ریچارد میسون: قوه مقننه اعتصاب دوباره

Category: آرکانساس Comments: No comments

من عصبی زمانی که نماینده مجلس است در جلسه. من فکر می کردم این سال متفاوت خواهد بود اما زمانی که من باز iPad من به این مقاله و خواندن داستان است که یک لبه کمیته بازگشایی درب به آلوده بوفالو ملی رودخانه من شوکه شده بود.

روز بعد یکی دیگر از کمیته با صدای رای تایید قبلی کمیته تصمیم به ایجاد یک مهلت قانونی برای کارخانه گراز مزارع دائمی است. من حدس می زنم با صدای, رای, آنها را نگه داشته و از رفتن در ثبت به عنوان ضد بوفالو ملی رودخانه.

توقف نمی خواهد هر گونه اثر در کشاورزی یا دام عملیات رخ داده است. آن را تنها نگه داشتن کارخانه بزرگ مزارع از محل در رودخانه حوزه آبخيز. آن را سخت به تصور چرا یا کمیته درخواست نمی واجد شرایط دانشمندان دلایل توقف. دیر یا زود این رودخانه را آلوده اگر توقف برداشته است, خروج از درب باز به صورت بالقوه دیگر فاجعه است.

بخش بزرگی از حوزه های توپوگرافی است Boone سازند. این سایت مورد تایید در حال حاضر بسته کارخانه hog farm نیست که یک بررسی توسط یک زمین شناس. کارکنان زمین شناسی به تازگی بازنشسته زمانی که مجوز دریافت شده توسط وزارت محیط زیست و کیفیت و او بعد نامه ای به این اداره گفت: این مجوز هرگز نباید اعطا شده است.

در یک ستون در سال گذشته من در مورد مشکل hog farm سایت و 11 رشته که در آن کود دامی از مزرعه کارخانه گسترش یافته بود به همین دلیل است که یک ممنوعیت دائم باید در محل قرار داده. بخش قابل توجهی از بالا بوفالو ملی رودخانه حوزه آبخيز تخلیه از یک کارست توپوگرافی یک cherty calcified سنگ آهک است که شرايط به ترک حفره و غار.

آب و یا هر چیزی که قرار است بر روی این سنگ شکل گیری یا اجرا می شود سراشیبی به یک جریان و در نهایت جریان به بوفالو یا تراوش به زمینه ای سنگ جریان از طریق ارتباط تنگاتنگ با ترک ها و حفره ها و به پایان می رسد تا در بوفالو. که مشکل است. این زمین شناسی 101. یک دانشجوی سال اول از دانشگاه آرکانزاس می تواند داشته باشد گفت: کمیته قانون گذاری دلیل توقف باید دائمی است.

اما این کمیته حکمت ابدی overrode علوم و اعضای آن رای دادند نه به توقف دائمی است. البته آنها دریافت عمیقا در نظر گرفته شده مشاوره از آرکانزاس Farm Bureau. اگر قوه مقننه آمده است نه با یک دولت مار, من یک نامزدی.

اگر شما یکی از این کمیته که رای به توقف دائم و اقدامات خود را صحبت می کنند بلندتر از I-love-the-رودخانه اظهارات. شما نمی love رودخانه است.

اما آشکارا سناتور خانم Irvin است که یک زمین شناس چرا که او می گوید: “این [توقف] مشکل نیست … من تجربه کرده ام آن من زندگی می کردند, آن, من آن را می دانم و من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد.”

من در آن زندگی می کردند بیش از حد–شنا و صید در رودخانه راه می رفت کسانی که رخنمون پنیر سوئیسی سنگ آهک آیا زمین شناسی سطح نقشه از 36 مایل مربع چهار در منطقه, و من یک زمین شناس حرفه ای با مدرک کارشناسی ارشد. شما و بقیه بدون رای دهندگان در این کمیته می گویند شما می دانید بهتر از یک زمین شناس حرفه ای?

آن را غیر قابل تصور است که هنگامی که شما چیزی علمی به رای شما نمی گوش دادن به کارشناسان و وانمود به شما می دانید بهتر از آنها انجام دهد. معتبر زمین شناسی حقایق را به صورت دائم و توقف. اگر شما آن را ندارد دائمی, دیر یا زود یک عملیات مشابه به hog farm خواهد شد اشتراکی در حوضه و رودخانه را آلوده و آن را تقصیر شما نیست.

شما پیوستن به لیست طولانی از مردمی که سعی در کشتن یا زخم رودخانه است. در 1970s رودخانه Killers (که سپاه مهندسین) قرار بود برای قرار دادن در عین حال یکی دیگر از دایناسور دریاچه در دولت, و آن را برای رفتن به دریاچه بوفالو. اما به لطف دکتر نیل کامپتون از بنتون ویل و صدها نفر دیگر که عضو مبارزه برای جلوگیری از سد این رودخانه در امان ماند.

چند سال بعد یکی دیگر از تهدید پرورش آن سر زشت. من فقط می خواهم منصوب شده است به دولت و کنترل آلودگی محیط زیست کمیسیون و یکی از اولین سفارشات از کسب و کار به تصویب مجوز برای دفن زباله به نام Pindall های دفن زباله. این بود که واقع در بوفالو رودخانه حوزه آبخيز.

من با اوزارک جامعه و آرکانزاس فدراسیون حیات وحش و تعداد بیشماری دیگر نگران Arkansawyers و کمیسیون رد مجوز. مطالعات علمی نشان داد تقریبا در تمام محل های دفن زباله در نهایت نشت و اگر Pindall دفن زباله به بیرون درز آن را تخلیه به طور مستقیم به داخل رودخانه. یک بار دیگر بوفالو ذخیره شد این بار از آلودگی و من پس از آن مبارزه با رودخانه را همیشه محافظت می شود.

پسر من اشتباه بود! چون hog farm که به نظر می رسید هیچ کس آگاه بود داده شد مجوز و بوفالو در طناب دوباره. این نه فقط انتخابات است که می تواند یک مشکل اما زباله از 6,500 خوک گسترش 11 رشته که به رنگهای اساسی کارست توپوگرافی و در نهایت تا پایان در بوفالو.

بله آب اجرا می شود سراشیبی! صدها چشمه است که شما را به جریان رودخانه در حال حمل آب از سراسر بوفالو ملی رودخانه حوزه آبخيز و آب از زمینه های که در آن گراز کود گسترش حمل زباله. که آب تراوش از طریق زیر سطحی به رودخانه.

به عنوان hog farm تهدید به آلوده بوفالو آشکار شد مردم آرکانزاس–هزاران نفر نوشت که فرماندار و اداره محیط زیست با کیفیت–آن را تعطیل کند. فرماندار هاچینسون در نهایت کشیده ماشه چیزی که او باید انجام می داد چند سال قبل چون در آن زمان او تا به مقدار زیادی از آلودگی آب های زیرزمینی در حال حاضر ساخته شده راه خود را به زیر سطحی به سمت نهر بزرگ و در نهایت به بوفالو.

آن را سال احتمالا دهه به معکوس آسیب در حال حاضر انجام می شود به رودخانه. من نمی توصیه به نوشیدن آب رودخانهها مردمی.

ما فکر رودخانه هرگز چهره یک تهدید اما “بدون توقف” رای دهندگان در این کمیته در حال خروج از درب باز. شما هیچ رای دهندگان در حال هماهنگی با خودتان با سپاه مهندسین که می خواستم به سد رودخانه و با Pindall دفن زباله بالقوه آلوده.

بدون استخوان را در مورد این, شما لازم نیست عشق بوفالو.

ایمیل ریچارد میسون در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>