راجرز پنل را انکار می کند انتقالی خانه در محله مسکونی برای معالجه معتادان

Category: آرکانساس Comments: No comments

راجرز — یک سازمان درخواست برای تبدیل یک خانواده در خانه به یک خانه برای بهبود معتادان به مواد مخدر و الکل بود را تکذیب کرد روز سه شنبه در نور از یک قانون جدید.

واقعی خود را بهبود که به تازگی افتتاح سرپایی درمان اعتیاد تسهیلات در راجرز کاربردی برای یک مجوز برای مسکن موقت برای هوشیار خانه زندگی برای مردان و زنان است. این خانه در غرب کتی لین در شتو تراس محله شرق بزرگراه میان ایالتی 49. واقعی خود را بازیابی وکیل گلن کلی گفت که این خانه را خانه تا 18 نفر از جمله یک عضو هیات. خواهد Burse, مدیر ارشد اجرایی سازمان و نقاهت معتاد گفت: هر کسی که زندگی در این خانه وجود دارد خواهد بود به طور داوطلبانه.

دیگر اقدام

راجرز برنامه ریزی کمیسیون در روز سه شنبه برنامه های تایید شده برای یک 14-واحد علاوه بر این به راجرز آپارتمان 500 N. جای 14.

منبع: NWA Democrat-Gazette

شورای شهر رای به حذف “مسکن موقت” ى از این شهر کد Feb. 25. واقعی خود را بازیابی نرم افزار واصل شد Feb. 13 با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

جان کوردی, جامعه, مدیر توسعه برای این شهرستان گفت: آنچه را که قبلا تحت “مسکن موقت” خواهد شد در حال حاضر تحت “گروه های مسکونی” و درست مانند هر دیگر توسعه که در آن چند نامربوط مردم در حال زندگی در یک خانه مشترک فضاهایی مانند آشپزخانه. شهر را درمان منطقه بندی برای انتقالی خانه برای افراد بی خانمان و یک خواهری یا برادری خانه همان راه به عنوان مثال, او گفت:.

شورای شهر در ماه دسامبر تایید یک سازمان غیر انتفاعی است با درخواست انتقالی خانه برای زنان شرکت کننده در Benton County, مواد مخدر, دادگاه, برنامه معکوس زودتر کمیسیون برنامه ریزی تصمیم به رد درخواست. یک وکیل, لایحه واتکینز برای گروه غیر انتفاعی — انرژی مثبت تاثیر دوره نقاهت زندگی — استدلال کمیسیون نقض فدرال نمایشگاه مسکن عمل می کنند با انکار rezoning بر اساس همسایگان نمی خواهید به زندگی بعدی به معالجه معتادان.

کارکنان شهرستان توصیه می شود کمیسیون انکار واقعی خود را بازیابی درخواست. کوردی گفت: به کمیسیون درخواست ملاقات نمی کند, گروه دستورالعمل های مسکونی که دولت مسکونی به طور کلی مناسب در همان مناطق به عنوان چند مسکونی قابل دسترس برای عموم و یا خدمات تجاری و یا بالاتر-شدت رشد مناطق.

“درک من از شورای شهر را هدف و قصد این است که شورای شهر نمیخواهد گروه مسکونی رخ می دهد در داخل کشور موجود محله که در آن در نظر گرفته شده به واقع در محله مراکز و یا شدت بالاتر با استفاده از” او گفت:. “بنابراین من می خواهم به واقعا مراقب باشید که دریافت بیش از حد متمرکز بر ماهیت کسب و کار و یا طبیعت ساکنان. ما منکر به عنوان به که در زندگی وجود دارد. آن می تواند 18 راهبه.”

کمیسیون کوین جنسن و راشل کرافورد گفت: آنها اجازه نمی دهد یک چند توسعه در همان محل.

“من فقط نمی توانید ببینید تصویب این که در آن محل است در وسط این روشن یک خانواده در محله” کرافورد گفت.

نشان می دهد از دست در نشست روز سه شنبه نشان داد که ده ها تن از مردم مخالف واقعی خود را بازیابی درخواست. در این شهرستان دریافت دادخواست و حداقل دو نامه مخالفت با درخواست. دو ساکنان صحبت کرد که در مخالفت با اشاره افزایش ترافیک به اندازه کافی پارکینگ بیش از حد بسیاری از مردم زندگی در خانه و ناسازگاری توسعه که در یک محله از خانه های تک خانواده. هیچ کس صحبت در حمایت در این نشست است.

این کمیسیون به اتفاق آرا رد درخواست با کمیساریای تونی Noblin وجود ندارد. واقعی خود را بازیابی ممکن است درخواست تجدید نظر تصمیم به شورای شهرستان.

NW اخبار 03/04/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>