ریکو راه اندازی 14 سالانه کشورهای عضو اکو روز عمل متعهد به مقابله با کلید پایداری مسائل در زمینه انرژی با استفاده از آب اقدام و مسئول مصرف

Category: وب وایر Comments: No comments

ریکو آسیا و اقیانوسیه (Ricoh) های چند ملیتی ژاپنی تصویربرداری الکترونیک شرکت راه اندازی 14 سالانه محیط زیست اقدام روز مبارزات انتخاباتی. برنامه ریزی شده برای اجرا از 1 آوریل تا ژوئن 5, 2020, در این سال انتخاباتی پردازد اهداف 7 12 و 13 از سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) اهداف توسعه پایدار (SDGs) – یعنی مقرون به صرفه و انرژی پاک, مسئول تولید و مصرف و آب و هوا.

فعالیت های کلیدی این کمپین شامل یک جلسه گفت و گو, تعهد, کمپین و یک دانه توزیع درایو برای تشویق سنگاپور به فکر و عمل در حمایت از محیط زیست ما. به علامت تعهد خود را به این کمپین ریکو نیز تجهیز آن جدید سنگاپور ستاد تنظیم برای راه اندازی در مه با چندین انرژی کارآمد, ویژگی های است که کمک بهتر به دایره اقتصاد است.

“هر سال ریکو شناسایی مختلف SDGs که ما فکر می کنیم کلید سبزتر و آینده روشن” گفت: آقای Yuji Hiruma, مدیر ارشد, مدیر کل, دیجیتال, محل کار, بازاریابی, بخش, Ricoh آسیا و اقیانوس آرام. “این سال ما در حال هیجان زده را به مسائل انرژی, آب و هوا و مصرف به خط مقدم همراه با شرکای مانند میتسوبیشی الکتریک آسیا و سنگاپور استخر و کمک بیشتر به شدت به صلح و رفاه برای مردم و سیاره زمین در حال حاضر و فراتر از آن.”

“با تغییر آب و هوا ضروری است که ما با قرار دادن پایداری در مرکز همه چیز را ما انجام می دهیم. همه ما می توانیم و باید در بخش بازی. ریکو این طرح به منظور تشویق شرکت ها و مدارس و افراد را به اقدام دلگرم کننده است. من امیدوارم که این تلاش ها را الهام بخش دیگران به گام رو به جلو به آب و هوا تعویض بازی گفت:” Ms Selina Lim مدیر ارتباطات و 3P مشارکت بخش وزارت محیط زیست و منابع آب (MEWR).

انرژی پاک در حال رشد است موضوع مورد علاقه در سنگاپور و آسیا و اقیانوس آرام. فقط در سال گذشته دولت سنگاپور اعلام کرد قصد دارد به تولید به اندازه کافی انرژی خورشیدی برای پاسخگویی به حداقل 10 درصد از اوج روزانه تقاضای برق تا سال 2030. در این سال در بودجه سال 2020 سنگاپور نیز اعلام کرد قصد دارد به نصف تا سال 2030 اوج انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و فاز تمام سوخت های فسیلی در وسایل نقلیه در دو دهه آینده.

تعهد کمپین به آدرس SDG 13: اقدام آب و هوا

ریکو محیط زیست روز اقدام 2020 تعهد کمپین نیز راه اندازی شده است, دعوت سازمانها و مدارس و افراد به تعهد یک تعهد دراز مدت برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در طول این دو ماه. علاوه بر ترغیب اقدامات فوری برای مبارزه با تغییر آب و هوا مندرج در SDG 13 این تعهد کمپین نیز به شدت تراز وسط قرار دارد به MEWR را “بیایید بازی تغییر آب و هوا تغییر” کمپین.

بر اساس MEWR توصیه های افراد را تشویق به گرفتن اقدامات ساده مانند کاهش دوش بار و افزایش تهویه هوا, درجه حرارت, برای کمک به کاهش مصرف انرژی و انتشار کربن. فراتر از آن تعهد کمپین به دنبال الهام بخش در دراز مدت تغییر رفتاری برای محیط زیست است.

