سامسونگ الکترونیک یک رهبر جهانی در پیشرفته تکنولوژی نیمه هادی, امروز, خود را معرفی کرد نسل بعدی 108 مگاپیکسلی (Mp) حسگر تصویر سامسونگ ISOCELL Bright HM1. با یک طیف نور-افزایش فن آوری های پوشا از Nonacell و هوشمند-ISO to real-time HDR ISOCELL Bright HM1 اجازه می دهد تا روشن تر و دقیق تر 108Mp عکس و شفاف 8K فیلم در 24 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) حتی تحت شرایط نور.

“را به تصرف خود لحظات معنی دار در زندگی ما, Samsung شده است رانندگی نوآوری در صفحه و منطق فن آوری قادر می سازد که ISOCELL سنسور تصویر به عکس های حیرت انگیز حتی زمانی که شرایط نوری ایده آل نیست” گفت: Yongin پارک, معاون اجرایی رئیس جمهور از سنسور کسب و کار در سامسونگ الکترونیک است. “با اتخاذ Nonacell و هوشمند-ISO فن آوری 108Mp ISOCELL Bright HM1 کمک می کند تا به رنگی با وضوح بالا تصاویر در سراسر طیف گسترده ای از نور محیط.”

در یک 1/1.33″ مقیاس با 108 میلیون 0.8 µm پیکسل ISOCELL Bright HM1 ویژگی های این صنعت برای اولین بار state-of-the-art Nonacell تکنولوژی که ارائه تصاویر روشن تر در نور کم تنظیمات. در سال 2017, سامسونگ, معرفی Tetracell یک pixel-binning تکنولوژی ویژه دو به دو آرایه است که ادغام چهار پیکسل های همسایه به کار به عنوان یک واحد بزرگ پیکسل. Nonacell یک نسخه بهبود یافته از Tetracell با سه با سه صفحه ، در HM1, Nonacell ادغام نه همسایه 0.8 µm پیکسل به تقلید بزرگی 2.4 µm pixel بیش از دو برابر Tetracell جذب نور.

به عنوان تعدادی از adjoined سلول ها افزایش می دهد بنابراین آیا رنگ دخالت ساخت pixel-binning فن آوری های بیشتر به چالش کشیدن در حالی که این مشکلات در حال محدود Nonacell به یک نظریه HM1 قادر به درک این روش با اتخاذ سامسونگ ISOCELL به علاوه فن آوری است که به طور چشمگیری باعث کاهش تداخل و کاهش از دست دادن نوری و همچنین بازتاب نور.

برای نهایی نتایج تحت هر شرایط روشنایی این HM1 مکمل Nonacell با چند پیشرفته صفحه فن آوری. برای مثال HM1 هوشمند-ISO تکنولوژی تولید زنده و پر جنب و جوش تصاویر هوشمندانه انتخاب بهینه ISO. بالا فایلهای iso استفاده می شود در تنظیمات تیره تر در حالی که فایلهای iso کم هستند بهتر است برای روشن تر محیط را کنترل نور اشباع است.

در به چالش کشیدن مخلوط-نور محیط برای عکس گرفتن از HM1 را در زمان واقعی HDR تکنولوژی بهینه سازی مواجهه تولید طبیعی تر به دنبال ویدئوها و هنوز هم عکس. تعیین مناسب ترین طول قرار گرفتن در معرض به هر پیکسل HM1 است که قادر به ضبط صحنه در مواجهه های متعدد به طور همزمان تولید تصاویر HDR در زمان واقعی برای هر دو پیش نمایش و ضبط حالت است. برای واضح تر نتایج HM1 پشتیبانی از ژیروسکوپ-بر اساس تثبیت کننده تصویر الکترونیکی (EIS) و سوپر-PD پیشرفته فاز تکنولوژی تشخیص سریع و دقیق فوکوس خودکار.

این HM1 اجازه می دهد تا کاربران برای پیش نمایش و ضبط کامل عکس و از نزدیک این موضوع تا 3x زوم lossless حفظ کیفیت تصویر. این ممکن است ساخته شده توسط این سنسور به طور مستقیم تبدیل پیکسل ها با استفاده از جاسازی شده سخت افزار IP به جای داشتن وظیفه محول شده به پردازنده های تلفن همراه. با 108 میلیون پیکسل سنسور نیز قادر به تولید تصاویر به 3x زوم در دوربین 12Mp قطعنامه بدون ارتقاء.

سامسونگ ISOCELL Bright HM1 در حال حاضر در حال تولید انبوه است.

——-

* سامسونگ برای اولین بار اعلام کرد ISOCELL تکنولوژی در سال 2013 را کاهش می دهد رنگ تداخل بین پیکسل با قرار دادن یک مانع فیزیکی اجازه می دهد کوچک پیکسل بالاتر برای رسیدن به وفاداری رنگ. بر اساس این تکنولوژی سامسونگ معرفی این صنعت برای اولین بار 1.0 um-صفحه حسگر تصویر در سال 2015 و 0.9-صفحه حسگر در سال 2017. در ژوئن 2018, سامسونگ, معرفی, به روز رسانی صفحه انزوا تکنولوژی ISOCELL به علاوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im