سوار بهداشت می رسد, مقابله با, تاکسی, نرم افزار محدود کردن

برای در عمق روزانه پوشش مراقبت های بهداشتی مشترک به Crain سلامت پالس

سوار سلامت منهتن شرکت است که مختصات سواری و از تجهیزات پزشکی اضافه شده است محدود به شبکه خود را از حمل و نقل ارائه دهندگان.

محدود کردن برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به تگرگ زرد یا سبز تاکسی در پنج بخش نیویورک. این روابط با تاکسی و وسایل نقلیه اجاره در 29 شهرهای دیگر از جمله بوستون شیکاگو, فیلادلفیا و واشنگتن ،


معامله گسترش می یابد پس زودتر خلبان توافق سوار سلامت و جلوگیری از اضافه کردن شرکت حمل و نقل به سوار بهداشت شبکه در سراسر کشور.

سوار سلامت, فروش نرم افزار به سیستم های سلامت و بیمه اجازه می دهد تا آنها را به کتاب غیر پزشکی اورژانس برای حمل و نقل بیماران. مشتریان خود را می توانید با استفاده از این برنامه به کتاب سواری نظارت بر سفرهای و روند پرداخت.

“ما در حال دادن به آنها گزارش در سوار شدن سطح” گفت: عمران Cronk این شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت. “این یک ارزش بزرگ برای اضافه کردن سیستم های بهداشتی از آنجا که آنها قادر به دیدن تمام فعالیت های خود را در یک مکان. این کمک می کند تا آنها را کنترل صرف در سراسر یک سیستم است.”

سوار بهداشت همچنین با این نسخهها کار با بارگذاری بهداشت و درمان و حمل و نقل دیگر ارائه دهندگان برای پیگیری درصد از سواری آنها را قبول و آن را در زمان می رسند و همچنین به عنوان مسافر بازخورد به تصمیم می گیرید که چگونه آن را توزیع اعزام.

این شرکت با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مسافران برای تعیین اینکه آیا آن را باید ارسال یک استاندارد تاکسی یا پیچیده تر ambulette خدمات با یک راننده که می تواند کمک به یک مسافر به پزشکی خود را ملاقات و یا خانه.

سوار بهداشت که خود را نمی کند هر گونه وسایل نقلیه مطرح 6.2 میلیون دلار از سرمایه گذاران در ماه گذشته و شرکای آن شامل پن پزشکی دانشگاه هاروارد زائر مراقبت های بهداشتی و جامعه سرطان آمریکا. Cronk گفته است که در مذاکرات به اضافه کردن نظام سلامت و بیمه مشتریان در شهر نیویورک اما نمی تواند در عین حال افشای این توافق نامه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید