خرید و فروش و اجاره-تنظیم ساختمان شاقول پس از قانون جدید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به تازگی تصویب قانون مانع از شهر نیویورک صاحبخانه از بین بردن اجاره آپارتمان از مقررات در اکثر موارد.

عکس: اسپنسر پلات/گتی ایماژ

جدید اجاره قانون است که به شهر نیویورک مستاجران حفاظت بیشتر باعث شده یک چند میلیارد دلاری سقوط در فروش تنظیم-اجاره آپارتمان ساختمان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط یک گروه به نمایندگی از صاحبخانه.

در آخرین گزارش خود را در سرمایه گذاری فروش منتشر شد چهارشنبه مدیره املاک و مستغلات نیویورک برای اولین بار به ارائه یک برک آوت از داده ها در اجاره-تنظیم ساختمان. آن را یافت که تعداد معاملات برای چنین ساختمان سقوط کرد بیش از نیمی از آنجا که قانون در زمان اثر در ماه ژوئن.

ارزش فروش ساختمان با حداقل یک اجاره-تنظیم آپارتمان کاهش یافته است بیش از $4.1 میلیارد دلار در نیمه دوم سال 2019 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از این گزارش گفت:.

قانون جدید مسدود صاحبخانه از بین بردن اجاره آپارتمان از مقررات در بسیاری از موارد و یا به سرعت در حال افزایش اجاره. به عنوان یک نتیجه از سرمایه گذاران به دنبال کوتاه مدت بازسازی پس از نظر قانونی افزایش اجاره فرار بازار و ساختمان ارزش کاهش یافت و صاحبخانه و کارگزاران گفت.

تا زمانی که قانون جدید به تصویب صاحبخانه می تواند پیشرفت های اجاره-تنظیم آپارتمان به افزایش اجاره. هنگامی که اجاره بها بیش از یک آستانه خاص در آپارتمان خالی اجاره در آن واحد بودند دیگر تنظیم شده است. به عنوان به زودی به عنوان قانون در زمان اثر برنامه اجازه از صاحبخانه برای بازسازی به شدت کاهش یافت.

تعدادی از سرمایه گذاری گزارش اشاره کرده اند که به طور کلی کاهش در سرمایه گذاری های مسکونی فروش در عرض چند ماه پس از قانون تصویب شد و در زمان اثر در ماه ژوئن. این REBNY گزارش های اولیه تلاش به طور سیستماتیک پیگیری آنچه اتفاق می افتد به ساختمان ارزش در اجاره-تنظیم آپارتمان پس از قانون جدید اثر صورت گرفت.

آن را یافت که برای بزرگتر تنظیم شده و ساختمان آن با 11 یا بیشتر آپارتمان مقدار فروش کاهش یافت و به 78 درصد در نیمه دوم سال گذشته در سراسر این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه در سال 2018 است. تعداد معاملات کاهش یافته و از 231 به 88.

ارزش کل معاملات در این بزرگتر اجاره-تنظیم ساختمان کاهش 81% در منهتن. در کوئینز آنها کاهش یافت و شگفت آور 96 درصد از $979 میلیون دلار فروش در 18 معاملات در نیمه دوم سال 2018 به 39 میلیون دلار فروش در هفت معاملات در مدت مشابه سال گذشته در این گزارش گفت:.

پشت صحنه صاحبان ساختمان به صورت چشمگیر کاهش قیمت ملک که در حال پایین در حدود 30 ٪ تا 50 ٪ از اوج یک یا دو سال پیش با چند خریداران پله تا پیشنهاد. ارائه قانون جدید اجازه می دهد تا مستاجران به عقب نگاه یک دهه یا بیشتر به چالش قدیمی اجاره خطا است. آن است که به رانندگی به دور برخی از خریداران بالقوه نگران فرض ناشناخته آینده بدهی صاحبخانه می گویند.

جیمز Whelan رئیس جمهور REBNY گفت که کاهش در اجاره-تنظیم فروش پس از قانون جدید تصویب منجر به 136 دلار در میلیون کاهش درآمد شهر از املاک و مستغلات-انتقال مالیات است.

“این تحلیل نشانه ای روشن است که جدید اجاره قوانین خواهد شد در نتیجه کمتر مالیات بر درآمد برای شهر نیویورک و دولت” او در بیانیه ای گفت. “این گزارش نشانه آن است که از آن خواهد شد به طور فزاینده سخت تر برای پرداخت حیاتی خدمات دولت.”

دولت ایالت براد cat (bb archive) یک منهتن دموکرات که تحت حمایت قانون جدید گفت: در یک ایمیل که سیاست گذاران باید نظارت بر روند فروش اجاره ساختمان. اما او با تمرکز بر آنچه او گفته بود که 18 درصد افت اخراج از آنجا که قانون به تصویب رسید.

“انسان هزینه اخراج سرسام آور است,” او گفت: “کمک به بی خانمان بحران ما شاهد سراسر شهرستان.”

در درخواست از وال استریت ژورنال, آریل مشاوران املاک کارگزاری مشاوره و املاک و مستغلات-خدمات شرکت ارائه داده تایید شدید یافته های REBNY گزارش. این نگاه در ساختمان های با بیش از 10 واحد و حداقل نیمی از واحدهای اجاره قوانین و مقررات. داده ها نشان داد که مقدار فروش کاهش یافته بود 83 درصد در نیمه دوم سال 2019 در سراسر شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال 2018 در حالی که معاملات کاهش یافت و 65%.

شیمون Shkury رئیس آریل مشاوران املاک گفت که این قانون نیروهای تغییر در خریداران طرح کسب و کار از “ارزش اضافه” که در آن آنها افزایش ارزش ساختمان بیش از سه تا پنج سال و پس از آن در نظر بگیرید فروش به دنبال “بازگشت پول نقد بیش از یک بلندمدت افق.”

اگر چه وجود داشته است چند بزرگ می پردازد که در آن قیمت فروش به طور قابل توجهی زیر درخواست قیمت رکود در فروش بیشتر نقاب اثر سقوط ارزش چون تا چند خواص فروخته شده به گفته آقای Shkury.

بسیاری از بلند مدت صاحبان مداوم به نگه داشتن بر روی مسکونی اجاره ساختمان اما صاحبخانه می گویند که کاهش سرمایه گذاری های خود را در آپارتمان پیشرفت از آنجا که دیگر انگیزه ای برای آنها و برخی می گویند که آنها را آغاز کرده اند که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در خارج از شهر نیویورک است.

به طور کلی REBNY سرمایه گذاری-گزارش فروش داشت که در مجموع ارزش خرید و فروش در نیمه دوم سال 2019 بالغ بر $18.6 میلیارد و 14 درصد کاهش و از همان سال در دوره قبلی با وجود 23 درصد افزایش در ارزش از کار خواص به فروش می رسد. دفتر فروش بالغ بر 8 میلیارد دلار است.

نزدیک به فروپاشی اجاره-تنظیم-ساختمان فروش و همچنین تولید برخی از ناهنجاری ها در فروش مسکونی. آقای Shkury گفت که به دلیل کاهش در تنظیم سازی, فروش, فروش بیشتر ساختمان های با ارزش با بازار-نرخ واحدهای غالب در منهتن زیر 96 خیابان رانندگی تا میانگین قیمت در هر فوت مربع جدول در گزارش بازار.

نوشتن به جاش Barbanel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>