رباتیک شرکت های مواد غذایی دیدن باز در coronavirus رستوران ترس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کشاورزی عمودی شرکت مقدار زیادی Inc. غیر معمول نقطه فروش: محصولات آن از سالاد کلم و microgreens در حال رشد در داخل مزرعه اجرا شده توسط روبات. که نیست همیشه برنده گزاره. دو سال پیش این شرکت تا به حال به مقیاس بلند پروازانه بین المللی برای توسعه طرح تحقق آن آماده نیست به تحمل هزینه گران بازارهای جدید با وجود داشتن بیش از 200 میلیون دلار در بودجه است.

اما در حال حاضر با کروناویروس تشدید ایمنی مواد غذایی نگرانی مقدار زیادی دارای یک زاویه تازه. از کاشت از طریق برداشت آن سبزیجات روبرو نیستند دست بشر به معنی شانس کمتری برای ویروس و آلودگی است. “آنچه مردم به نظر می رسد که مایل است آنها می خواهند بدانند که مواد غذایی خود را امن است” گفت: رئیس اجرایی مت بارنارد. مقدار زیادی است که با حمایت SoftBank گروه پارسیان, فروش بسته بندی سبزی در داخل خانه و در خودکار عمودی کشاورزان. “هدف ما این است که برای فرد از خوردن غذا به اولین کسی است که لمس آن,” او گفت:.

قبل از همه گیر ربات-آمادگی شرکت های مواد غذایی شد و یک ضربه با سرمایه گذاران بلند پروازانه اما اهداف فروش نمی تحقق. سال گذشته ربات قهوه ساز کافه X توقیف مکان و شبه ربات کافه Eatsa و رباتیک پیتزا-آشپز Zume چرخد و به کسب و کارهای مختلف. Zume قبلا Zume پیتزا, Inc., مطرح $375 میلیون از سافت در سال 2018 برای چشم انداز خود را از داشتن ماشین آلات مونتاژ پیتزا در پشت وسایل نقلیه در حال حرکت. توسط این شرکت قطع کرده و کارکنان 360 قرار داده و آن دو طبقه پیتزا, ساخت اتوبوس حزب به نام “مارتا” برای فروش در تخفیف و متمرکز در بسته بندی های پایدار.


بسیاری از بسیار به کرات رباتیک شرکت های مواد غذایی نمی تواند تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه های مورد نیاز برای توجیه خود را در تحقیق و توسعه و تجهیزات حتی اگر آنها قادر به استخدام انسان کمتر. روبات ها هم فقط نیست بسیار جذاب است. کسی که می خواهد یک اندیشه به فصل خود پیتزا ؟ اما Covid-19 نگرانی آمار آماده سازی مواد غذایی به خصوص سخت upending رستوران’ معمولی حساب دیفرانسیل و انتگرال. در حال حاضر coronavirus داده است تا این شرکت ها جدید قلاب بشر-رایگان آماده.

در مقدار زیادی بارنارد گفت: حمل و نقل در حال حاضر حدود 30 درصد بالاتر از قبل از همه گیر زده در بخشی به دلیل این سبزی پر از شکاف در فروشگاه های مواد غذایی که عادی زنجیره تامین شد مختل شود. در ماه های اخیر او موفق به کسب مشتریان جدید مانند منطقه ای بقال Mollie سنگ.

مقدار زیادی را به سیستم نیست همیشه صدا بزرگ برای فروشنده. برای مثال وقتی که می آید به بسته بندی سبزی Amazon.com Inc.’s تمام مواد غذایی به طور معمول مردد برای قبل از شستشو یک فرایند است که معمولا شامل رقیق سفید کننده و آب شور. اما بسیاری استدلال می کنند که شستن آن در ربات-پرورش سبزیجات—که رشد بدون خاک و در زیر چراغ های LED با یک سفارشی طیف—نمی خواهد آنها را پاک و در واقع ممکن است آنها را آلوده. در نهایت پس از گسترده حسابرسی از مقدار زیادی امکانات تمام غذاهای کوتاه آمد. (یک سخنگوی این شرکت گفت: “بسیار جدی” استاندارد برگ سبز.) مقدار زیادی را تولید و وارد منطقه خلیج کل قفسه های مواد غذایی در ماه ژانویه فقط در زمان برای وحشت همه گیر-خرید.

