991 با وکیل Gideon صفحه: خدمت به عنوان شخصیت. Stockley نوشت اضافی وکیل اسرار در سال 1992, 1994, 1995 و 1997 در حال توسعه زیر را در سراسر کشور است. Stockley ششم رمان با این حال نقل مکان از Gideon صفحه. “شور با آتش” منتشر شده در سال 2001 داستان باکلان اشلی که متهم به قتل یک آمریکایی آفریقایی تبار استاد تاریخ در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک. در حالی که هنوز در حال ویرایش است که رمان Stockley شروع به تحقیق اولین کتاب غیرداستانی “خون در چشم خود” ساخته شده است که Arkansans آگاه از ایلین قتل عام.

در سپتامبر. 30, 1919, سفید مأموران اجرای قانون اقدام به تعطیل کردن جلسه مترقی کشاورزان و خانواده اتحادیه و امریکا که با حضور سیاه و سفید sharecroppers. تیراندازی آغاز شد. روز بعد با مردان سفید از سراسر دلتا همگرا در منطقه و یکی از مرگبارترین حوادث نژادی و خشونت در تاریخ ایالات متحده گرفت.

در اوایل سال جاری نسخه به روز شده از این کتاب منتشر شد و پس از Stockley داوطلب خدمت سربازی به کمک UALR مورخ برایان میچل و دانشنامه آرکانزاس ویرایشگر مرد Lancaster. به روز شده در کتاب یکی Arkansans باید به عنوان خوانده شده.

زندگی است که اغلب مورد می شکند. با حق معافیت Stockley می تواند تبدیل به چه جان گریشام در حال حاضر و هنوز هم تبدیل Gideon صفحه رمان. تا به حال این اتفاق افتاده است هر چند ما ممکن است Stockley به آثار غیرداستانی. کسانی که نه تنها شامل “خون در چشم خود” بلکه یک 2005 بیوگرافی فعال حقوق مدنی در دیزی بیتس همراه با “روابط در حالت طبیعی” در سال 2007 “حکومت نژاد: سیاه/سفید روابط در آرکانزاس از برده داری تا به امروز” در سال 2008 و “سیاه پسران سوزاندن: 1959 آتش سوزی در آرکانزاس Negro پسران مدرسه صنعتی” در سال 2017.

“Grif Stockley شده است یک مربی در کار خود من به عنوان یک مورخ است که با تمرکز بر نژادی و خشونت در آرکانزاس و من نمی توانم به اندازه کافی بیان افتخار من در خواست برای شرکت در این نسخه تجدید نظر شده,” لنکستر می گوید. “من به عنوان خوانده شده چاپ اول در تحصیلات تکمیلی و آن انگیزه من برای شروع به انجام دقیقا این نوع از تحقیق و نوشتن. و اگر چه برایان Mitchell جدیدتر آشنایی من خودم به طور مستمر الهام بخش و شگفت زده شده توسط توانایی های خود را برای کشف بیشتر و اطلاعات بیشتر در مورد ایلین و دیگر بی عدالتی در آرکانزاس تاریخ است.”

زمانی که اولین نسخه از این کتاب بیرون آمد شناخته شده آرکانزاس روزنامه نگار باب لنکستر توصیف آن به عنوان “حرف آخر را در وحشت بزرگ رخ داده است که در آرکانزاس دلتا 82 سال پیش.”

Stockley Lancaster و میچل نوشتن در 2020 edition: “اگر او به معنای نقد به عنوان یک تعریف کار در رویدادهای فیلیپس شهرستان در سال 1919 می تواند به عنوان آخرین کلمه و این واقعیت است که این نسخه تجدید نظر شده وجود دارد نشان می دهد که مقدار باقی مانده به کشف هنگامی که کتاب اصلی منتشر شد. … اما نه این نسخه آخرین کلمه در موضوع ایلین کشتار با وجود منابع جدید است که ظهور در سال های اخیر برای ما هنوز فاقد یک مقدار زیادی از دانش در مورد امر مهمترین جزئیات خاص که به تعداد و اسامی تمام قربانیان و محل گورهای خود.

“مورخ البته به جستجو برای حقیقت و به بازسازی گذشته در به عنوان یک شیوه ای به عنوان ممکن است, اما ما همچنین باید اعتراف شکاف ها در دانش ما به منظور هموار کردن راه برای آینده اکتشاف در مورد این موضوع.”

چگونه بسیاری از مردم کشته شدند در روز است که به دنبال اولیه که حادثه? ما نمی دانیم.

“اساسی ترین روایت از این رویداد شکسته همراه چندین خطوط” سه مرد بنویسید. “سیاه و سفید و مقامات به طور کلی ادعا کرد که محلی آفریقایی آمریکایی ها برنامه ریزی شد این قیام در حالی که سیاه sharecroppers و متحدان خود اصرار داشت که سفید پوستان مشغول کرده بود در یک کشتار خونین. … این واقعیت از این روایت رقابت نمی کند و قرض خود را به راحتی قابل هضم داستان اما بازجویی از این منابع می تواند نشان دهد که چقدر ستیز بود این گفتمان از لحظه ای که اولین شات از کار اخراج شد.”

در حالی که هیچ شماره در دسترس وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات تازه در این نسخه.

نویسندگان نوشتن: “اگر ما می خواهیم به درک بهتر فقط آنچه اتفاق افتاده در داخل و اطراف ایلین در سال 1919 ما باید فراتر از بدن در حال رشد از فرهنگ عامه و شایعه به دنبال مدارک اضافی از زمان دوره: نظامی سوابق نامه ها از شاهد عکس این دفاتر از مزارع و خیلی بیشتر.”

——-v——-

سردبیر ارشد رکس نلسون ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette. او همچنین نویسنده از جنوب سرخ شده در وبلاگ rexnelsonsouthernfried.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra