راب نیکسون “ثروتمند حسابدار” – دانلود رایگان فردا (4/20/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار راب نیکسون’snew کتاب “ثروتمند حسابدار: چگونه حسابداران می توانید کسب درآمد بیش از $1M سود در حالی که کمتر از 500 ساعت است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در آوریل 20th.

این کتاب در مورد صاحبان شرکت های حسابداری کار کمتر و درآمد بیشتر. ایجاد ثروت از طریق خود شرکت حسابداری. تبدیل شدن به نسخه خود را از “ثروتمند حسابدار.” به عنوان یک شریک / مالک / سهامدار حسابداری کسب و کار شما باید حداقل $1M سود هر شریک (پس از کسر مالیات) در هر سال و در حالی که کمتر از 500 مشتری ساعت. روش در این کتاب به اشتراک گذاشتن روش های مدرن تر در مورد ساختمان های مختلف و سبک از کسب و کار حسابداری.

به عنوان شما پیاده سازی ایده های شما خواهد بود با اضافه کردن ارزش فوق العاده ای برای مشتریان خود و ساختمان های شگفت انگیز حسابداری کسب و کار برای خودتان. یک کسب و کار انجام است که سرگرم کننده و پربار. 3 F را موفق کسب و کار حسابداری. و همچنین به عنوان ایجاد ثروت واقعی را برای شما و خانواده خود را. استراتژی در این کتاب تمام شده است اجرا شده توسط یک شرکت حسابداری در جایی. این داستان ها همه واقعی است. و همه چیز کار می کند.

این کتاب به دنبال یک جریان ثابت به حداقل رساندن مقیاس و سرب است. چگونه به رفع عملیات روز به روز بنابراین شما می توانید آزاد کردن ورود وجه نقد و سود آور تر. چگونه برای به حداقل رساندن زمان به طور چشمگیری بنابراین شما بیشتر کارآمد و ایجاد ظرفیت. چگونه به مقیاس کسب و کار خود را به هر اندازه که شما می خواهید. چگونه خود را برای رهبری تیم خود و شرکت خود را به طوری که تمام اهداف خود را به دست آورد.

“ثروتمند حسابدار” توسط راب نیکسون رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (4/20/2020 – 4/24/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B086R6NT3Y.

“ثروتمند حسابدار” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:
 
“تعداد بسیار کمی (که بسیار بسیار کمی) مردم اند از جمله تاثیر مثبت بر حرفه حسابداری به عنوان راب نیکسون. و در راب مد او آن را اندازه گیری … و این شگفت انگیز است!

“و در این” من به شما کتاب راب توضیح می دهد که چگونه به آن را انجام دهد.

“یکی از ‘قطعی’ — راب باعث می شود آن را به نظر می رسد همه چیز در مورد پول — این همه در مورد شما و آنچه شما دریافت کنید’. و به عنوان منعکس کننده که.

“این احتمال وجود دارد که راب در انعکاس ممکن است بخواهید آن را به منعکس کننده چیز دیگری است. قابل توجه است که باید آن را همه چیز در مورد چیزی بسیار بزرگتر از شما. باید آن را همه چیز در مورد نتایج خود را به شما مشتریان. باید آن را همه چیز در مورد ایجاد درخشان محل کار — که مردم (از جمله شما) کاملا دوست دارم در آینده برای هر روز — یک شرکت است که مردم (مشتریان) واقعا می خواهید به متعلق به یک شرکت است که واقعا زندگی را تغییر دهید.” – پل دونن

“این کتاب ثروتمند حساب است در مورد ساخت پول و کاهش زمان فقط شعار می گوید. نود روز (~ 500 ساعت) ممکن است به نظر می رسد مثل یک رویا بود اما راب نیکسون به شما می دهد دقیق چگونه به انجام آن است. او به شما که در آن برای شروع به شما کمک می کند خود را با هدف قرار دادن اهداف طراحی خود را ارائه و ایجاد یک فرهنگ است. نیکسون به شما نشان می دهد چگونه به فعال کردن سود خود شتاب دهنده مدل قیمت گذاری بهترین شیوه و بیان خود را بالاترین ارزش برای بالاترین سود. راهنمایی در ارتباطات و برنامه ریزی, سیستم, cloud technology, زمان محافظ و تخصیص منابع است که طلای خالص. این همه نیاز به اجرای و شما باید اقدام نه فقط ” آماده است.’

“شما به خودتان پیدا کنید در بسیاری از مطالعات موردی و فکر می کنم” من می تواند انجام است که در کسب و کار حسابداری.’ پنهان در سراسر کتاب *بله, شما باید آن را بخوانید* مکان برای دسترسی به قالب ها و منابع ابزار آنلاین آزمایش و scoreboards که پرشی خود را به موفقیت. اگر شما در حال حاضر این کتاب به شما اعتماد به نفس برای تبدیل شدن به نخست وزیر رهبر کسب و کار با یک در یک نگاه عملیاتی طرح است. آن است که یک بازی اعداد و غارت نیکسون به شما نشان می دهد نهایی متریک برای نگه داشتن شما را در کسب و کار شما نیست در آن. سرعت روند رشد و ساده فرمول موفقیت را به شما نتایج مورد نظر شما.” – AC

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

از سال 1994 راب نیکسون مدیر عامل و بنیانگذاران PANALITIX دارای مربی و تدریس حسابداران چگونه برای اجرای سودآور و کارآمد شرکت. او یک کارآفرین است که در حال اجرا کسب و کار موفق از سال 1986. آخرین نوآوری PANALITIX است ابر نرم افزار را قادر می سازد که حسابداران به ارائه زمان واقعی خدمات مشاوره کسب و کار مشتریان خود را.

یک اندیشه صنعت-رهبر که صحبت کردن درگیری های او را گرفته در سراسر جهان راب مجموعه معیار برای تغییر برای حسابداران عدم انطباق با تغییر میباشد. بیش از 150 ، 000 شنیده ام به او صحبت می کنند و 16,000 حسابداران باید با استفاده از راب محصولات آموزشی از جمله انقلابی خود را مربیگری مدل به نام coachingclub™ و یا دی وی دی کارگاه آموزشی ماژول.

در سال 2011 راب چاپ اول کتاب “شیوه های حسابداری اضافه نمی کردن!” روشنگری و در عین حال راهنمای عملی برای شرکت به حرکت فراتر از محدودیت های سنتی ‘عمل’ مدل. پس از انفجار محاسبات ابری و تاثیر آن بر حسابداری صنعت انگیزه ای برای راب آخرین کتاب خود “باقی مانده مرتبط است.” این همه در مورد آینده حرفه حسابداری.

“باقی مانده مربوط به” عملی و تمرین مشاوره برای حسابداران باقی می ماند مربوطه در ‘اختلال’ صنعت شده است و به عنوان “مهم ترین کتاب کسب و کار است که شما را به خواندن در سال 2015 است.” آنتونی S Bongiorno این Bongiorno ،

راب 20+ سال تجربه در صنعت باعث می شود برای خواندن ضروری در این کتابچه به صورت یک حسابدار موفقیت.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>