Seagate® تکنولوژی plc (NASDAQ: STX) یک رهبر جهانی در ذخیره سازی داده ها و راه حل های مدیریت امروز (Feb 13, 2020) به طور رسمی افتتاح می شود دروغ گویی Labs اسرائیل است.

دروغ گویی Labs’ ماموریت را به صورت مشارکت با کسب و کار به منظور فعال کردن خلاقیت و نوآوری با ارائه ساده و امن و کارآمد راه برای کار با exabytes داده است. این ابتکار سبب جنبش بدون درز از اطلاعات, بهینه سازی کسب و کار خود ارزش هر دو در پرواز و در حالت استراحت است.

“دلیل Seagate ایجاد شده دروغ گویی Labs است زیرا ما درک می کنیم که نوآوری اتفاق نمی تواند در سیلوهای” گفت: Seagate مدیر عامل شرکت دکتر دیو Mosley. “این کار از همکاری. نوآوران در دروغ گویی Labs در حال مدیون دیگران است. به نوبه خود—نقشه کشی در بیش از 40 سال Seagate تحقیق و توسعه—ما می خواهیم برای کمک به فعال کردن خلاقیت و نوآوری است که با استفاده از داده ها برای بشریت است.”

اسرائیل یک پر جنب و جوش توپی datasphere نوآوری با بیشترین تعداد راه اندازی سرانه در جهان و با بیش از 10 درصد از نیروی کار شاغل در صنعت فن آوری بالا. قبل از این آزمایشگاه را باز امروز دکتر Mosley به آدرس مخاطبان از سرمایه گذاران و کارآفرینان در OurCrowd—بزرگترین سرمایه جهانی اجلاس در اسرائیل—به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی آن. تم برای سال 2020 OurCrowd است “Startups: فراتر رفتن از” که هم راستا با Seagate چشم انداز, راه اندازی, فن آوری هل دادن نوآوری محدودیت. این دروغ گویی آزمایشگاه در مرکز تل آویو در حال حاضر جذب تعدادی از آمدن به دنبال راه حل هایی که مهار داده ها برای بشریت است. مشارکت مقابله با اطلاعات چالش در حال حاضر در حال پیشرفت است. امروز باز formalizes این روابط است.

“ما می خواهیم به هر دو کمک به اکوسیستم و یادگیری از آن گفت:” قرض Baum سر از دروغ گویی Labs اسرائیل است. “دروغ گویی Labs است که به عنوان یک راه دو پلت فرم یادگیری به عنوان یک شرکت در ایجاد مرکز. هدف این است که برای یادگیری از همکاران ما اطلاعات چالش ها و توسعه راه حل های همکاری با آنها را برای کمک به آنها را رقابتی تر می شود این اطلاعات محور اقتصاد است.”

شرکت های همکاری با دروغ گویی Labs اسرائیل را در داده ها به عنوان چالش های مربوط به بقا در هنگام زلزله. “راه حل ما این است که در حال حاضر بر اساس cloud, اما ما نیاز به نزدیک تر به لبه گفت:” بنی ساسون های CTO از SeismicAI این راه اندازی با در سطح جهان منحصر به فرد ارائه هشدار زودهنگام زلزله “در هر کجا که مورد نیاز است.”

“ما یک درخواست از موسسه ملی منابع طبیعی در کانادا است که پلت فرم ما نصب شود و به عنوان یک پیش فرض رمزگذاری شده امن جامع راه حل—به دلیل امنیت ملی و امنیت داده ها نگرانی” ساسون گفت. “به همین دلیل ما تبدیل به دروغ گویی Labs. ما می خواهیم برای تبدیل راه حل ما را به یک دندانه دار کردن می تواند ما را به مشتری ما و اتصال به مرکز داده های خود را و رسیدن با رعایت همه مقررات و منابع وجود دارد.”

HUB امنیتی همکاری با دروغ گویی Labs اسرائیل به دلیل آن را می خواهد برای بهره مندی از Seagate تخصص در اعتماد داده ها راه حل های. “ساخته شده توسط ارتش سایبر کارشناسان مرکز امنیتی ارائه می دهد که نسل بعدی رشوه دادن اثبات hardware security module پلت فرم طراحی شده برای multitenant و عملکرد بالا عملیات و همچنین انعطاف پذیری به راحتی سفارشی برای هر الگوریتم پیشرفته و برنامه کسب و کار” گفت: ایال موشه مدیر عامل شرکت HUB امنیتی است. “ما خواسته دروغ گویی Labs به ما کمک می کند با یک اثبات مفهوم از این راه حل است.” برای این منظور streamable hackathon ممکن است سرويس رايگان فورشيرد در تل آویو مرکز بعد از این سال.

