مدارس باید باز CDC می گوید

واشنگتن — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فراخوانی برای بازگشایی مدارس در بیانیه ای لیست مزایای متعدد از بودن در مدرسه و کم اهمیت جلوه دادن خطرات بالقوه بهداشتی.

CDC انتشار بیانیه ای همراه با “منابع و ابزار” پنجشنبه شب دو هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد خود را زودتر توصیه در مدرسه reopenings به عنوان “بسیار دشوار و گران است.”

“بازگشایی مدارس ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش رفاه و آینده امریکا یکی از بزرگترین دارایی — کودکان ما-در حالی که مصرف هر اقدام احتیاطی برای محافظت از دانش آموزان و معلمان و کارکنان و خانواده” آژانس بیانیه جدید گفت.

در همین حال روز جمعه در بهداشت عمومی رسمی دکتر دبورا Birx هشدار داد در یک مصاحبه تلویزیونی که افزایش موارد در جنوب و جنوب غربی می تواند راه خود را به شمال.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“آنچه در آغاز بسیار به عنوان یک جنوبی و غربی اپیدمی شروع به حرکت از East Coast, به, تنسی, آرکانزاس به میسوری در سراسر کلرادو” Birx گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد. او التماس مردم را به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را و نگه داشتن حداقل 6 فوت از هم جدا.

در حالی که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و متخصصان اطفال معتقدند که بازگشت کودکان به کلاس های درس بسیار مهم آنها هشدار می دهند که آن را به احتیاط و با برنامه ریزی مبتنی بر شواهد علمی.

این بسته جدید از CDC مواد شروع با یک بیانیه با عنوان “اهمیت بازگشایی مدارس آمریکا این پاییز” که بارها و بارها توضیح داده شده کودکان به عنوان در معرض خطر کم برای آلوده بودن و یا انتقال ویروس است.

این بسته شامل چک لیست برای پدر و مادر راهنمایی در پوشیدن چهره و پوشش کاهش اقدامات برای مدارس و دیگر اطلاعات است که برخی از اپيدميولوژيستها به عنوان مفید است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=6_sz5tZ7FFg]

این مطلب راهنمایی های فنی به طور کلی نمی مقابله با آژانس زودتر توصیه در مدرسه reopenings مانند نگه داشتن میز 6 فوت از هم جدا و نگه داشتن کوچکتر از حد معمول گروه از کودکان در یک کلاس درس در تمام طول روز به جای اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف.

هدایت نشان می دهد مدارس اقدامات مانند نگه داشتن دانش آموزان در گروه های کوچک داشتن یک معلم ماندن با همان گروه در تمام طول روز و با استفاده از فضاهای باز. آن را نیز نشان می دهد برنامه ریزی برای نحوه رسیدگی به زمانی که کسی در یک مدرسه آزمون های مثبت از جمله در حال توسعه برنامه ای برای تماس با ردیابی.

این همچنین شامل استراتژی برای حمایت از دانش آموزان در سنین مختلف با پوشیدن ماسک. برای پدر و مادر, آن را نشان می دهد چک کردن کودکان خود را هر روز صبح برای نشانه هایی از بیماری را قبل از فرستادن آنها به مدرسه و صحبت با آنها در مورد اقدامات پیشگیرانه.

در حالی که بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که کودکان مبتلا به کروناویروس در کم خطر تبدیل شدن به شدت بیمار و یا در حال مرگ چگونه اغلب آنها آلوده شوند و چگونه به طور موثر آنها در گسترش این ویروس به دیگران است نه قطعی شناخته شده است. کودکان در مدارس متوسط و بالا نیز ممکن است در خطر بسیار بالاتر از هر دو نسبت به کسانی که کمتر از 10 با توجه به برخی از مطالعات اخیر.

