نجات کودکان رقیب برای مک آرتور 100 میلیون دلار کمک مالی

جسورانه راه حل به طور چشمگیری کاهش مرگ و میر از بهداشت و درمان مرتبط با عفونت های توسعه یافته توسط کودکان را نجات دهید و سه نفر دیگر از رهبران جهانی بهداشت است که در حال اجرا برای یک معتبر 100 میلیون دلار کمک مالی از John D. و کاترین T. MacArthur Foundation.

بنیاد مک آرتور امروز اعلام کرد که بالاترین نمره طرح تعیین شده به عنوان بالا 100 در 100&تغییر رقابت برای 100 میلیون دلار کمک مالی برای یک پروژه است که می تواند کمک به حل یکی از مهم ترین چالش های اجتماعی.

نجات کودکان لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری WaterAid و Kinnos همکاری برای ایجاد جسورانه اقدام به جلوگیری از عفونت در تنظیمات بالینی (اصول اولیه). همکاری ملی و دولت های محلی مبانی را حمایت پایدار بهبود در آب, بهداشت و خدمات در امکانات بهداشتی است.

این پروژه را بهبود پاکیزگی و شیوه های کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان و ایجاد عفونت پیشگیری از منابع در دسترس است. این پیشرفت ها را کاهش می دهد نرخ ابتلا به عفونت را کاهش می دهد و بیمار بماند بار استفاده از آنتی بیوتیک و فوق العاده ای هزینه سنگینی برای خانواده ها و نظام سلامت.

“ما هیجان زده به میان بالا 100 در این فوق العاده رقابتی اعطای رقابت” گفت: نجات کودکان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Janti Soeripto. “همه چهار اصول شرکای خود کمک کرده اند بهترین برنامه نویسی خود را بالا سلامت کارکنان و مبتنی بر شواهد کار برای ایجاد این نقشه راه برای سلامت کشور وزارتخانه به آدرس یک فاجعه که رخ می دهد در سطح جهانی در مراقبت های بهداشتی است.”

هر سال حدود 46 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بهداشت و درمان-ارتباط عفونت از ابزار نادرست تمیز سطوح و یا از سلامت کارگران که نمی توانند یا نمی دست خود را بشویید.

تحقیقات نشان داده است که نرخ ابتلا به عفونت در امکانات بهداشتی می تواند به نصف کاهش دهد که کارگران شستن دست های خود را به درستی. اصول اولیه کمک خواهد کرد که همه کارکنان از پاک کننده ها برای ماماها و پرستاران و پزشکان و مدیران موثر پیشگیری از عفونت شیوه های مانند شستن دست ها, بخشی از زندگی روزمره خود را.

اصول اولیه نیز می تواند کمک به محدود کردن هشدار دهنده افزایش جهانی در ضد میکروبی عفونت های مقاوم که کشتن برخی از 700000 نفر در هر ماه – 200 ، 000 از آنها نوزادان تازه متولد شده که عفونت به سادگی پاسخ نمی دهند به مواد مخدر.

100 و تغییر مشخص در رقابت است که باز است به سازمان ها و همکاری های مشغول به کار در هر زمینه ای در هر نقطه در جهان است. طرح های پیشنهادی باید شناسایی مشکل و ارائه راه حل است که وعده مهم و با دوام را تغییر دهید.

بالای 100 فینالیست شد با دقت بررسی تحت مک آرتور را بررسی peer-to-peer review یک ارزیابی توسط یک خارجی پانل از قضات و بررسی های فنی و متخصصان که تخصص همسان شد به این پروژه است. هر پیشنهاد مورد بررسی قرار گرفت و با استفاده از چهار معیار: موثر مبتنی بر شواهد عملی و با دوام است.

مک آرتور هیئت مدیره را انتخاب کنید تا 10 فینالیست از این بالا به ثمر رساند طرح های پیشنهادی در بهار امسال.

نجات کودکان معتقد است هر کودکی سزاوار آینده. پس از تاسیس ما از 100 سال پیش ما تغییر زندگی بیش از 1 میلیارد کودکان است. در ایالات متحده و سراسر جهان, ما فرزندان سالم شروع در زندگی این فرصت را به یاد بگیرند و حفاظت از آسیب. ما هر آنچه در آن طول می کشد برای کودکان – هر روز و در زمان بحران تبدیل زندگی خود و آینده ما به اشتراک بگذارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید