اخیر 2020 افتخارات لیست دیدم دکتر سارا Midgley اهدا مدال منظور از استرالیا برای خدمات به LGBTIQ جوامع است. QNews با این شگفت انگیز استرالیا در هفته گذشته بود.

با یکی از والدین یک معلم شیمی و دیگر یک زمین شناس, سارا Midgley توسعه داده اند یک عشق از علوم از سنین پایین است. شور و شوق او را برای علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (STEM) می درخشد را از طریق در گفتگو.

پس از در حال رشد در Hawkesbury منطقه, New South Wales, سارا عهده مطالعات در هر دو دانشگاه وسترن سیدنی و دانشگاه ملی استرالیا. اما در سال 2007 او منحرف بیشتر در صحرا. او نقل مکان کرد به کوئینزلند و سپس به تحصیل برای دکترا در نظری فیزیک کوانتوم. این حرکت ثابت کرد اتفاقی زیرا در کوئینزلند, سارا همسر آینده خود را ملاقات همسر پیشرو استرالیا مورخ دکتر Shirleene رابینسون.

تبلیغات

سارا دوست داشت کار خود را در فیزیک کوانتوم و فرصت های آن را باز کرد تا برای او. آن را هر کار که ارائه می دهد فرصتی برای ملاقات و کار با برندگان جایزه نوبل. اما او در نهایت تصمیم گرفت او می خواست به کار در یک زمینه با یک مطلب فوری تاثیر اجتماعی. او روشن مشاغل به تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه ریزی استراتژیک. او گفت: با وجود این بدون شک بهره مندی از فیزیک کوانتوم او لذت می برد در یک میدان است که به طور مستقیم باعث بهبود زندگی مردم است.

برابری ازدواج

در طول سال خود را در بریزبن, سارا و Shirlene هر دو درگیر این موضوع از برابری ازدواج در سال 2007. پس حرکت خود را به سیدنی آنها پیوست و جنبش مردمی وجود دارد. آنها را دعوت به پیوستن به هیئت استرالیا برابری ازدواج.

سارا گفت: fondest حافظه به دنبال بازگشت به سال های طولانی در مبارزات انتخاباتی بود و از این داوطلبان است.

“بسیاری از اعضای جوامع ما آمد و با هم در پشت صحنه به کار برای این اصلاحات است. جوایز مانند این در واقع تشخیص سهم از تعداد بی شماری از اعضای جامعه که selflessly کار می کرد برای برابری. حمایت من در طول راه خواهد همیشه با من بماند. گمنام داوطلب قهرمانان برابری ازدواج ساخته شده مهم و ماندگار کمک به جوامع ما است.”

سارا همچنین صحبت در مورد اهمیت دولت در به رسمیت شناختن سهم LGBTIQ مردم با جریان اصلی جوایز.

“این یک چیز بزرگ است که ما جایزه ملی در حال حاضر به رسمیت آشکارا LGBTIQ استرالیایی برای کمک به این کشور است. ارج نهادن به اعضای جوامع ما نشان می دهد یک گام در مسیر درست برابری.”

سارا گفت: او را دیدم او جایزه برای خدمات به برابری ازدواج به عنوان یک پیام مثبت تاکید می LGBTIQ استرالیا.

“جوان LGBTIQ استرالیا باید بدانید که روابط خود را معتبر هستند و معنی دار و نیز به همان اندازه مستحق احترام است.”

آینده

با وجود دستیابی به برابری ازدواج Dr Midgley گفت: جوامع ما هنوز نمی تواند استراحت.

“ما در حال حاضر در یک زمان بحرانی. آن زمان باید مراقب باشند و برای حفاظت از دستاوردهای ما ساخته شده است. ما باید اطمینان حاصل شود کسانی که در سود هستند نه برده.”

دکتر Shirleene رابینسون

سارا Midgley و Shirleene رابینسون ازدواج در کنسولگری انگلستان در سال 2014. سارا صحبت می کرد و از شادی او در حال قادر به کار در کنار همسر او در طول ازدواج برابری مبارزه است.

“Shirleene وجود دارد با من در هر مرحله از راه است.

تبلیغات

“حمایت از او من نگه داشتم.

“من می توانم هرگز غلو الهام بخش من در زمان از کار کردن در کنار همسر من در تمام لحظات کلیدی از مبارزات انتخاباتی.

“و شادی آن را به ما به جشن می گیرند با هم اعلام پیروزی از کمپین آری وصف ناپذیر است.”

تبریک به دکتر سارا Midgley OAM در یک جایزه به خوبی سزاوار و با تشکر از شما برای ادامه خدمات به جوامع ما.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de