در بیانیه جدید از یک کار گروه تشکیل شده توسط مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در نظرات انتقادی. فدرال مقام آشنا با این گروه گفت: این شامل حداقل نمایندگی از CDC که در حال حاضر نوشته شده است بسیاری از دیگر مواد پنجشنبه منتشر شد.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: سوء مصرف مواد و بهداشت روان مدیریت خدمات یک سازمان در بهداشت و خدمات انسانی بخش در زمان سرب در نوشتن این بیانیه که به شدت بر اثرات مثبت بر سلامت روانی کودکان از رفتن به مدرسه.

کارشناسان در مورد این موضوع در CDC نیست که ارتباط مستقیم با کار گروه پس از ورودی خود را در بیانیه ای تفسیر شد که بیش از حد محتاط رسمی گفت. به جای این گروه در ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با دفتر دکتر رابرت Redfield, CDC, مدیر, که به دنبال ورودی از کارشناسان در آژانس.

مشکل تعادل

در تماس با خبرنگاران جمعه Redfield گفت او درک “بیم و هراس” بسیاری از والدین و معلمان احساس در مورد بازگشایی مدارس, و این تصمیم گیری باید بر اساس سطح عفونت در هر جامعه است.

این مواد جدید او گفته شد به معنی این نیست به جای CDC زودتر راهنمایی در مدرسه reopenings اما “واقعا کمک به قرار دادن برخی از گرانول جزئیات در چه مدیران و پدر و مادر می توانید شروع به فکر می کنم در مورد قرار دادن این دستورالعمل ها به یک طرح عملی.”

او گفت: “هدف این خط این است که اکثر این دانشجویان به صورت چهره به چهره آموزش.”

به عنوان شروع سال تحصیلی روش های مدارس در سراسر کشور شده اند سوال که آیا برای بازگشایی در فرد با آموزش از راه دور و یا با ترکیبی.

برخی از جمله در لس آنجلس و Nashville دنیاست. باید گفت: کلاس خواهد بود به طور کامل آنلاین برای شروع; دیگران از جمله در شهر نیویورک در حال برنامه ریزی ترکیبی از کلاس های حضوری و روز در خانه. مدارس خصوصی در حال کشتی با همان مسائل است.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

سنت اندرو اسقفی مدرسه یک مدرسه خصوصی در واشنگتن مریلند حومه با حضور رئیس جمهور پسر بارون گفت: در نامه ای به پدر و مادر است که آن را هنوز هم تصمیم به اتخاذ یک مدل ترکیبی برای سقوط است که اجازه می دهد محدود در شخص آموزش و پرورش و یا برای از سرگیری برگزاری کلیه کلاس های آنلاین نیز انجام شد و در بهار.

معلمان رهبران اتحادیه گفت: سنت اندرو در وضعیت باید خانه را به تهمت چقدر پیچیده بازگشایی مدارس تلاش برای تعادل نیازهای آموزشی فرزندان خود و نگرانی های بهداشتی کارکنان و دانش آموزان و جامعه است.

“رئیس جمهور در حال حاضر به صورت هر چه پدر و مادر دیگر در امریکا و هر معلم دیگری در آمریکا دست و پنجه نرم کردن با حال حاضر است که: در میان همه گیر چگونه مدارس نگه داشتن بچه ها خود را و دانشکده خود را امن است ؟” گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا.

در خانه خطرات

Redfield به خبرنگاران گفت که در حالی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی مسئول CDC مدارس جدید در بیانیه این سازمان بر این باور بود که مهم چون “پدر و مادر و معلمان و تصمیم سازان” نیاز به درک برخی از پیامدهای منفی نگهداری کودکان صفحه اصلی.

آنها عبارتند از قرار دادن کودکان در معرض خطر بالاتر از “فیزیکی و جنسی و عاطفی بدرفتاری و سوء استفاده” در این بیانیه گفت:, و اضافه کرد که بسته شدن مدارس نامتناسب مضرات کم درآمد و اقلیت های کودکان و کسانی که با معلولیت.

