سامسونگ به معرفی ‘محیط زیست-بسته بندی’ برای شیوه زندگی خود صف تلویزیون

Category: وب وایر Comments: No comments

سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که آن را به شما معرفی جدید دوستدار محیط زیست بسته بندی در سراسر آن, تلویزیون شیوه زندگی, نمونه کارها محصول در تلاش برای کاهش اثرات زیست محیطی.

سامسونگ جدید سازگار با محیط زیست-بسته بندی ساخته شده از کشورهای عضو اکو دوستانه راه راه مقوا اعمال خواهد شد به Serif قاب و Sero اجازه می دهد مشتریان آسان تر بازیافت و همچنین upcycling از مقوا جعبه, خلاق, استفاده مجدد.

سامسونگ به کار گرفته شده است یک دات ماتریس طراحی در هر طرف آن کشورهای عضو اکو دوستانه راه راه مقوا جعبه اجازه می دهد مشتریان برای برش جعبه بیشتر به راحتی و جمع آوری آنها را به های مختلف دیگر استفاده می کند مانند کوچک جداول پایان و یا خانه برای حیوانات خانگی.

موجود در داخل بسته بندی است یک دستی به راهنمای مشتریان در مورد چگونگی ساخت آیتم های خانگی از جعبه های مقوایی که می توان با اسکن کد QR بر روی جعبه.

صاحبان سریف که تمایل به قرار دادن قفسه و مبلمان در اطراف تلویزیون می ساخت گربه, خانه, قفسه مجله و حتی یک قفسه از جعبه های مقوایی برای ذخیره آیتم های خانگی و دستگاه های الکترونیکی از جمله کنترل از راه دور.

در اوایل سال جاری سامسونگ در حال حاضر برنده CES سال 2020 جایزه نوآوری برای کشورهای عضو اکو مفهوم بسته بندی برای ترویج استفاده موثر از منابع است.

به عنوان بخشی از اجرای جدید سازگار با محیط زیست-بسته بندی سامسونگ و Dezeen, یک, انگلیسی, شیوه زندگی, مجله, برگزار خواهد شد, جهانی, رقابت طراحی شروع آوریل 6th, که در آن این دو شرکت خواهد جایزه منحصر به فرد ترین و عملی طرح و اعمال خواهد شد این طرح به خود را سازگار با محیط زیست-بسته بندی دستی.

“مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به خرید از یک نام تجاری است که سهام مشابه اصول و ارزش ها به عنوان آنها را و با ما سازگار با محیط زیست-بسته بندی ما اعتقاد داریم که ما می تواند ارائه به مشتریان ما با یک تجربه جدید است که در نظر محیط زیست به عنوان یک راه مهم برای بیان خود گفت:” Kangwook چون معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس محصول استراتژی تیم از صفحه نمایش بصری کسب و کار در سامسونگ الکترونیک است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه طراحی لطفا Dezeen وب سایت در www.dezeen.com و سامسونگ تلویزیون Instagram(@samsungtv).

※ تمام تصاویر پیوست شده در مطبوعات منتشر شده در سامسونگ Newsroom نیز در دسترس هستند در سامسونگ Newsroom را از کتابخانه رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>