ریکو را مطابقت کربن پس انداز از وعده های ساخته شده توسط هر سازمان و مدرسه با همان مقدار گاز کربن واحد تولید شده از یک برق گیاه در Jurong جزیره است. آنها می تواند تعهد خود را در حمایت از www.ecoaction.sg.

در سال گذشته کمپین بسیار موفق بود با وعده و در نتیجه در مجموع 166,150 کیلووات ساعت صرفه جویی انرژی به اندازه کافی به قدرت 420 چهار اتاق HDB آپارتمان برای یک ماه. یک ترکیب 69,650 کیلوگرم دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای نیز کاهش می یابد معادل مقدار جذب شده توسط 38,694 درختان در ماه است.

سازگار با محیط زیست اقدام روز جلسه گفت و گو به آدرس SDG 7: مقرون به صرفه و انرژی پاک

در ژوئن 2, ریکو را به جمع بازیکنان صنعت, دولت, نمایندگان, ارائه دهندگان انرژی و پایداری کارشناسان عملا به بحث در مورد موضوعات در SDG 7 و همچنین فرصت ها و چالش ها در شرکت های بزرگ decarbonisation. شرکت کنندگان همچنین بحث در مورد چگونه می توانید کسب و کار کوچک شدن رد پای کربن خود را علاوه بر استفاده از انرژیهای تجدید پذیر فعلی موانع قانونی است که جلوگیری از بیشتر تصویب فن آوری های سبز به عنوان به خوبی به عنوان این که سیاست های سرعت بخشیدن به آن است.

Net-صفر و کربن-منفی بزرگ هستند تمرکز در پایداری شرکت های بزرگ در این سال و بیش از 200 شرکت پیوسته اند RE100 جهانی باشگاه از شرکت های متعهد به تأمین کل عملیات با انرژیهای تجدید پذیر.

جامعه دانه توزیع به آدرس SDG 12: مسئول توليد و مصرف

پرداختن به نیاز به تولید و مصرف مسئولانه منابع (SDG 12) و در حمایت از MEWR را “سنگاپور غذا داستان” کمپین ریکو توزیع باغبانی دانه به جامعه گسترده تر تشویق مردم به کاشت و برداشت محصول خود را با میوه ها و سبزیجات است.

همکاری با جنوب غرب شورای توسعه ارتباطات (SWCDC), North West شورای توسعه ارتباطات (NWCDC) پایدار سنگاپور گالری و مدارس مختلف این طرح به دنبال برای الهام بخشیدن به سنگاپور به رشد محلی و به سمت توسعه پایدار در تولید و مصرف است. این مسئله موجب کاهش اتکا به واردات کشاورزی و حداقل کربن تولید گازهای گلخانه ای.

این روابط به سنگاپور دیدگاه برای دیدار با 30 درصد از سنگاپور نیازهای تغذیه ای از طریق تولید محلی غذا تا سال 2030. سنگاپور در حال حاضر واردات بیش از 90 درصد از تامین مواد غذایی, ارائه, شهر ما-دولت در معرض نوسانات و اختلالات در بازار جهانی مواد غذایی و لوازم.

ریکو جدید آسیا و اقیانوسیه ستاد در حال حاضر مجهز به چندین ویژگی های سبز

در مارس ریکو است که تغییر آن آسیا و اقیانوسیه ستاد به مشخصاتش برج های سنگاپور. مقر جدید تمرکز خواهد کرد و حتی بیشتر به شدت در پایداری از جمله ویژگی های است که کمک به یک دایره اقتصاد و نوآوری و زیرساخت ها است.

در مقایسه با قبلی خود دفتر آن در محل جدید دستیابی به صرفه جویی در فضا در حدود 20% در حالی که افزایش همکاری کار در فضاهای در همان زمان. این همچنین شامل ویژگی های محیط زیست مانند چراغ روشنایی, حرکت انسان و سنسور برای حفاظت از انرژی است. دفتر جدید را نیز شامل قوی تر SDG, پیام, ستاره دنباله دار, دایره, نمایشگاه نشان دادن ریکو را در کاهش اثرات زیست محیطی طرح و مرمت دستگاه صفحه نمایش برای مقاصد آموزشی است. ریکو آسیا و اقیانوسیه دفتر شده است سازگار با محیط زیست-دفتر گواهی از سال 2004 در به رسمیت شناختن محیط زیست شیوه های. آن را نیز برای اولین بار در سنگاپور به دریافت چنین جایزه.