در میان دیگر پروژه های مرکز نوآوری در تل آویو انجام شده موفق آزمایشی اجرا از دروغ گویی درایو شاتل. این پروژه که شامل همکاری با یو پی اس ثابت کرد که حرکت داده جسمی در شاتل از طریق آن قابل اعتماد حمل و نقل جهانی شبکه به جای آپلود می تواند مقرون به صرفه تر و سریع تر در مقیاس. این دروغ گویی درایو شاتل راه اندازی شد در سال 2020 CES در لاس وگاس به عنوان بخشی از دروغ گویی درایو سیستم های موبایل ،

در علاوه بر این به اثبات مفهوم راه حل های ارائه شده توسط دروغ گویی Labs اسرائیل را شامل مشاوره با کارشناسان است که می تواند کمک به حل داده چالش های طراحی و صلاحیت خدمات playbooks برای پوسته پوسته شدن کارآمد مرجع معماری و خدمات است که می تواند بهینه سازی و مدیریت داده ها جریان می یابد و زیرساخت ها و تست نیمکت امکانات. در روح باز و نوآوری مرجع معماری و مطالعات موردی منتشر خواهد شد علنا آنلاین به طوری که شرکت های دیگر به راحتی می توانید پیاده سازی راه حل های مشابه.

دروغ گویی Labs اسرائیل خواهد بود Seagate گل سرسبد مرکز نوآوری. یکی دیگر از دروغ گویی آزمایشگاه مرکز واقع شده است و در Longmont, Colorado, ایالات متحده است. اضافی دروغ گویی آزمایشگاه های مراکز در حال برنامه ریزی در سطح جهان است.

در مورد دروغ گویی Labs اسرائیل
Seagate تکنولوژی دروغ گویی Labs یک پلت فرم مشترک است که از طریق آن Seagate همکاران با نوآوران راه اندازی و شرکت برای ایجاد راه حل های که مهار قدرت داده است. مرکز نوآوری واقع شده است در 28 هکتار’arbaa خیابان شمالی برج 18 طبقه, Tel-Aviv, Israel 6473925. اطلاعات بیشتر با مراجعه به https://labs.seagate.com.

در مورد Seagate
Seagate صنایع دستی datasphere کمک به حداکثر رساندن بشریت بالقوه نوآوری در سطح جهانی با مهندسی دقیق داده ها راه حل های مدیریت با تمرکز بر پایدار مشارکت. اطلاعات بیشتر در مورد Seagate با مراجعه به www.seagate.com و یا به دنبال ما در توییتر, Facebook, LinkedIn, یوتیوب و به اشتراک وبلاگ ما.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات ارائه فعلی انتظارات از حوادث آینده بر اساس برخی مفروضات و شامل هر بیانیه ای که به طور مستقیم مربوط به هر واقعیت تاریخی است. به دنبال اظهارات به طور کلی می توان با کلمات مانند “انتظار” “در نظر دارد,” “طرح” “پیش بینی,” “معتقد” “برآورد” “پیش بینی,” “پروژه ها” “باید” “مه” “را” “را ادامه خواهد داد” “می” “می تواند” و یا منفی از این کلمات مشابه دیگر از این کلمات و قابل مقایسه اصطلاحات. اطلاعات مربوط به خطرات عدم قطعیت و عوامل دیگر است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از انتظارات شرح داده شده در این آزادی مطبوعات شامل در میان دیگران آن خطرات و عدم قطعیت شامل تحت عناوین “عوامل خطر” و “مدیریت بحث و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 28 ژوئن 2019 و ما تازه ترین گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به ژانویه 3 سال 2020 که در فایل با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار و در دسترس هستند در ما روابط سرمایه گذار وب سایت در investors.seagate.com. بی اعتماد باید قرار داده نمی شود در اظهارات به جلو نگاه در این اطلاعیه مطبوعاتی که بر اساس اطلاعات در دسترس ما و آن صحبت می کنند تنها از تاریخ در این خصوص است. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی به دنبال اظهارات منعکس کننده رویدادها یا شرایط پس از تاریخ آنها ساخته شد مگر اینکه توسط قانون قابل اجرا است.

اطلاعات موجود در یا که می تواند قابل دسترسی از طریق Seagate یا دیگران’ وب سایت ها و کانال های رسانه های اجتماعی بخشی از این اطلاعیه مطبوعاتی.

©2020 Seagate Technology LLC. تمام حقوق محفوظ است. Seagate Seagate تکنولوژی و میکرو آرم علائم تجاری ثبت شده از شرکت Seagate Technology LLC در ایالات متحده و/یا کشورهای دیگر است. دروغ گویی به دروغ گویی Labs, لوگو, دروغ گویی درایو و دروغ گویی درایو آرم یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده از شرکت Seagate Technology LLC یا یکی از شرکت های وابسته به آن در ایالات متحده و/یا کشورهای دیگر است. همه علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im