پرکار سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت ساوانا خرید ساختمان اداری 1375 برادوی از وستبروک همکاران برای $435 میلیون دلار منابع مختلف با دانش مستقیم از این معامله را تایید کرد.

قیمت نشان دهنده حدود 120 میلیون دلار سود برای وستبروک که خریداری 25-داستان تقریبا از 500 ، 000 فوت مربع ساختمان به صورت $310 میلیون دلار در سال 2015 است.

وستبروک استخدام Cushman & Wakefield در ماه های اخیر به بازار ملک بی سر و صدا به یک مجموعه کوچک از پتانسیل مناقصه. Cushman مدیران فروش آدم جاسوس و داگلاس هارمون مرتب کرد.

فروش یکی دیگر بازتابی از یک شناور منهتن دفتر بازار است که دیده می شود سریع لیزینگ و قوی اجاره در سال های اخیر است.


با توجه به املاک و مستغلات خدمات شرکت CBRE, بیش از 30 میلیون فوت مربع از فضای اداری اجاره شده بود در منهتن در هر دو 2018 و 2019 حدود 15 درصد بالاتر از میانگین سطح فعالیت.

با سرعت از تقاضا است ادامه داد: به این سال است. تقریبا 2 میلیون فوت مربع اجاره شد در میدتاون در ماه ژانویه 20 درصد بیش از ماه مشابه در سال پیش CBRE گفت.

متوسط درخواست اجاره تقریبا 81 دلار در هر فوت مربع در سراسر منهتن 4 دلار در هر فوت مربع بالاتر از شروع 2019, CBRE داده را نشان می دهد.

ساوانا بانکی در تقاضا برای فضای اداری در سال 1375 برادوی است. این ساختمان بزرگترین دفتر مستاجر Anchin بلوک & Anchin LLP یک شرکت حسابداری که اشغال تقریبا 120,000 متر مربع در اموال با توجه به املاک و مستغلات, پایگاه داده, دارای یک آینده انقضا که اجازه خواهد داد که ساوانا به تمدید این شرکت اجاره و یا پیدا کردن یک مستاجر جدید در بالاتر اجاره.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im