استفاده ایمن از خیابان های شهر و پیاده روها برای تجارت ضروری است

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در گردش چشم گیر مجبور تقریبا همه چیز را که برای شهر نیویورک شناخته شده است برای آمدن به توقف screeching. عجله-ساعت جاده از میدان هادسون معمولا بسته بندی شده با ماشین عازم هلند تونل خالی. کسب و کار مجبور شدند به شاتر.

 ما در حال تجربه یک آب و هوای اقتصادی برخی از کارشناسان پیش بینی می تواند در مورد مشکلات مالی 2008 رکود بزرگ و یا حتی بدتر. اما وجود نور در انتهای تونل. این شهرستان در حال حاضر در فاز یک از بازگشایی. اما بازگشایی و راهاندازی مجدد آنها نیست. راه اندازی مجدد اقتصاد برای مردم به کار بازگشت به خرید و بازگشت به ناهار خوری را به دقت برنامه ریزی فراتر از آنچه امن بازگشایی مستلزم.

هفته گذشته شورای شهر در زمان مهم و هوشمند گام با معرفی یک لایحه که اجازه می دهد فضاهای عمومی مورد استفاده قرار گیرد به صورت موقت فضای باز ناهار خوری.

 تردیدی نیست که رستوران های حیاتی برای زندگی ما فوق العاده شهر و محله و کلید بازگشایی این شهر برای مردم به کار و راه اندازی مجدد اقتصاد ما. آنها را در یک خلاء وجود ندارد. طبقه همکف فضاهای خرده فروشی باید بسیاری از استفاده های مختلف و رستوران بازگشایی بسیار بخشی از آن است.

 برای انجام این حق شهر و شرکای آن باید چند چیز را انجام دهد.


ما نیاز به فکر می کنم به طور جامع در مورد استفاده از پیاده روها و جلوگیری از سمت فضاهای که به طور همزمان مورد استفاده توسط ساکنان محلی و کارگران و خریداران و بیشتر برای گردش صف بندی های اجتماعی فاصله و افزایش دوچرخه ridership به احتمال زیاد آمده است.

 در هادسون مربع بهبود کسب و کار منطقه ما در حال حاضر شروع به اکتشاف, نصب, ویژه, موقت منظقه “parklets” برای ناهار خوری و پیاده روی گردش خون و پارکینگ دوچرخه برای آنچه که ما پیش بینی خواهد بود یک چشم انداز مثبت در نیویورک با استفاده از گزینه های جایگزین برای رفت و آمد خود را.

اما نه هر محله مانند هادسون مربع است.

به عنوان شهرستان و کسب و کار آن در مناطق راهبردهای توسعه فضاهای عمومی ما باید داشته باشیم که هر یک از ما در محلات شهر منحصر به فرد است با خود مخلوط از فضاهای مسکونی و تجاری و متمایز عابر پیاده و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه الگوهای. ما متنوع محله نمی تواند یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل های. برنامه ریزی باید انجام شود در یک محله با محله اساس و شهر نیاز به استفاده از تمام منابع و مشارکت در دسترس زمانی که در حال حرکت رو به جلو با کسب و کار و تجاری منطقه بازگشایی.

به این منظور ما تشویق شهرستان برای حمایت از توسعه کوتاه مدت محله برنامه ای برای آماده شدن برای بازگشت از تجارت است. بهبود کسب و کار منطقه منحصر به فرد قرار است برای کمک به تسهیل این برنامه. در محله بدون یک پیشنهاد قصبه دفاتر و دیگر گروه های اجتماعی می تواند منابع حیاتی در ایجاد این برنامه.

دوم این شورا لایحه می گذارد یک جدول زمانی برای حرکت رو به جلو. با توجه به این حجم گسترده از زمین طبقه خرده فروشی آن را آسان برای دیدن چگونه حیاتی اهداف این لایحه می تواند گرفتار در دریا از نوار قرمز است. به قطع از طریق شهرستان وسیع بوروکراسی شورا باید دستور فوری ایجاد یک بین نیروی کار برای ایجاد یک “موقت منظقه ملایمت طرح” با siting دستورالعمل و یک جعبه ابزار برای خیابان عناصر. پس ما باید اجرای de Blasio دولت پیشنهاد که کسانی که مطابق با برنامه قادر به خود به تایید و دریافت امکانات بالا و در حال اجرا برای مدت این ویروس خاموش شدن است.

این خیلی به نظر میان خیلی قطعیت. در حالی که کسب و کار و حوزه های کسب و کار متمرکز در روز-به-روز بقا ما همچنین باید در مورد فکر می کنم و برنامه ریزی برای چه می آید بعدی و برای آینده کسب و کار ما و مناطق. کسب و کار ما در منطقه نمی توانید صبر کنید. وجود خواهد داشت فردا و ما باید برای آن آماده است.

الن بائر رئیس جمهور هادسون مربع بهبود کسب و کار منطقه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>