رودین در کار با هم در عصر Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در سه ماه گذشته Covid-19 به ایجاد تغییرات اساسی در راه مردم انجام کسب و کار. از جدید بهداشت و سلامتی پروتکل مبهوت به زمان شروع به کار از خانه همه ما تنظیم به تمرکز بر روی امنیت و رفاه ما همکار نیروهای جدید است.

به عنوان منحنی همچنان صاف و ما به عنوان به آرامی بازگشایی شهر ما اما من باور دارم که مردم می خواهند به بازگشت به کار.

چرا ؟ برای حل مشکلات بزرگ و کوچک——ما نیاز به تعامل و همکاری و هماهنگی است. در حال حاضر بیشتر از همیشه با هم کار کردن و با هم بودن کمک به ما در اثر تغییر و نوآوری است. این است منحصر به فرد برای کسب و کار. اگر ما برای شروع به آدرس مقیاس بزرگ سیستمیک نژادی و نابرابری اقتصادی است که وجود دارد در کشور ما و شهر ما می توانیم انجام این کار تنها با نشستن در کنار یکدیگر تعامل با گوش دادن و درک. ما نمی توانیم این کار را جدا از یکدیگر در حفظ حریم خصوصی از خانه ما.


شهرستانها به یک دلیل وجود دارد—آنها ارائه فرصت های بی نظیر برای درگیر شدن با یک تنوع از مردم و فرهنگ ها و افکار و ایده های است که می تواند مخابره به دفتر خانه. آنها اقتصادی موتور است که قدرت مدرن و اقتصاد و با وجود تمام بحران های قبلی ما غلبه بر آنها شده اند.

یک نظرسنجی جدید از معماری شرکت Gensler نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم می خواهید برای کار در دفتر برای بسیاری از هفته; تنها 12 درصد از کارگران آمریکایی می خواهند به کار از خانه ، این گزارش همچنین نشان داد که مردم می خواهند فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله و اختصاص فضای کاری.

دفتر محل است که در آن مربیگری رخ می دهد که در آن افراد جوان یادگیری کسب و کار و مهارت های اجتماعی. این نیز که در آن شرکت های ساخت برند وفاداری و فرهنگ است. تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت Cushman & Wakefield گزارش می دهد که 70 درصد از Gen Z و 69 درصد از millennials آنها در مواجهه با چالش ها در خانه در مقایسه با 55 درصد از متولدین. کارگران جوان توسعه کسب و کار دانش بودن با مردم آنها را مشاهده و کار با هم به عنوان بخشی از یک تیم است. ما می توانیم هر یک از است که به تنهایی در درون خود ما چهار دیوار.

باور کنید یا نه, در شهر نیویورک bucked روند و عمده معاملات هنوز هم انجام می شود. در اوایل این ماه رسانه های اجتماعی غول Infinite متعهد به 232,000 فوت مربع در یک و پنج در میدان تایمز—فیلم های پرفروش حرکت می کند که نشان دهنده روند بزرگتر در بازی.

از مدیران مایکروسافت و گوگل به توافق برسند که آینده کار نخواهد بود به طور کامل از راه دور. خواهد از آینده متفاوت باشد ؟

پاسخ این است که بله: شرکت ممکن است نیاز به فضای بیشتر و محل کار به دنبال کاهش تراکم. از سوی دیگر ما خوشبین هستیم که ساختمان اداری و همیشه خواهد بود یک هاب مرکزی برای خلاقیت و نوآوری و کارآفرینی است.

تقریبا در هر زوم جلسه من شده اند در تمام شرکت کنندگان می گویند آنها نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به کار و با هم دوباره. آن را به زمان وجود دارد و باید یک پل دوره اما نیویورک خواهد بود.

لایحه رودین همکاری رئیس و مدیر عامل شرکت رودین مدیریت شرکت. و رئیس هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>