S. J. Tagliareni را “غربت رهبری” – دانلود رایگان فردا (2/17/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار S. J. Tagliareni جدید کتاب “غربت رهبری: ایجاد گزینه ها برای معنی و الهام بخش است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در فوریه 17th.

“غربت رهبری ایجاد گزینه ها برای معنی و الهام بخش” نتیجه یک عمر تحقیقات علمی ، تجربیات زندگی واقعی و امتیاز از اینکه مربی به مدت سه سال توسط ویکتور فرانکل. داستان از رهبری موفق هستند در سراسر طیف از تجربه انسانی است. خیلی از رهبری سنتی نظریه بیش از حد محدود و منحصر به فرد بر اساس رهبری اسطوره ها است. رهبری ثابت نیست و صرفا متعلق به قدرتمند و ممتاز نفر است. رهبری حرکت می کند با توجه به نیاز و مهارت های مورد نیاز برای دیدار با چالش های. غربت رهبری ایجاد هدف و الهام بخش در عادی ترین تجارب است. آن را با تمرکز بر ایجاد شور و شوق برای یک, برای پیدا کردن صدای خود را شخصی و حرفه ای تجارب است.

پس از خواندن “غربت رهبری” خواننده را باید از این فرصت ها به:

  • درک می کنم که آنها باید فرصت ها به سرب,
  • بررسی تاثیر بررسی باورها و منفی خود صحبت
  • ایجاد باورهای مثبت و صحبت کردن
  • استفاده از نارضایتی به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر مثبت
  • رد محدود رهبری اسطوره
  • ایجاد یک مثبت دید شخصی پشتیبانی شده توسط بتن اهداف
  • باید فرصت هایی را برای توسعه شخصی و حرفه ای اهداف
  • توسعه استراتژی جایگزین برای reframe شخصی و روابط کسب و کار
  • توسعه و درک شخصی خود را از سبک رهبری
  • درک ارزش متحدان مربیان و مربیان است.

“غربت رهبری” توسط S. J. Tagliareni رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (2/17/2020 – 2/21/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B0843KR6V8.

“غربت رهبری” اتحاد 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“مفهوم غربت رهبری است نسبتا جدید من. مانند دکتر Tagliareni من موافقت می کنم که رهبری تعریف شده است مقدار بیش از حد محدود است. شواهدی وجود دارد که او نشان می دهد مربوط به فرصت های از دست رفته برای رهبری قدرتمند هستند! و ایده های/مفاهیم مورد رهبری سازمانی هستند به خصوص قدرتمند پس من موافقت می کنم که فوق العاده ای وجود دارد لبه برای یک سازمان که هر کس یک حس مالکیت و تعهد به محیط سازمانی است که هر کس رشد است. من فصل 1 در شکستن رهبری اسطوره ها به خصوص روشنگری و اسطوره است که فراگیر در تفکر ما واقعا چالش رهبران و توسعه رهبری. به عنوان دکتر Tagliareni یادداشت اسطوره است که رهبران دنیا ساخته نشده باید پاک به عنوان یک حقیقت. و در تجربه من, رهبران همیشه در بالا در بر داشت آنها وجود داشته باشد در هر سطح از سازمان های موفق. و رهبران بیش از حد لازم نیست به صورت کلامی و برونگرا وجود دارد رهبری فرصت برای هر نوع شخصیت است. در نهایت شکست های گذشته جلوگیری نمی کند رهبری; آنها در واقع در حال حاضر لحظات کلیدی برای گسترش یک رهبری فراست. این کتاب یک گوهر است!” –AC

“من عاشق این کتاب سبک نوشتن است استقبال از ابتدا. شخصا نه شاغل بودن من در آن یافت نمی شود خیلی در مورد شرکت های بزرگ / کسب و کار رهبری اما در مورد زندگی خود را. بسیاری از Sal ایده می تواند به راحتی گنجانیده شده زندگی هر کسی کار کند یا نه. فرصت وجود دارد برای همه ما می تواند در کوچک و راه های متنوع. و ما اغلب انجام این کار حتی بدون تحقق آن. آن است که یک گام به گام چگونه به جای یک چشم باز خود آگاهی دستی. من خودم را از رفتن به برخی از فصل و بیش از بیش. من به شدت آن را توصیه.” – Trisha T.

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل info@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:
سالواتوره Tagliareni یک گوی داستان, نویسنده, مشاور کسب و کار و هنر و فروشنده و سابق کشیش کاتولیک. برای بیش از 25 سال او با موفقیت مشغول دولتی و خصوصی و شرکت ها در جستجوی خود را برای عملکرد فوق العاده است. استعداد سخنران او برکت است با یک حس شوخ طبعی و می تواند به تقویت مخاطبان با بینش در زندگی و رهبری است. سالواتوره بود عمیقا تحت تاثیر ارتباط خود را با دکتر ویکتور فرانکل این جشن روانپزشک و نویسنده کتاب “انسان در جستجوی معنی.” میل به انسانیت حافظه از کسانی که در جریان هولوکاست نیروی محرکه رمان هیتلر کشیش.

سالواتوره است که رئیس جمهور سابق گام بعدی همکاران سازمانی شرکت مشاوره. برای 25 سال او انجام برنامه ریزی استراتژیک و سازمانی طراحی و پیاده سازی برای بسیاری از شرکت های بزرگ بین المللی مانند جانسون و جانسون, IBM, هافمن لا روشه و بوستون مالی.

به عنوان یک جوان کشیش کاتولیک تحصیل در رشته الهیات در رم زندگی خود را برای همیشه تغییر زمانی که غم انگیز و غیر منتظره مرگ بهترین دوست خود را به رهبری او را به دنبال و به دست آوردن آموزشی از دکتر فرانکل. دکتر فرانکل و دیگر بازماندگان هولوکاست تغییر این دوره از سالواتوره زندگی به عنوان آنها خود را به اشتراک گذاشته وحشت شخصی تحت رژیم نازی.

پس از خروج از فعال وزارت به عنوان یک مقدر کشیش کاتولیک در سال 1970 سالواتوره در ادامه به کسب دکترا در رهبری و رفتار سازمانی و یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک کسب و کار بین المللی مشاور. سالواتوره زندگی در واشنگتن دی سی با همسر خود را از 40 سال و بازگشت به اروپا به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید