زندگی در مدرسه با پیچ و تاب و تیره

Category: وب وایر Comments: No comments

همه ما خودمان راه آماده شدن برای روز اول مدرسه را به هیجان زده بود و ماند تا تمام شب آماده چیزهای مورد نیاز و یا برای برخی از, ترس, اولین روز مدرسه به دلیل unfamiliarity از محیط اطراف و مردم است.

اکثر دانش آموزان پرش در فرصتی برای به یاد ماندنی, مدرسه, زندگی, ساخت, دوستان, در حال سقوط در عشق و درس یادگیری آنها می توانید استفاده کنید بعد از آن در زندگی است.

در رمان نوشته شده توسط A. K. Marcayla “Vermyear آکادمی” ما به دنبال روزانه حساب از یک لودگی دانشجو به نام سوفی است که تلاش می کند تا به ادغام خودش را به زندگی در مدرسه تنها برای پیدا کردن که زندگی در مدرسه برای او در حال رفتن به یک قطعه از کیک. خوشبختانه او بهترین دوست, دوست, زنجبیل, با او برای کمک به او در مقابله با معضل روزانه مدرسه زندگی است اما همه چیز اتفاق می افتد در مدرسه به نظر می رسد وجود دارد و یا چیزی شوم در حال ساخت است ؟ به عنوان داستان پیشرفت یک رشته از رمز و راز شروع به رخ می دهد در درون مدرسه به عنوان یک دانش آموز مورگان Stasney می رود از دست رفته.

Marcayla بافت relatable داستان یک تیز هوش و ساده, نوجوان, مبارزه با فقط از طریق روز. بود شیفته با پیشرفت داستان به عنوان آن می آید با خود تاب و نشان می دهد.
 
 
Vermyear آکادمی
نوشته شده توسط A. K. Marcayla
Kindle | $2.99
شومیز | $14.75
نسخه هایی از این کتاب در دسترس هستند در آمازون و بارنز و شریف رفتن به نشر و کتاب فروشان.
 
 
درباره نویسنده
A. K. Marcayla در حال رشد در شیکاگو همیشه لذت بردم از خواندن همیشه از او یک کودک بود و با اشتیاق او را برای خواندن آمد و تمایل به ایجاد خود ادبیات و به اشتراک گذاری آنها را با جهان به عنوان یک شکل از سرگرمی است. اگر چه او در حال کار به عنوان یک فصاد او یابد و زمان برای نوشتن و توسعه بیشتر از داستان های او.

در “Vermyear آکادمی” برخی از عناصر در داستان در واقع بر اساس دبیرستان تجربیات زندگی نویسنده خودش کمک به واقعی بودن این دبیرستان برای برخی بسیار دشوار مسیر نوجوانان را.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>