رادنی Croome: در حال حاضر عمل برای بهبود پس از همه گیر جهانی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

پس از همه گیر جهانی می تواند یکی که در آن LGBTIQ افراد سالم و ارتباط بیشتر و بهتر رعایت شود. آن را نیز می تواند مخالف است. با توجه به رادنی Croome که بستگی به انتخاب ما را در حال حاضر.

رادنی Croome یک سخنگوی فقط.مساوی و برابری تاسمانی.

تبلیغات

دانشگاه ییل مورخ پروفسور فرانک اسنودن صرف 40 سال گذشته مشغول به تحصیل بوده است ، او در سال گذشته منتشر شده شیوع و جامعه: از مرگ تا به امروز.

استاد اسنودن مبالغ تا حقیقت ضروری از شیوع.

“ما باید به عنوان انسان به درک که همه ما در این است که آنچه که بر یک فرد هر جا می گذارد همه در همه جا.”

شیوع را بهترین و بدترین در ایالات متحده است. ما دیدم که با HIV و ما آن را دوباره با COVID-19.

نیوزیلند دارای led جهان با قوی و مهربان و فراگیر پاسخ. اما مجارستانی نخست وزیر مورد استفاده همه گیر به عنوان بهانه ای برای نقض فراجنسیتی حقوق بشر است.

که در آن LGBTIQ استرالیایی خودمان را پیدا کنید در یک پست-همه گیر جهانی بستگی دارد به آنچه که ما در حال حاضر.

سلامت

افراد مسن هستند که نه تنها در گروه در معرض خطر COVID-19.

همه گروه ها با زیر متوسط سلامت هستند در معرض خطر بیشتری از بیماری جدی و مرگ است. این بیماری به شمار خطر قابل توجهی برای مردم بومی مردم با ناتوانی و کم درآمد بگیران,

آن را نیز به خطر می اندازد LGBTIQ افرادی که در حال حاضر در حال تجربه نرخ بالاتر از سلامت جسمی و روانی مشکلات به دلیل اقلیت استرس است.

در واقع LGBTIQ مردم بیشتر احتمال دارد به تجربه دقیقا از قبل موجود شرایط COVID-19 کارشناسان می گویند بیشتر افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ است. دیابت و پیش دیابت و سیگار و دیگر مواد مخدر استفاده, استرس و سرکوب ایمنی همه مسائل عمده بهداشتی در جوامع ما.

تشدید آسیب پذیری LGBTIQ مردم است ادامه تبعیض در سیستم مراقبت های بهداشتی. که می تواند به جلوگیری ما از دسترسی به خدمات ما نیاز دارند.

COVID-19 تاکید دراز مدت ساختاری مشکلات بهداشتی مواجه LGBTIQ جامعه و تمرکز توجه ما بر روی حل آنها.

تبلیغات

با توجه به خطرات بهداشتی من مشخص شده اند و با توجه دولتها باید در نهایت متوجه سلامت نیازهای مراقبت بهتر بودجه وجود دارد بالقوه برای حل مزمن تحت بودجه LGBTIQ سلامت و خدمات پشتیبانی مواجه اند برای چند دهه.

بنابراین LGBTIQ رهبران جامعه باید اقدام کنند. ما باید اطمینان حاصل شود ما خدمات بهداشتی و درمانی منابع آنها نیاز به آدرس سیستمیک زمینه ای از مشکلات سلامتی.

با هر دولت جدید سلامت ابتکار ما باید در مورد بودجه به طور خاص خطاب به LGBTIQ بهداشت نیاز دارد.

جامعه

به عنوان فیزیکی جداسازی رمپ تا دولت به زودی به دنبال جدید و بیشتر راه های موثر برای تقویت ارتباط اجتماعی.

ما باید اطمینان حاصل شود این طرح ها شامل LGBTIQ مردم و همچنین تشخیص خاص ما نیاز دارد.

بسیاری از LGBTIQ افراد با تجربه اجتماعی و انزوا و قطع ارتباط از خانواده و جامعه مدتها قبل از بیماری همه گیر.

جداسازی شده و مشکل خاصی برای LGBTIQ افرادی که جوان هستند و یا بخشی از روستایی و یا جوامع دینی.

ما می دانیم که از چند دهه از مطالعات روان شناختی است که انزوا و قطع ارتباط کلید همکاران به میزان بالاتری از اضطراب, افسردگی, الکل و سوء مصرف مواد خودآزاری و خودکشی است که یک تناسب تعداد LGBTIQ مردم تجربه شده است.

این وضعیت را در حال حاضر تبدیل به بدتر است. ما در حال حاضر دیده می شود بسته شدن سالن های باشگاه ها و گروه های پشتیبانی. به طور بالقوه برخی از اخبار به صورت آنلاین و بحث های سایت را دنبال کنید.

اما تاثیر اقدامات برای جلوگیری از همه گیر می تواند اجرا شود حتی عمیق تر از آن است.

زمان محدودیت اکو پیر ضد LGBTIQ قوانین

برای برخی از LGBTIQ مردم COVID-19-مربوط به محدودیت در آغوش, بوسیدن, و که ما شب را به عنوان مهم به عنوان این محدودیت در حال حاضر, اکو, پیر قوانین و نگرش است که مجازات ما برای کسانی که ما را دوست داشت.

برای بیش از حد بسیاری از ما سکوت در تاج-پاکسازی خیابان های تقویت درونی سکوت که در آن عشق و ارتباط و احساس تعلق باید باشد.

به این سکوت و حس انزوا به راحتی نفوذ آشنا احساسات خود نفرت و افکار خود تخریب.

این کار از نمایندگان جامعه است که برای ساخت زیرساخت های جدید از حمایت جامعه. ما می تواند استفاده از هر دو معمولی و رسانه های جدید. در واقع ما باید با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما است.

علاوه بر این زیرساخت ها باید برای رسیدن به آنچه قبلا ثابت دشوار است. فورا آن را باید به کسانی که LGBTIQ مردم بدون ارتباط موجود خود را عجیب و غریب قوم و خویش.

به سلامتی سه به جامعه سازمان در سراسر کشور برای رسیدن به LGBTIQ اعضای جامعه. در QNews LIVE, Facebook live events یک مثال خوب است.

اما اگر ما برای رسیدن به کسانی که بیشترین نیاز ما برای متقاعد کردن دولت به ارائه منابع مورد نیاز به عنوان بخشی از خود را گسترده تر مبارزات به برقراری مجدد ارتباط اجتماعی.

اصلاح قانون و حقوق بشر

من امیدوارم که جهان ظهور خواهد کرد پس از همه گیر با آن ایمان و علم و جامعه ترمیم و لاس زنی خود را با توهم و استبداد بیش از.

اگر این مورد است, LGBTIQ مردم می توانند انتظار readier پذیرش اصلاحات مهم. ما نیاز به یک ممنوعیت تبدیل شیوه های حقوقی به رسمیت شناختن نما عامیانه و پایان دادن به تبعیض opt-outs مذهبی سازمان. ما همچنین نیاز به دیدن گی خون بان پروری به تاریخ است.

من به خصوص امیدوارم که ما را نمی شنوند هر چیزی بیشتر در مورد این لایحه آزادی مذهبی و مجوز آن برای ضد LGBTIQ تبعیض است.

کارشناسان مانند Alastair Lawrie استدلال متقاعد کننده است که اگر این لایحه در حال حاضر قانون این امر را بدتر همه گیر تاثیر. LGBTIQ رهبران جامعه باید با تقویت این پیام.

خوشبختانه برخی از افراطی کشیشان و کاهنان در حال حاضر نشان داد که با اعلام آنها لذت بردن از ‘آزادی مذهبی’ به نگه داشتن در برابر خدمات مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان. آنها بدین قرار داده و خود را به محله های کشیش نشین —و جامعه در خطر است.

این مذهبی پرت ممانعت کل ‘آزادی مذهبی’ پروژه با افشای آن را برای آنچه در آن واقعا است legitimisation از آسیب.

مربوط به من امید من است ترس از همه گیر خواهد شد و منجر به وحشت و خشم و نفرت در جهت LGBTIQ استرالیا در حال حاضر به عنوان کارگردان چینی در استرالیا و در LGBTIQ مردم در خارج از کشور.

یا بدتر COVID-19 می تواند به دولت ها پوشش به طور دائم رول حقوق بشر حمایت و ارزش های دموکراتیک که به اقلیت ها بستگی دارد.

ما باید آماده برای پاسخ به هر گونه نشانه ای از نفرت و جنایت به شدت با افتخار و با نفوذ متحدان در کنار ما به جای انتظار برای آن را به اتفاق می افتد.

ما باید در حرکت رو به رشد برای بازگرداندن نظارت دموکراتیک به تصمیمات دولت در سلامتی ما و اقتصاد است.

در این راستا من افتخار است که برابری تاسمانی امضا در یک جامعه گسترده برای COVID-19-پاسخ نظارت کمیته در تاسمانی مجلس.

ما در اینجا در حال حاضر

جهان ما می دانستم که تا چند هفته پیش رفته است. پس از همه گیر جهانی می تواند بهبود قابل توجهی برای LGBTIQ استرالیایی و یا از آن می تواند بسیار بدتر است.

که بستگی به این دارد ما آمادگی ما را امیدوار واقعی و خیره چالش های ما ممکن است.

هرگز شانس برای چنین تغییر عمیق خود را ارائه شده است.

این است که به ما در اینجا در حال حاضر به مطمئن شوید که تغییر پست-همه گیر است برای بهتر.

تاریخ رادنی Croome در QNews زنده این جمعه در 2 ساعت.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>