روس ها تماس اوپک بلوف; قیمت نفت شیرجه

Category: آرکانساس Comments: No comments

وین — اوپک و روسیه موفق به توافق جمعه بر کاهش تولید در نظر گرفته شده شامل یک سقوط در قیمت نفت ناشی از شیوع کروناویروس جهانی اقتصادی اختلال.

قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت و به عنوان نتیجه با معیار ياوه 10%. قیمت نفت در حال حاضر یک سوم از زمان آغاز سال است.

“Coronavirus ادعا کرده است یک قربانی: اتحاد تولید کنندگان نفت” گفت: Roger دیوان یک تحلیلگر در مشاور IHS Markit Ltd. و یک جانباز اوپک watcher. “رو به کاهش چشمگیر تقاضا در آنها در حال پرتاب در حوله در مدیریت بازار. ما به احتمال زیاد برای دیدن این پایین ترین قیمت نفت از 20 سال گذشته در سه ماهه بعدی.”

در حالی که قیمت نفت را ترجمه کنید به بیشتر مقرون به صرفه انرژی برای مصرف کنندگان و کسب و کار, آن لطمه می زند و تولید کشور هستند و شرکتها. هزاران نفر از کارگران در حال حاضر گذاشته شده در ایالات متحده پچ نفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=VW5jkot3T9k]

این کشف از مذاکرات در وین نیز برجسته محدود قدرت این کارتل برای نفوذ در بازارهای جهانی انرژی بر خلاف در آن اوج در 1970s. ایالات متحده به تازگی بزرگترین تولید کننده نفت و پمپاژ نگه می دارد در ظرفیت کامل.

14 اعضای اوپک به حال می خواستم به کاهش تولید 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از تولید جهان است. کارتل اعضا مانند عربستان سعودی و ایران می گویند که آنها نیاز به nonmember متحدان مانند روسیه را از 500.000 بشکه است که برش خود را.

روسیه نشان داد تمایلی و اوپک دبیر کل محمد Barkindo نیجریه روز جمعه گفت که این جلسه تا به حال موکول شده است.

“در پایان روز وجود دارد به طور کلی دردناک تصمیم مشترک کنفرانس به موکول کردن جلسه” Barkindo گفت. او گفت: غیر رسمی مذاکرات ادامه خواهد داد چرا که این وضعیت ضروری است.

“اعداد مشخص است. تقاضا تخریب واقعی است,” او گفت:.

Barkindo گفت: “یک یا دو” غیر اوپک کشورها در مذاکرات جمعه بوده است تمایلی به موافقت با پیشنهاد کاهش است.

روسیه و سایر کشورهای اوپک مشغول به کار شده اند با کارتل در سال های اخیر و توافق قبلی کاهش است. اما روسیه می تواند تحمل قیمت نفت پایین بهتر از عربستان سعودی می تواند و به نظر می رسد تمایلی به کاهش خروجی اصلی آن درآمد-ساخت صادرات است.

در جلسه سه شنبه عربستان سعودی به نظر می رسد به قمار که آنها می تواند قوی بازو روسیه و شکست خورده است.

این حرکت تنها به نظر می رسید به افزایش مقاومت رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“ما فقط شاهد خطرات حمایت پوتین به گوشه ای” گفت: Helima باغچه تحلیلگر در بازارهای سرمایه RBC یک بانک سرمایه گذاری.

در حالی که عربستان سعودی می تواند تولید نفت ارزان به آن نیاز دارد $83.60 در هر بشکه به حفظ تعادل خود را از بودجه دولت با توجه به صندوق بین المللی پول به عنوان آن را تقریبا به طور انحصاری وابسته به درآمد نفت است. روسیه باید تنها $42.40 در هر بشکه رسید.

تحلیلگران می گویند اوپک ممکن است در تلاش برای نگه داشتن قیمت نفت از سقوط بیشتر به خصوص به عنوان کامل اثر شیوع ویروس در اقتصاد جهانی هنوز به درک.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد قطعیت در مورد میزان تقاضا تخریب” تحلیلگران شرکت تحقیقاتی Petromatrix گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

گسترش coronavirus شدت کاهش می یابد مسافرت هوایی و در نتیجه تقاضا برای سوخت در حالی که صنعت در چین در مقام دوم جهان اقتصاد بوده است به شدت مختل طریق خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی. آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا روز جمعه گفت که آن و شرکت های تابعه آن را کاهش می دهد و ظرفیت خود را طی هفته های آینده به عنوان کمی به عنوان 50 درصد از سطح قبل از coronavirus بحران آغاز شده است.

برخی از اقتصاددانان فکر می کنم اقتصاد جهانی ممکن است کوچک در سه ماهه اول برای اولین بار از زمان بحران مالی کاهش تقاضا برای انرژی است.

بین المللی معیار برای نفت خام کاهش یافت $4.72 به حل و فصل در $45.27 در هر بشکه در روز جمعه. آن را به حال شده است تجارت بیش از 50 دلار در روزهای اخیر و پایین از $69 به تازگی به عنوان اوایل ژانویه قبل از وقوع.

ایالات متحده معیار خام وست تگزاس اینترمدیت فرو $4.62 یا 10.1% به حل و فصل در $41.28 در هر بشکه رسید. با نفت زیر 50 دلار در هر بشکه ایالات متحده تولید کنندگان از جمله غول های نفتی مانند اکسون در حال پوسته پوسته شدن پشت حفاری به عنوان سود خود را دریافت آمار. نفت پچ شده برای ریختن هزاران شغل و درد و رنج از طریق موجی از ورشکستگی و کاهش قیمت ها خواهد شد گسترش این مشکلات است.

“شیل تولید کنندگان امیدوار بودند به پرتاب یک تاسیسات از [اوپک] مذاکرات اما در عوض بسیاری از آنها به سمت چپ بازجویی شانس خود را از بقا” Rabobank تحلیلگر Ryan mister spoon گفت: در یک گزارش. “قیمت سهم در سراسر اکتشاف و تولید بخش در حال حاضر در نشستن و یا در نزدیکی تمام وقت پایین به عنوان یک نتیجه از سطح بدهی بالا عدم جریان نقدی آزاد نسل و بسیار فقیر تمایلات سرمایه گذار.”

معامله گران نفت در حال حاضر خواهد شد به دنبال نشانه هایی از اینکه عربستان سعودی و یا هر یک از دیگر اوپک وابسته به سازمان ملل مانند روسیه در واقع می تواند به افزایش تولید.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت: شرکت های روسی در حال رایگان به سطح شیب دار تا بیکار ظرفیت از 1 آوریل. پرسید: اگر آرامکو عربستان سعودي را از شرکت ملی نفت می تواند انجام دهد همان عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان به خبرنگاران گفت: “من شما را بدانم.”

Barkindo گفت: اوپک مشخص شد برای جلوگیری از تکرار این بازار بزرگ رکود آغاز شد که در سال 2014 زمانی که کارتل برگزار کردن کاهش تولید به منظور از دست دادن سهم بازار به سودای ایالات متحده در صنعت نفت. که منجر به سقوط قیمت نفت بیش از 100 دلار در هر بشکه به زیر 40 دلار تا سال 2015.

حتی اگر اوپک و متحدان آن توافق بر کاهش تولید در روزهای آینده و یا هفته تحلیلگران می گویند که قیمت ها بعید است که به افزایش مقدار. چرا که اقتصاد جهانی رو به کاهش است به سرعت در حال. اما همچنین به این دلیل که ایالات متحده آمریکا است که بخشی از اوپک و بر خلاف روسیه نیست و همکاری در خروجی آن تصمیم گیری ramped تا در سال های اخیر و جاری شدن سیل بازار و نگه داشتن قیمت پایین.

در حالی که قیمت نفت پایین صدمه زدن به صنعت نفت و مصرف کنندگان سود به دلیل کاهش قیمت بنزین و هزینه گرمایش خانه. چرا که نفت یک ماده پایه در بسیاری از محصولات از مواد مخدر به پلاستیک — قیمت پایین می تواند کمک کند تورم است.

متوسط قیمت یک گالن بنزین در ایالات متحده در روز جمعه شد $2.40 از $2.46 یک هفته پیش با توجه به سفر باشگاه AAA. در آرکانزاس متوسط قیمت $2.15 یک گالن از $2.20 یک هفته پیش و $2.44 یک سال پیش.

“چگونه قیمت های پایین رفتن و چه مدت آنها افسرده است-همه چیز در مورد کوروناویروس” گفت: Patrick DeHaan, تحلیلگر ارشد نفتی برای دوستان و گاز که آهنگ های گاز قیمت در سراسر کشور. “ما تا چه حد پایین بستگی دارد که چقدر بدتر از آن می شود.”

اطلاعات در این مقاله به کمک دیوید McHugh, Kiyoko متزلر و کتی Bussewitz از آسوشیتد پرس; توسط Nayla News گرانت اسمیت, ناتالیا Kniazhevich کاترین Ngai و گلنار Motevalli خبری بلومبرگ; توسط استنلی نی از نیویورک تایمز; توسط توماس هیت از واشنگتن پست; و توسط Michael E. Kanell Cox روزنامه ها.

“من شما را بدانم” عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان در پاسخ جمعه در وین وقتی پرسید که آیا عربستان سعودی به دنبال خواهد داشت و روسیه و افزایش تولید نفت است.
(AP/رونالد Zak)

یک بخش در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>