ساکس’ پدر و مادر شرکت خصوصی سهامداران پس از قبول پیشنهاد جدید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خلیج هادسون است, Co. سهامداران توافق را صاحب Saks Fifth Avenue خصوصی انعقاد هشت ماه مبارزه است که تحت فشار قرار دادند رئیس شرکت به شیرین خود را دو بار.

تورنتو-بر اساس شرکت گفت: 98.3 درصد از سهامداران رای به نفع C$11-یک-به اشتراک گذاری ارائه شده توسط رئیس ریچارد بیکر و یک گروه از متحدان که ارزش خلیج هادسون است در مورد C$2 میلیارد دلار (1.5 میلیارد دلار). معامله شد و تایید شده توسط 94.5 درصد از سهامداران اقلیت; پیشنهاد مورد نیاز اکثریت آنها را به قبول.

قدیمی ترین شرکت در شمال امریکا در حال حاضر یک فرصت برای کار کردن یک طرح برای فریب خریداران در یک زمان شدید رقابت آنلاین و بدون انتظار نتایج سریع از بازار. با وجود تلاش برای بهبود بهره وری موجودی و ساخت سایت های تجارت الکترونیک و فروشگاه شده اند به ضربه بسیار سخت توسط چه شده است لقب “خرده فروشی آخرالزمان است.”


Macy’s, Inc. سهام سقوط 25 درصد در سال جاری و اعتبار آن امتیاز قطع شد به آشغال توسط S&P رتبه جهانی در میان نتایج ناامید کننده برای 2019. ایالات متحده خرده فروش گفت: Feb. 4 است که آن را نزدیک 125 فروشگاه بیش از سه سال آینده. خلیج هادسون است که به فروش می رسد یک رشته از دارایی برای کاهش بدهی شده است تلاش برای افزایش درآمد در آن eponymous زنجیره ای در کانادا در حالی که Saks نیز به تازگی نشان داد نشانه هایی از تضعیف.


“پایدار فروش ضعف در فروشگاه با یک دو رقمی کاهش از فوریه. 1-17 نیاز به خرده فروشان مانند میسی و کول را جسورانه گام های خود را دوباره اختراع از جمله بسته شدن بیشتر مکان است.”

–Poonam Goyal, BI ارشد خرده فروشی تحلیلگر و ابیگیل Gilmartin دوجنسی کاردانی خرده فروشی تحلیلگر

این اولین بار نیست خلیج هادسون است ناپدید شده از تابش خیره کننده از بازار. اواخر ایالات متحده سرمایه گذار Jerry Zucker در زمان های زنجیره ای خصوصی در سال 2006 برای C$860 میلیون. در سال 2008 بیکر-led NRDC Equity Partners LLC توافق به دست آوردن خرده فروش و ارائه عمومی اولیه و به دنبال آن در سال 2012 است. این شرکت خریداری ساکس زیر سال.

بیکر پیشنهاد شد که برای اولین بار اعلام کرد در ماه ژوئن علامت شروع یک نبرد بازمی گردد که او و متحدان خود را در برابر کاتالیست سرمایه Group Inc., تورنتو-بر اساس شرکت سهام خصوصی اجرا شده توسط نیوتن Glassman. کاتالیست ساخته شده است تا 17.5 درصد از سهام و برپا مبارزه با پیشنهاد, از جمله پس از آن افزایش یافته بود و تایید شده توسط خلیج هادسون است هیئت مدیره. آن را نیز متقاعد تنظیم کننده های به تاخیر انداختن سهامداران رای دادن.

در اواخر یک شب جمعه در ماه ژانویه جنگ احزاب اعلام کرد که آنها می خواهم توافق در C$11 یک سهم 16 درصد بالاتر از قیمت اصلی پیشنهاد. آن را هنوز هم 35% پایین تر از قیمت IPO از C$17 سهم


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>