ساندرز به دنبال N. H. عنوان برنده دموکرات ها جمع اوری ریاست جمهوری زمینه

منچستر N. H. — آتشین مترقی برنی ساندرز مبارزه برای جبهه دموکراتیک-دونده وضعیت سه شنبه شب به عنوان نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه شروع به جمع اوری شلوغ میدان آوردن حداقل برخی از وضوح به نامزدی ریاست جمهوری مبارزه خدشه تاکنون با اختلال و شک.

به عنوان ساندرز پیش بینی پیروزی, شهردار سابق پیت Buttigieg امیدوار به تصاحب حمایت از حزب خود را با استقرار یک پایان قوی. جو بایدن فقط می خواستم برای جلوگیری از فاجعه سیاسی پس از خروج از دولت ساعت قبل از نهایی نظرسنجی بسته شده است.

نیوهمپشایر شروع باریک دموکراتها سنگین 2020 کلاس حتی قبل از نتایج نهایی شناخته شدند. سیاسی تازه وارد اندرو یانگ داشتن به خود جلب کوچک اما زیر وفادار بیش از سال گذشته بود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. او یکی از تنها سه اقلیت های قومی ترک در مسابقه.

همچنین: کلرادو بهداشت ، مایکل بنت که زد به عنوان یک فقط-به-حقایق متوسط در یک مسابقه که در آن لیبرال نامزد برداشت سرفصل.

سناتور. الیزابت وارن میان جلو دونده برای ماه انجام شد ضعیف در نتایج اولیه اما گفت: تشویق حامیان “کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

او گفت: ساندرز و Buttigieg هستند “هر دو نامزد بزرگ” و تبریک گفت “دوست و همکار” ctq بود که او قوی ترین شب تا کنون.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=50YWrJG22ow]

هنوز نه نامزد باقی مانده در رقابت برای این شانس را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. روز سه شنبه مسابقه می آید فقط هشت روز پس از آیووا قفقاز تزریق هرج و مرج به مسابقه و شکست خورده است به گزارش یک برنده روشن.

در حالی که این اقدام در سمت دموکراتیک تهمت به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه. او رو به نشانه مخالفت از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش.

نیوهمپشایر دموکرات به رهبری, به روز سه شنبه اولیه با تمرکز بر مسائل انصاف.

فقط بیش از 1 در 10 گفت: آنها “اعتماد به نفس” است که حزب خود را در روند انتخاب ریاست جمهوری نامزد شد نمایشگاه با توجه به گسترده AP VoteCast بررسی. در همان زمان نزدیک به 8 در 10 و همچنین بازدید از اقتصاد به عنوان ناعادلانه اگر چه کمی وجود دارد اجماع در آن نامزد خواهد انجام بهترین کار stewarding بزرگترین اقتصاد جهان.

برای Sanders, نیوهمپشایر اولیه یک فرصت بود برای ساخت در تسلط خود را از حزب چپ پهلو. تکرار خود را قوی نشان دادن در آیووا می تواند به شدت آسیب مترقی رقیب وارن که با آن مواجه چشم انداز شرم آور شکست در یک دولت است که مرزهای خود را به خانه ماساچوست.

در حالی که ساندرز راهپیمایی به جلو میانه رو در حال مبارزه برای متحد کردن پشت سر یک نامزد. پس از اصل تساوی با سندرز برای کسب مقام اول در آیووا Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شروع روز خود را به عنوان میانه رو جلو-دونده. اما Klobuchar بود نصب یک روحیه پیشنهاد برای همین رای دهندگان.

در حال حاضر پیش بینی او “آمار” در نیوهمپشایر پس از دور چهارم-پایان محل در آیووا بایدن در اصل واگذاری دولت است. او در سفر به کارولینای جنوبی روز سه شنبه به او شرط نامزدی خود را قوی نشان دادن وجود دارد بعد از این ماه افزایش حمایت از رای دهندگان.

بیش از یک سال پس از دموکرات ها شروع خود را اعلام ریاست جمهوری نامزدهای این حزب در تلاش برای یکی شدن پشت یک پیام یا یک رسول در آن از جان گذشته تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. که مطرح سهام از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان رای دهندگان وزن که آیا نامزد بودند بیش از حد لیبرال بیش از حد متوسط و یا بیش از حد بی تجربه — آسیب پذیری است که می تواند بازی را به تهمت مزیت در پاییز.

برخی از نامزدها به دنبال تضعیف اهمیت نیوهمپشایر در انتخابات اما تاریخچه پیشنهاد کرد در غیر این صورت. هیچ حزب دموکرات تا به حال تبدیل شدن به ریاست جمهوری این حزب نامزد بدون پایان اول یا دوم در نیوهمپشایر.

دموکرات ها بودند که از نزدیک نظارت بر چگونه بسیاری از مردم نشان داد تا برای روز مسابقه. نیوهمپشایر وزیر امور خارجه منتج رکورد-میزان مشارکت بالا اما در صورتی که موفق به تحقق دموکرات ها خواهد مقابله با چشم انداز پایانی شور و شوق پس از یک نسبتا ضعیف نشان دادن در آیووا در هفته گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه در نیوهمپشایر دوشنبه شب به دنبال تزریق هرج و مرج در روند. خواه رئیس جمهور پیشنهاد کرد که محافظه کاران متمایل می تواند رای دهندگان را تحت تاثیر قرار دولت دموکراتیک اولیه, نتایج, هر چند فقط ثبت نام دموکرات ها و رای دهندگان ثبت نام شده با هر دو حزب می توانند در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف کردن که ضعیف ترین آنها نامزد شده است. من فکر می کنم همه آنها ضعیف است.”

تهمت نیز حمله مایکل بلومبرگ بود که نشانه هایی از قدرت در رای گیری در سراسر کشور اما در نیوهمپشایر رای گیری. رئیس جمهور برجسته بلومبرگ نظرات در طول یک 2015 ظاهر در موسسه آسپن در آن او گفت: راه برای پایین آوردن قتل نرخ بود به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس” در اقلیت محله به دلیل این که در آن “همه جرم و جنایت است.”

بایدن — و حزب دموکرات را تأسیس بال — ممکن است بیشتر به از دست دادن در نیوهمپشایر باید سابق دو دوره معاون رئیس جمهور underperform در دوم متوالی اولیه انتخابات. بایدن به دست آورده قریب به اتفاق سهم تاییدیه از مقامات منتخب در سراسر کشور به عنوان رهبران حزب به دنبال نسبتا “امن” نامزد به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن انتخاباتی به دنبال بازیگران نیوهمپشایر به عنوان یک گام کوچک در مسیر نامزدی ریاست جمهوری با رقابت های آینده در بیشتر متنوع متحده که جایزه بیشتر نمایندگان از جمله نوادا و کارولینای جنوبی که در آن بایدن امیدوار به حفظ مزیت خود را در میان اقلیت رای دهندگان.

“صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه ما برنامه ریزی برای حرکت به جلو” بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز گفت.

مخاطرات وخیم شد برای وارن نیز در یک مسابقه مجموعه درست در کنار درب به خانه ماساچوست. او كه خودش را به عنوان یک جریان اصلی جایگزین برای برنی ساندرز است اما به طور ناگهانی به او نگاه و Buttigieg به عنوان Klobuchar دعوا به پوست دور زن را پشتیبانی می کند.

وارن منتشر شد یک بعد از ظهر یادداشت به دنبال تطهیر نیوهمپشایر نتایج. مدیر کمپین راجر لاو برشمرد “راه پیروزی” از طریق 30-plus متحده که در آن مبارزات انتخاباتی پرداخت کارکنان بر روی زمین او به عنوان برجسته اتهام ضعف در وارن دموکراتیک رقبا.

Buttigieg جوان و با هیچ حاکم بر تجربه فراتر از دفتر شهردار در تلاش است تا ظهور به عنوان پیشرو بایدن جایگزین برای حزب خود را بال متوسط. او به شدت استقبال متوسط دموکرات مستقل و آنچه که او خواستار “آینده سابق جمهوری خواهان” را به عنوان او تلاش می کند به سنگ فرش با هم برنده شدن ائتلاف فقط به عنوان او در آیووا که در آن او به پایان رسید در نزدیکی کراوات با سندرز برای منجر شود.

در روزهای منتهی به پنج شنبه اولیه Buttigieg آمده است تحت افزایش حمله از بایدن و Klobuchar که در ایران فقدان تجربه است. و از سمت چپ ساندرز حمله Buttigieg تکیه بر بزرگ-دلار اهدا کنندگان که موجب این jeers از “وال استریت پیت” از ساندرز’ حامیان.

پس از نیوهمشایر سیاسی ویژه شیفت به نوادا که در آن دموکرات ها را نگه قفقاز در فوریه. 22. اما چندین نامزد از جمله وارن و Sanders, برنامه ریزی برای دیدار متحده در روزهای آینده رای گیری در روز سه شنبه نشان می دهد آنها در مسابقه برای مسافت های طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید