رویال بانک کانادا می گوید کارمند در منهتن آزمایش مثبت برای coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رویال بانک کانادا گفت: یک کارمند در نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus اضافه کردن به لیست در حال رشد از شرکت های مالی و گزارش موارد به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

کارمند کار می کند در سرمایه گذاری در بخش بانکی از بازارهای سرمایه RBC در بروکفیلد محل مجتمع در پایین منهتن گفت RBC سخنگوی Sanam Heidary. این کارگر که تست مثبت در روز دوشنبه و همکاران در تماس نزدیک با فرد را در خود شده است.

“پس از یادگیری در مورد ما در زمان تعدادی از گام های فوری برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان” Heidary گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “به عنوان یک اقدام احتیاطی ما بلافاصله توصیه کارکنان که کار در همان طبقه به کار از خانه در حالی که ما از عهده یک نظافت عمیق نهفته طبقه و تمام مناطق رایج است.”


این سومین شناخته شده coronavirus مورد برای بانک سلطنتی پس از دو نفر از کارکنان در حومه دفتر غرب تورنتو تایید شد به عنوان ویروس. کسانی که کارگران شده اند خود قرنطینه و این شرکت گفت که همکاران خود را در همان طبقه در خانه بمانند تا اطلاع ثانوی. تورنتو-بر اساس بانک همچنین ضد عفونی مبتلا طبقه و تمام زمینه های مشترک از جمله آسانسور و کافه تریا و washrooms.

شرکت در سراسر جهان در حال تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا به عنوان بسیار مسری ویروس گسترش می یابد. شرکت های مالی از جمله BlackRock, Inc., Wells Fargo & Co., مورگان استنلی و مدیریت دارایی بروکفیلد Inc. گزارش داده اند که داشتن کارکنان که تست مثبت برای ویروس.

Coronavirus موارد پیشی گرفته اند 127,000 در سطح جهان با مرگ و میر بیش از 4,700. روز چهارشنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر و خواست دولت برای مهار کردند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>