“من فکر نمی کنم که بسیاری از پدر و مادر درک آنچه که من سعی کردم به می گویند — واقعا وجود دارد شده اند قابل توجه منفی مخاطرات بهداشتی برای کودکان نه از پشت در مدرسه” Redfield گفت.

در یک جداگانه ظاهر عمومی جمعه, Dr. Anthony Fauci گفت: کشور باید سعی کنید “به عنوان بهترین که ما می تواند احتمالا” برای نگه داشتن بچه ها در مدرسه اما تاکید کرد که حفاظت از دانش آموزان و کارکنان “کاملا به اهمیت است.”

پرسید: در این تماس در مورد بسیاری از نقاط داغ در سراسر کشور در حال حاضر و این که آیا این امر می تواند مناسب برای جوامع با سطح بالایی از ویروس انتقال به باز کردن مدارس Redfield عنوان حد محلی شیوع است.

“اکثریت ملت در حال حاضر در واقع مثبت نرخ هایی که کمتر از 5 ٪ به وضوح وجود دارد بسیاری از نقاط کشور ما است که با داشتن نرخ ابتلا به عفونت است که نمی تواند مغایر با راهنمایی ما,” او گفت:.

اما از این کشور 10 تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش تنها در شهر نیویورک و شیکاگو به نظر می رسد که دست کم مانند مثبت نسبت به نیویورک تایمز و تحلیل شهر و شهرستان در سطح داده ها. برخی از بزرگترین مناطق مانند میامی-Dade شهرستان در فلوریدا و Clark County, Nev. که شامل لاس وگاس در شهرستانهای استان که اخیرا گزارش تست مثبت نرخ بیش از چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان 5% آستانه داده ها را نشان می دهد.

با توجه به این ویروس افزایش Birx گفت: بهداشت حرفه ای “نام مجموعه بعدی از شهرستانها” که در آن آنها دیدن علائم هشدار دهنده زود هنگام چرا که اگر این شهرستانها ایجاد تغییرات در حال حاضر آنها “نمی خواهد تبدیل به یک ققنوس.” آریزونا وسیع سرمایه دچار شیوع شدید هر چند Birx روز جمعه گفت دولت فدرال بود با دیدن تشویق کاهش آزمايش مثبت وجود دارد و در سن آنتونیو است که مانند بسیاری از تگزاس شده است ضربه سخت است.

در New Orleans شهردار است بستن این شهر بارها به دلیل افزایش coronavirus اعداد و نیز نهی از رستوران ها به فروش مشروبات الکلی برای رفتن.

شهردار LaToya Cantrell روز جمعه گفت که برخی از خطوط از مردم در حال انتظار برای خرید نوشیدنی طولانی شد که آنها تبدیل به “یک گردهمایی در خود و بدون ماسک-پوشیدن و مانند آن.”

فرماندار ورمونت که در آن موارد شده اند و در میان ملت کمترین روز جمعه با صدور حکمی از نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، “ما هنوز هم در شکل بسیار خوب اما از آن زمان به آماده سازی” کالیفرنیا ، فیل اسکات گفت.

همچنین جمعه مک دونالد اعلام کرد این امر به زودی شروع نیاز به ماسک در رستوران خود را.

ماسک جدید تست قوانین

در جای دیگر یک قانون جدید در ماسک در زمان اثر در انگلستان روز جمعه با ورود به مغازه ها و بانک ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که رومانی گزارش یک رکورد روزانه عفونت و فرانسه اعلام کرد تست اجباری برای ورود از 16 کشور.

مردم در انگلستان می توان به پرداخت جریمه تا آنجا که $127 اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک. مکان هایی مانند رستوران ها, بارها ورزشگاه و آرایشگری معاف هستند.

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس جمعه اعلام کرد که از اوت. 1 مسافران ورود به فرانسه از 16 کشور که در آن ویروسی گردش خون قوی است-از جمله ایالات متحده-و باید تحت اجباری آزمون در هنگام ورود به فرانسه در فرودگاه یا بندر-مگر اینکه آنها در حال حاضر می تواند یک تست منفی کمتر از 72 ساعت از کشور خود را از خروج. کسانی که تست مثبت باید جدا برای 14 روز.

مقامات بهداشتی می گویند موارد در فرانسه سرزمین اصلی باید رسید 66 درصد در سه هفته گذشته و 26 درصد در هفته گذشته به تنهایی. نگرانی در حال حاضر درخواست دولت برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری در تمام فضاهای عمومی این هفته است.

در بلژیک مقامات بهداشت گفت: 3 سال است فوت بعد از آزمایش مثبت برای covid-19 به عنوان عفونت های جدید رسید 89% از هفته گذشته است.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza روز جمعه دستور داد هر کس وارد ایتالیا شده بودند در یا رومانی یا بلغارستان در طی این 14 روز به خود شده است. چند هفته پیش یک خوشه از موارد ترسیم شد به یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی شهر ناپل مسکن بلغاری farmworkers.

در ایتالیا, ماسک پوشیده شده است باید در مغازه ها و بانک ها در حمل و نقل عمومی و خارج از منزل که در آن غیر ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله امن از هم جدا.

مقامات آلمانی از برنامه ریزی برای راه اندازی ایستگاه های تست در فرودگاه ها مردم را تشویق به ورود از بالا و ریسک کشورها برای گرفتن تست شده است. آنها همچنین اجازه خواهد داد که مردم پس از رسیدن از مکان های دیگر برای دریافت تست شده به صورت رایگان در عرض سه روز — هر چند نه در فرودگاه.

روز جمعه تصمیم وزرای بهداشت آلمان 16 متحده آمد در میان نصب نگرانی است که گردشگران داخلی می تواند این ویروس را با آنها. وجود دارد همچنین نگران است که هر کس از بازگشت از یک لیست طولانی از کشورهای تعیین شده به عنوان در معرض خطر در حال رفتن به خود قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان آنها قرار است — مگر اینکه آنها تست منفی است.

روسیه که تا به حال متوقف تمام پروازهای بین المللی و تعطیل مرزهای خود در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از شیوع بیماری است, از سرگیری پروازهای بین المللی شروع Aug. 1 فقط با سه کشور — بریتانیا و ترکیه و تانزانیا — در حالی که دولت با این نسخهها کار به گسترش لیست.

در اوایل این ماه در روسیه را ندارد لیست کشورهایی که شهروندان مجاز به سفر به کشورهای اتحادیه اروپا.

تا کنون روسیه مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 800,000 مورد تأیید و 13,046 مرگ و میر.

و به دانشمندان در سراسر جهان جستجو برای یک واکسن برای متوقف کردن بیماری همه گیر انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است را رد کرد و فعالان که به دنبال مخالفت با واکسیناسیون به عنوان “آجیل.”

بریتانیا در اروپا بدترین ثبت همه گیر تلفات در بیش از 45,600 مرگ و میر.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط ابی Goodnough و پیتر بیکر از نیویورک تایمز; و توسط جف Mulvihill جاستین Pritchard, Dave Kolpack فرانسیس D’Emilio باب کریستی, Morgan Lee, Audrey McAvoy, جف امی گرچن Ehlke و هالی Ramer از آسوشیتد پرس.

Dr. Deborah Birx, White House coronavirus response coordinator, speaks at a meeting with higher-education leaders Friday in Indianapolis. In an interview, Birx warned that the surge in coronavirus cases in the South and Southwest threatens to move north.
(AP/Darron Cummings)

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در دیدار با بالاتر-آموزش رهبران جمعه در ایندیاناپولیس. در یک مصاحبه Birx هشدار داد که افزایش در coronavirus موارد در جنوب و جنوب غربی را تهدید می کند به حرکت به شمال است.
(AP/Darron کامینگز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi