Russellville مبتنی بر هنرمند افتخارات بالا در 62 سالانه دلتا نمایشگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

هارون کالورت رنگارنگ, غریب, ظروف سفالین سنگ نما, underglaze و طلا سرامیک مینا مجسمه سازی در زمان افتخارات بالا و 2500 دلار جایزه روز پنج شنبه در 62 سالانه دلتا نمایشگاه با حمایت آرکانزاس مرکز هنرهای.

در راشویل مبتنی بر کار هنرمند را با عنوان “موشک خرگوش” انتخاب شد جایزه جایزه توسط مهمان داور استفانی تبادل نظر اجرایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی از Richmond, Va. او ارائه شده در این نمایشگاه افتخارات در طول جمع آوری آنلاین برای مرکز هنرهای اعضا و هنرمندان. لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور و مرکز هنرهای مدیر اجرایی ویکتوریا رامیرز نیز صحبت کرد و در طول hourlong رویداد.

تبادل نظر و همچنین انتخاب دو دلتا برندگان جایزه — لی گرانت از فایت برای “Notice” یک cyanotype و screenprint و آنتون Hoeger از ایالت تگزاس برای روغن بر روی بوم “زنی با کفش های قرمز.” هر دریافت خواهد کرد $750 جایزه. هیچ محترم اشاره اهدا شد.

لیتل راک کریس Hynes بود به نام برنده از معاصران دلتا جایزه که توسط معاصران یک مرکز هنرهای کمکی. Hynes کار “روح” یک مجسمه از اشیاء یافت و خاک رس. او برنده 250 دلار جایزه.

نمایشگاه باز می شود برای مشاهده عمومی در ساعت 10 صبح روز جمعه در موزه سایت delta.arkansasartscenter.org.

تبادل نظر و برایان Lang متصدی رئیس و Windgate بنیاد متصدی معاصر صنایع دستی در مرکز هنرهای مورد بحث و بررسی تعدادی از آثار خلاق و فرآیندهای قبل از تبادل نظر نام برندگان جایزه.

به عنوان Lang اشاره به این دلتا نمایشگاه است که شبیه هیچ دیگر است. موزه ساختمان جدید در دست ساخت است و طرح اصلی بود برای نگه داشتن دلتا در چهار مکانهای تاریخی آرکانزاس موزه سنگ کوچک; در ارگنتا شعبه William F. Laman کتابخانه ؛ Thea بنیاد و Acansa گالری در شمال لیتل راک. این بیماری همه گیر کوروناویروس لازم یک طرح جدید و نمایشگاه منتقل شد آنلاین.

رامیرز می گوید: هنرمندان در کمک به افراد برای درک از جهان است.

“ما در یک جهان پیچیده است که بیشتر پیچیده با درگیری از ایده ها و نابرابری” رامیرز گفت. “این می تواند ما را سوال دیدگاه های خود ما را. من می پرسند که شما به نوبه خود به هنر … برای دیدن زیبایی, چالش ها, مبارزات و پیچیدگی انسان بودن.”

در او داور بیانیه تبادل نظر نوشت: “در حالی که برخی از این تم ها ممکن است به نظر می رسد محزون به اعتقاد من آنها همچنین در حال حاضر این فرصت را به امید. فرصتی برای نگاه به یک اثر هنری و یک انعکاس از خودمان عاطفی ما دولتی بودن و جمعی ما نگرانی می گوید: ما متصل هستند.”

رامیرز تشکر از تمام هنرمندانی که کار ارائه شده گفت: “ما به شما نیاز دارید در حال حاضر بیش از همیشه است.”

کالورت که می آموزد در هندرسون دانشگاه در آرکادلپیا (آرکانزاس) می گوید: “موشک خرگوش” یکی از این آثار پدید آمده است که زمانی که او تصمیم گرفت چند سال پیش به دنبال خود شادی به عنوان یک هنرمند. من می خواستم برای رسیدن به چیزهایی که مرا به هیجان در استودیو.”

او شده است در دلتا نمایشگاه قبلا و برنده محترم اشاره.

Hynes, که با این نسخهها کار در پزشکی فروش یک وقت هنرمند ساخت اولین دلتا نمایشگاه ،

“من تا به حال کمی مبتدی باشید,” او گفت:. “در سال گذشته شروع کردم به تلاش برای فروش کار من است.”

Hynes توسط M2 گالری در لیتل راک و درب قرمز گالری در شمال لیتل راک.

برندگان انتخاب شدند و از 63 اثر در این نمایشگاه که انتخاب شدند با تبادل نظر از 772 آثار ارسال شده توسط 348 هنرمندان.

سالانه دلتا نمایشگاه تاسیس شد و در سال 1958 و باز است به هنرمندان متولد و یا زندگی در آرکانزاس و آن مرز متحده است. در این سال نمایشگاه توسط مرکز هنرهای تجسمی با همکاری تاریخی, آرکانزاس, موزه, Thea بنیاد Acansa گالری و ارگنتا شعبه William F. Laman کتابخانه.

هر شریک سازمان نیز سرپرستی انتخاب آثار از این نمایشگاه کاوش در موضوع مربوط به خود موسسه ماموریت که همه آنها گنجانده شده در این نمایشگاه را در وب سایت.

اطلاعات بیشتر در دسترس است arkansasartscenter.org یا در (501) 372-4000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>