حتی در شرکت های بزرگ دست کردن فرآیندهای مونتاژ را تبدیل به یک تمرکز تبلیغات. در آن سایت در زیر بخش Covid-19 روز رسانی, Pizza Hut یادداشت: “خود پیتزا برگ ما 400+ درجه فر و اسلاید دست به جعبه بنابراین تنها کسی که لمس آن را پس از آن می آید از فر شما است.”

برای کسانی که تمایل به سفارش غذا و یا خانه را ترک وجود دارد Stockwell یک souped تا رباتیک تلوان ماشین آلات است که مبادرت به فروش محصولات اساسی مانند آسپرین, خشک, رشته فرنگی و حوله کاغذی. در ساختمان های آپارتمانی که در آن ماشین آلات نصب شده متوسط ماهانه تب هر کاربر شات از ماه فوریه تا زمانی که پناهگاه در محل سفارشات شروع به رفتن به اثر گفت: DCM سرمایه گذار David Cheng که حمایت Stockwell و مقدار زیادی.

“این یک تجربه بهتر” گفت: Cheng که معتقد است ماشین آلات کمک به کاستن Coronavirus محور “ترس و ناراحتی” وقتی که می آید به خرید محصولات. پس از مصرف کنندگان سعی کنید دستگاه به دلایل بهداشتی چنگ افزود: آنها به طور معمول پس از بازگشت آنها متوجه چگونه راحت آن را به خصوص پرداخت همراه از ویژگی های.

اما همه گیر شده است یک آلیاژی برکت برای مواد غذایی شرکت های فن آوری. Spyce یک سرمایه گذاری حمایت رستوران در بوستون است که متکی بر روباتیک, آشپزخانه, در حال حاضر بسته در اواخر سال گذشته اجازه می دهد تا برای بیشتر غذا سفارشی. در حال حاضر این بیماری همه گیر است و تاخیر لازم ساخت و ساز و بازگشایی توسط ماه.

“ایمنی مواد غذایی و بهداشت است یک معامله بزرگ در حال حاضر و ما فکر می کنم ما می تواند انجام یک کار خوب” گفت: مدیر عامل شرکت مایکل فرید. اما تا زمانی که آن را می توانید بازگشایی فرید باید صبر کنید.

پیچیدگی ساختمان سیستم های رباتیک می تواند به نگه داشتن بیشتر رستوران ها از استقبال از فن آوری است. “قادر بودن به متر توزیع و بخش مواد غذایی چالش برانگیز است” گفت: Daniel Fukuba از بنیانگذاران اونو مواد غذایی شرکت ، خودکار مواد غذایی-مجمع شرکت با تلفن همراه و آشپزخانه در لس آنجلس. یکی از پیشرفته ترین سیستم های, او گفت:, متعلق به خالق برگر شرکت که تا به حال خود را در چالش های اخیر.

خالق سرمایه گذاری-حمایت راه اندازی است که با استفاده از استادانه درست شده رباتیک choppers اسپری و کوره به جمع آوری همبرگر بر روی تسمه نقاله. در ابتدا خالق صورتحساب خود را راه اندازی و سرگرم کننده, مربوط به اینده, اما زمانی که این بیماری همه گیر آمار شرکت روشن آن پیام را به تمرکز بر ایمنی و نوشتن “بود که برای اولین بار به لمس خود را برگر” در تبلیغات. خالق مهندسین نیز توسعه یافته چه مدیر عامل الکس Vardakostas به نام “انتقال مجلسی” به خود اجازه می دهد تا چند انسان کارگران به قبول سفارش و محل آن را در خود مطابق با اصول بهداشتی تسمه نقاله طول می کشد که برگر را از طریق تحت فشار جعبه برای جلوگیری از هوای بیرون را از آلوده هوا در محیط داخلی و میل لنگ آن را از طریق به خارج برای وانت.

اما حتی تحت فشار انتقال مجلسی نمی تواند نگه دارید خالق از احساس اثرات مستند. هفته گذشته خالق گفت: آن را به طور موقت بسته شدن درهای خود را به نقل ترافیک کم در آن دفتر-سنگین سان فرانسیسکو محله. “ما دیده نمی کایوتی یا tumbleweeds در فلسم خیابان رتبهدهی نشده است, اما آن را گرفتن وجود دارد” این شرکت گفت: در پست های رسانه های اجتماعی. برنامه ای برای تماس رایگان, انتقال مجلسی و فشار هوا, سیستم هنوز در دسترس بر روی وب سایت خود را به صورت رایگان دریافت کنید برای هر رستوران است که آنها را می خواهد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>