روز سنت پاتریک رژه هنوز هم به عنوان لغو و شک و تردید کوه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهرستانها عمده در سراسر جهان لغو شده خود را روز سنت پاتریک رژه می روند اما شهر نیویورک است که هنوز برای این آینده سه شنبه.

دوبلین بوستون و سانفرانسیسکو خود را لغو گردهمایی که می توانید در قرعه کشی های عظیم جمعیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19. اما یک کارمند که پاسخ تلفن در این شهر رژه را در برانکس گفت: هنوز برنامه ای برای آن را نگه دارید.

“ما قصد داریم برای برگزاری این رژه که ما برای گذشته 258 سال,” او گفت:. “اگر آنها حضور ما از مردم به دنبال شهر نیویورک سلامت روش.”


“این رفتن به یک سوال ما قصد داریم به درخواست خودمان هر روز” شهردار, بیل د Blasio گفت: برگزاری رویدادهای عمومی در این شهرستان در طول یک شنبه نشست خبری. شهردار و همچنین رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و اعضای نیویورک آتش و ادارات پلیس در حال برنامه ریزی برای ماه مارس در رژه.

به نظر می رسد تصمیم به پرواز در مواجهه با دولت سلامت رسمی استراتژی برای مهار این ویروس در نیو راشل.

“هنگامی که شما در حال برخورد با کاهش, شما باید برای مقابله با مسائل اجتماعی فاصله و چگونه مردم با هم جمع شده بودند و سعی کنید برای به حداقل رساندن که گفت:” هوارد Zucker, کمیساریای سلامت برای ایالت نیویورک است. “و یکی از مکان های که در آن مردم دور هم جمع است به خصوص در سیستم مدرسه و مدارس و مناطق دیگر وقایع روزانه و یا هفتگی فعالیت های. و ما باور داریم که مهم ترین چیزی که از بهداشت عمومی نظر به حداقل رساندن آن است.”

رژه به طور معمول در حدود 150,000 راهپیمایی و حدود 2 میلیون تماشاگر با توجه به وب سایت خود را.

نوار صاحبان کمتر مطمئن شوید که جشن را ادامه دهید به طور معمول.

“همه چیز به نوعی در هوا به صداقت گفت:” استفانی McCrory, که با این نسخهها کار در فولی نیویورک میخانه و رستوران. اگر این رژه بودند به لغو آن خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار, او گفت:. اما او اضافه شده است که آن را سخت به بگویید که آیا شیوع کروناویروس است که با داشتن یک تاثیر تا کنون. این بار تا به حال نسبتا خوب مه, او گفت:.

“من واقعا نمی دانم” گفت: Patrick Hughes که صاحب سه میله در سراسر شهرستان از جمله لنسدون جاده که میزبان یک singalong به رژه در هر سال. “ما در حال رفتن به انجام این کار ما singalong شنبه و امید برای بهترین [اما] من انتظار بدترین. من فکر می کنم آن را به مرده است.”

هیوز معمولا استخدام های امنیتی اضافی برای روز سنت پاتریک به دلیل جمعیت, اما در این سال او نمی خواهد. او گفت که او دیده است و نه فروش را تحت تاثیر قرار است. برخی از بحران ها از جمله نیویورک خاموشی و Superstorm شنی در واقع ضربه تا کسب و کار به خاطر مردم “به دنبال منفجر کردن بخار,” او گفت:.

سی و شش نفر در شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای Covid-19 همانطور که از صبح روز سه شنبه فرماندار گفت. که از 19 مورد در روز دوشنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>