آقای Hiruma این نتیجه رسیدند: “اینها فقط برخی از فعالیت های ریکو را آغاز کرده و به مقابله با تغییر آب و هوا و تعهد ما به اینجا ختم نمی شود. ما باید خیلی بیشتر برنامه ریزی شده برای این کمپین که ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن در آینده نزدیک. پایداری در هسته اصلی کسب و کار ما و تماس با ما در دیگر شرکت ها برای پیوستن به ما در این سفر نسبت به حل مسائل اجتماعی است.”

در مورد محیط زیست روز اقدام

سازگار با محیط زیست روز اقدام ملی است آگاهی عمومی سازمان توسط ریکو از سال 2007 در همکاری با کلید های غیر دولتی, دولت و بخش خصوصی همکاران در سنگاپور است. آن است که در ماه ژوئن برگزار شد هر سال به مناسبت گرامیداشت روز ملل متحد برنامه محیط زیست را روز جهانی محیط زیست که به دنبال افزایش آگاهی جهانی در مورد نیاز به اقدام مثبت برای محیط زیست است. هر سال ریکو همراه با حمایت شرکای درگیر کارکنان و مشتریان شرکت های بزرگ همسایه و سازمان های دولتی و عموم مردم را به گام خود را به منظور کاهش تاثیر بر محیط زیست.

تا به امروز بیش از 1500 سازمان از جمله شرکت های چند ملیتی و سازمان های دولتی, شرکت های خصوصی و موسسات عالی شرکت کرده اند در محیط زیست روز اقدام.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ecoaction.sg/

در مورد Ricoh

ریکو توانمند سازی دیجیتال در محل با استفاده از فن آوری های نوآورانه و خدمات را قادر می سازد افراد به کار دقیق. برای بیش از 80 سال Ricoh شده است رانندگی نوآوری و پیشرو در ارائه سند راه حل های مدیریت, خدمات تجاری و صنعتی, چاپ دیجیتال, دوربین های دیجیتال و سیستم های صنعتی.

که مقر آن در توکیو ریکو گروه عمل در حدود 200 کشور و منطقه است. در سال مالی منتهی به مارس 2019 ریکو گروه تا به حال در سراسر جهان فروش 2,013 میلیارد ین (حدود.18.1 میلیارد دلار).

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ricoh.com/

در مورد روز جهانی محیط زیست

روز جهانی محیط زیست (چهارشنبه) بزرگترین رویداد سالانه برای مثبت زیست محیطی عمل می گیرد و هر 5 ژوئن. پس از آن آغاز شد و در سال 1972 شهروندان جهانی را سازماندهی کرده اند بسیاری از وقایع را به عنوان آنها را جشن می گیرند درگیر شدن میلیون ها نفر در سراسر جهان از طریق حوادث در زمین در بیش از 70 کشور جهان است. هر سال شرکت کنندگان و سازماندهی بسیاری از حوادث است. این شامل محله تمیز-یو پی اس اقدام علیه جرم و جنایت حیات وحش, کاشتن, جنگل, هنر, نمایشگاه, کنسرت, رقص رسیتال بازیافت درایوهای کمپین های رسانه های اجتماعی همه مضمون در اطراف مراقبت از این سیاره است.

بحباله نکاح در اوردن, رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از اصلی ترین وسایل نقلیه است که از طریق آن سازمان ملل متحد را تشویق می کند اقدام مثبت برای محیط زیست است. از طریق بحباله نکاح در اوردن, سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست همه را قادر می سازد به درک نه تنها مسئولیت برای مراقبت از زمین بلکه به یاد یکی از قدرت فردی برای تبدیل شدن به عوامل تغییر دهید. هر عمل شمارش و هنگامی که ضرب جهانی کر می شود نمایی در آن تاثیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>