مشاوره ایمنی در رفت و آمد به دفتر و کاهش خطرات خود را هنگامی که شما وجود دارد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پیاده روی دوچرخه سواری یا رانندگی ماشین خود را در حال امن ترین راه برای رسیدن به محل کار در حال حاضر کارشناسان می گویند.

عکس:
شاتر

به عنوان بسیاری از کشورهای خود ادامه بازگشایی تدریجی از coronavirus مستندات در دفتر کارکنان شروع به سرمایه گذاری و برگشت به محل کار خود را.

مردم به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری از تغییرات از فاصله cubicles به ماسک مورد نیاز در جلسات. برخی از کسب و کار در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن تنها بخشی از کارگران به دفتر و یا در حال سازماندهی شیفت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. وجود دارد مقدار زیادی از ایمنی مراحل فردی کارگران می تواند بیش از حد. در اینجا چیزی است که کارشناسان توصیه برای کاهش خطرات خود را.

چه امن ترین راه برای رفت و آمد به دفتر ؟

پیاده یا با دوچرخه به محل کار یا رانندگی ماشین خود را در حال امن ترین گزینه ها می گوید: گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه تحقیقاتی در روچستر, Minn. “اگر شما در یک قطار یا اتوبوس شما باید درک کنند که این بسیار موثر پتری دیش برای گسترش پاتوژن های تنفسی,” او می گوید.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است ارشاد توصیه کرد که شرکت های ارائه مشوق به کارمندان به “استفاده از اشکال حمل و نقل است که به حداقل رساندن تماس نزدیک با دیگران” از جمله دوچرخه سواری, پیاده روی, رانندگی, به تنهایی در یک ماشین و یا با اعضای خانواده خود است.

اگر شما باید با استفاده از حمل و نقل عمومی پوشیدن یک ماسک و “واقعا محتاط در مورد بهداشت دست” با استفاده از ضد عفونی کننده دست و شستن دست ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه می گوید: Daniel Kuritzkes رئیس بخش بیماریهای عفونی در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ،

مردم به احتمال زیاد برای دیدن تغییرات بسیاری از جمله ماسک-جلسات مورد نیاز.

عکس:
شاتر

چه در مورد در نظر گرفتن یک تاکسی و یا با استفاده از یک سوار-به اشتراک گذاری خدمات ؟

گرفتن یک تاکسی و یا با استفاده از بارگذاری و یا Lyft است به طور کلی کمتر خطرناک تر از اتوبوس یا قطار “به خصوص اگر راننده با پوشیدن ماسک می گوید:” دکتر Kuritzkes. شما به احتمال زیاد در نزدیکی تنها یک برنامه به طور بالقوه عفونی فرد به جای ده ها تن در حمل و نقل عمومی و راننده ماسک “به ارائه برخی از حفاظت برای مسافر” توسط دام انداختن قطرات که در حال ساطع شده در حالی که سرفه یا بازدم. دکتر Kuritzkes اشاره می کند که کسانی که مدرسه ست سپر در برخی از تاکسی ها می تواند به ارائه برخی از حفاظت بیش از حد. او نشان می دهد باز کردن پنجره ماشین به افزایش گردش خون در هوا که می تواند رقیق تعداد ذرات ویروس در هر حجم از هوا.

CDC صادر کرده است توصیه هایی برای سوار-به اشتراک گذاری و رانندگان تاکسی که شامل پوشیدن چهره-پوشش های عمومی و درخواست مشتریان به رسیدگی خود را در کیف. ماه گذشته Uber و Lyft, اعلام سیاست های جدید نیاز به رانندگان و مسافران به سایش پوشش صورت. بارگذاری می گوید که حمل مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری و 4.5 میلیون ماسک صورت برای رانندگان در سراسر کشور اولویت بندی hard-آمار مناطق مانند شهر نیویورک است. Lyft می گوید این توزیع تقریبا 100.000 “مطابق با اصول بهداشتی محصولات” و شروع توزیع “صدها نفر از هزاران نفر از پارچه پوشش صورت” به رانندگان است. قبل از هر سوار کردن اجسام در حال حاضر نیز نیاز به مسافران و رانندگان به “خود گواهی” از طریق این برنامه است که آنها نمی باید Covid-19 علائم را می پوشند صورت پوشش بهداشتی دست های خود را ترک کنید و پنجره های باز در صورت امکان.

هنگامی که من وارد, چگونه می توانم من را در اتاق یا میز فضای امن?

حتی اگر شما تنها کسی بود که با استفاده از کامپیوتر و میز شما هنوز هم باید ضد عفونی کردن فضای کاری خود را یک یا دو بار در روز, می گوید: David Krause, گواهی بهداشت صنعتی و متخصص زهر شناسی و از صندلی های داخل سالن و کیفیت محیط زیست کمیته در انجمن بهداشت صنعتی آمریکا. “همانطور که شما و رفتن به یخچال و چنگ زدن به دستگیره انتخاب کنید تا گوشی شما فقط منتقل آنچه در درب رسیدگی به گوشی خود را,” دکتر Krause می گوید. اما او توصیه می کند برای جلوگیری از تمیز کردن بیش از حد اغلب پس دود از الکل و کلر پاک کننده می تواند باعث چشم, پوست و تحریک تنفسی.

دکتر Krause می گوید ساختمان گسترده تهویه و تصفیه هوا سیستم های مهم خواهد بود “به مدیریت خطر بالاتر از آنچه مردم انجام می دهند.” قابل حمل تصفیه هوا با فیلتر هپا (for high-efficiency particulate air) فیلتر قرار داده شده در فردی دفاتر آسانسور و اتاق های کنفرانس می تواند کمک به بیش از حد او می گوید. این پاک کننده ها از ویژگی های رتبه بندی و جزئیات خود را در “هوای پاک تحویل رای” برای یک اندازه خاص ، دکتر Krause می گوید برای خرید یک با یک امتیاز “بالاترین شما می توانید استطاعت.” اما اگر شما قصد استفاده از یک تمیز کننده هوا در یک طرح باز اتاق مشورت با مهندسان ساختمان برای مشاوره در مورد که در آن به جای آن است. تصفیه هوا منتشر می کنند اگزوز: ضعیف قرار داده شده یکی می تواند در نهایت کارگردانی ویروس-لادن در هوا به همکاران. و جلوگیری از طرفداران. “غیر قابل کنترل جهت جریان هوا ممکن است یک فرد و کمک به یکی دیگر از” دکتر Krause می گوید.

ضد عفونی کردن فضای کاری خود را یک یا دو بار در روز کارشناسان توصیه می کنند.

عکس:
شاتر

آیا من نیاز به فکر می کنم در مورد زمانی که در حال حرکت در اطراف ،

CDC به تازگی گفت که Covid-19 در درجه اول گسترش بین مردم است. اشیاء آلوده به احتمال زیاد به یک منبع اصلی عفونت است. هنوز سطوح مانند آسانسور دکمه دستگیره های درب و پرینتر دکمه باید ضد عفونی به طور منظم. کارکنان باید با استفاده از یک دستمال یا حوله کاغذی به آنها رسیدگی و بلافاصله با استفاده از ضد عفونی کننده و یا شستن دست های خود می گوید: دکتر لهستان.

آیا من باید نگران جلسات ؟

زوم جلسات دور می رویم در هر زمان به زودی. “آنچه ما در جلسات ما در حال صحبت کردن است. ما در حال صحبت کردن با صدای بلند می گوید:” دکتر Krause. Covid-19 منتقل شده است در درجه اول از طریق قطرات تنفسی ساطع شده در هنگام صحبت کردن سرفه و عطسه است. “اگر یک فرد عفونی بالقوه برای گسترش بسیار بالا است” او می گوید. برای جلسات است که باید در فرد دکتر Krause نشان می دهد کاهش تعداد شرکت کنندگان وجود دارد توصیه می شود شش پا از فاصله بین آنها. پوشیدن ماسک ، و تجهیز اتاق کنفرانس با یک پاک کننده هوا با فیلتر هپا. و یا جلسه خارج که در آن بیشتر وجود دارد تهویه و جریان هوا.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما در حال برنامه ریزی برای انتقال به دفتر کار دوباره ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

چگونه باید من رسیدگی به معافیت های قهوه و ناهار ؟

بزرگترین خطر در ارتباط با قهوه و ناهار است که در اطراف افراد دیگر می گوید بنیامین چاپمن, استاد ایمنی مواد غذایی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. بنابراین خوردن به تنهایی در میز کار خود را احتمالا امن ترین حرکت می کند. اگر شما تصمیم به کیسه قهوه ای آن و یا دریافت را برای گزینه ای که شامل کمتر در تماس با دیگران است. “اگر من مجبور به ایستادن در خط در یک کامیون مواد غذایی که در اطراف بیشتر مردم” دکتر می گوید. “ما در حال تلاش برای محدود کردن تعداد نقاط برخورد از مردم که در اطراف افراد دیگر است.” به نظر می رسد هیچ مدرکی وجود ندارد که مردم می توانند قرارداد این ویروس با خوردن آن غذا ،

خرما ناهار با همکاران و حتی خارج می تواند مخاطره آمیز از “من نمی توانم پوشیدن چهره و پوشش در حالی که غذا خوردن می گوید:” دکتر. یک گزینه بهتر است به خوردن در خود و سپس برای یک نقاب و اجتماعی فاصله پیاده روی با یک همکار پس از آن.

CDC است مشاوره کسب و کار “به جای بالا لمسی اجتماعی و مواردی از قبیل قهوه جوش و آب سرد کن و انبوه تنقلات با جایگزین مانند آماده تک خدمت اقلام است.” دکتر می گوید: بسیاری از کسب و کار هستند و همچنین از بین بردن و یا خاموش کردن آب چشمه پس از “ما لازم نیست یک حس خوب چگونه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آن است.”

با استفاده از دفتر مایکروویو و یا یخچال و فریزر است که به احتمال زیاد کم خطر به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید هدایت و روشنی از دیگر مردم و دستهای خود را پس از استفاده از. (صفحه کلید و دستگیره درب نیز باید ضد عفونی به طور منظم.) “این ویروس در حال رفتن به پرواز از ناهار به ناهار خود را” دکتر چپمن می گوید. “فرد بردار نه ناهار.”

مربوط تصویری

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

چگونه می توانم محافظت از خودم در آسانسور ؟

آسانسور می تواند یک مشکل می گوید جورج رادرفورد استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو از آن است که تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن فاصله مناسب از دیگر مردم در یک فضای کوچک. هر کس باید با پوشیدن ماسک. و “چهره به دیوار به طوری که شما را تنفس شخص دیگری نفس” او می گوید.

آیا دفتر نقاط خطر?

دفتر حمام واقعی داغ منطقه, می گوید دکتر لهستان. برخی از تحقیقات نشان داده است که رمان coronavirus در حال حاضر در مدفوع و باقی می ماند می تواند در دستگاه گوارش طولانی پس از آن پاک شده از سیستم تنفسی است. بسیاری از شرکت های حمام و سرویس بهداشتی را حذف کرده و درب از توالت تا “زمانی که آنها خیط و پیت کردن آن باعث پر ابر و هر گونه ویروس است که در آن مدفوع است که در حال حاضر در هر سطح شما می توانید فرهنگ کانالهای هوا از سقف طبقه و شما” او می گوید. دکتر لهستان نشان می دهد انتظار تا زمانی که هیچ کس دیگری در حمام از آن استفاده کنید. جلوگیری از خشک کن دست از هوا مجبور “بسیار موثر انتشار ویروس در همه جا,” او می گوید.

استفاده از یک حوله کاغذی روی دستگیره های درب و به نوبه خود از لوله ها و روشن و خاموش ، و این می رود بدون گفت: شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه.

نوشتن به Andrea پترسن در [email protected]

بیشتر بهداشت و سلامتی

  • مشاوره ایمنی در رفت و آمد به دفتر و کاهش خطرات خود را هنگامی که شما وجود دارد 3 ژوئن 2020
  • سوپ مرغ Remdesivir و تنفس عمیق: چگونه افراد مسن جان سالم به در Covid-19 1 ژوئن 2020
  • بالاتر نرخ مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به سرطان با Covid-19 28 مه سال 2020
  • چرا زوم اگزوز شما ؟ علم پاسخ مه 27 سال 2020
  • بیشتر مردم در حال مصرف مواد مخدر برای اضطراب و بی خوابی و پزشکان نگران هستند 25 مه سال 2020

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>