شومر: من باید با استفاده از تهدید کلمات در دادگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز پنجشنبه گفت که او “باید با استفاده از کلمات من استفاده می شود” زمانی که او اعلام کرد در مقابل دیوان عالی کشور که دو قضات خواهد “پرداخت قیمت” برای تصمیم خود را در مورد سقط جنین.

جمهوری خواهان متنبه شومر برای سخن گفتن و قاضی جان رابرتز در یک نادر ملامت گفت: این واژه بودند “نامناسب” و “خطرناک است.” صحبت در طبقه سنا پنجشنبه میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., به نام شومر کلمات “طرز حیرت انگیزی بی پروا و کاملا غیر مسئولانه” و گفت که می تواند آنها “وحشتناک عواقب ناخواسته.” سناتور. تد کروز سناتور تگزاس شناور ایده سرزنش.

شومر کارگردانی نظرات قضات در نیل Gorsuch و برت Kavanaugh در این تجمع در حالی که قابل توجه سقط جنین مورد بود که استدلال در دادگاه عالی.


“شما منتشر شد گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح گیری” شومر گفت: نامگذاری دو انتصاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تصویری از این تجمع است.

شومر نیست از نظر چهارشنبه شب با سخنگوی انتقاد رابرتز به عنوان بی طرف باقی مانده. اما شومر روشن صبح روز بعد که او به معنای پیامدهای سیاسی برای قضات فیزیکی نیست ، او گفت که این یک “اعوجاج ناخالص” به معنی در غیر این صورت.

“من از بروکلین ما صحبت می کنند در زبان قوی” شومر گفت. “من باید با استفاده از کلمات من, اما به هیچ وجه من ساخت یک تهدید. من هرگز خواهد چنین کاری بکند. و رهبر مک کانل می داند که جمهوری خواهان که مشغول تولید خشم بیش از این نظرات می دانم که بیش از حد.”

او گفت که او ساخته شده نظرات زیرا او احساس عاشقانه در مورد حفاظت از حقوق سقط جنین.

“من احساس می کنم عمیقا خشم از زنان سراسر امریکا” شومر گفت. “در مورد جمهوری خواهان مجلس سنا و دادگاه مشغول به کار دست در دستکش را به پایین Roe v در اب راه رفتن.”

شومر صحبت در کمتر از چهار دقیقه در این تجمع فقط به عنوان استدلال کردم در جریان عمده سقط جنین مورد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب, Gorsuch و Kavanaugh پیوست دادگاه. این دموکرات استناد دو قضات که نامزد او مخالف دادن شست به پایین حرکت به تحریک بوس از جمعیت است.

مرجع خود را به یک “گردباد” hearkened به Kavanaugh خود پرشور بیانیه افتتاحیه در یک سال 2018 تایید شنوایی. قاضی شدت انتقاد کرد در دموکراتیک اعضای این کمیته که به انتقاد از او به عنوان پانل بررسی چند دهه تجاوز جنسی اتهامات علیه او.

“من از ترس این کشور را درو گردباد” Kavanaugh گفت: پس از آن.

ساعت پس از این تجمع که در آن شومر به نظر می رسد رابرتز با صدور بیانیه ای singling از نظرات خود. “قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند” رابرتز گفت.

این تنها دومین بار است که رئیس دادگستری در پاسخ به انتقاد از قضات. در سال 2018 رابرتز سرزنش تهمت به رئیس جمهور در انتقاد از “اوباما قاضی است.”

اما او ماند در غیر این صورت سکوت از جمله در هفته های اخیر که تهمت سوال بیطرفی قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor و ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست دادگاه و صدور حکم از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ.

به همین ترتیب جمهوری خواهان مجلس سنا نیست انتقاد از کسانی که نظرات.

قضات وزن لوئیزیانا قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. یک قاضی فدرال در بر داشت که فقط یکی از لوئیزیانا سه درمانگاه سقط جنین باز خواهد ماند و اگر این قانون مجاز است را به اثر.

رابرتز است که انتظار می رود در تصمیم گیری رای دادن. دادگاه زده کردن یک قانون مشابه در سال 2016 قبل از Kavanaugh و Gorsuch پیوست دادگاه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>