سرسی رئیس متمرکز فیزیکی و روانی سلامت

بزرگترین هدف از برایان Dunavan جدید رئیس سرسی آتش نشانی است که به تمرکز بر رفاه و ایمنی از آتش نشانان.

“سرطان و بیماری های قلبی هستند [دو] قاتلان از آتش نشانان سراسر کشور” Dunavan گفت. “ما می خواهیم به انجام هر کاری است که ما کاهش شانس ابتلا به سرطان یا بیماری های قلبی از جمله نگه داشتن ما تجهیزات تمیز کردن و پاک کردن از هر گونه آلودگی.

“این یک چیز کوچک است که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک فرهنگ است که می تواند یک راه طولانی در آینده جلوگیری از سرطان اتفاق می افتد.”

Dunavan گفت: او را تشویق می کند تا کارکنان خود را به ورزش منظم و نه دود و یا شیب توتون و تنباکو.

“ما بچه ها که در حال کار برای بهبود سلامت خود را با فرصت های تغییر از جمله کار کردن و در حال اجرا,” او گفت:. “اگر آنها نیاز به هر گونه کمک در رژیم غذایی خود ما پیدا کردن راه هایی برای تشویق آنها به زندگی می کنند یک زندگی سالم و بنابراین می توان آنها را در اطراف بسیاری دیگر.”

Dunavan گفت که چون یکی از سخت ترین بخش های یک آتش نشان است که دیدن تروما یا افراد صدمه دیده و “آینده در یک وضعیت که در حد رفته است:” یک تیم در محل در حال حاضر برای کمک به روانی کنار یک آتش نشان نیز هست.

“ما یک گزارشگیری تیم آتش روحانی آموزش دیده قادر به صحبت کردن با بچه ها و آنها را می دانم که آنها می توانید بروید به او” Dunavan گفت. “ما آن را باز کرد تا به بخش های دیگر و کمک به آنها را اگر آنها به ما نیاز دارند.

“شهر همچنین دارای یک بحران برنامه آنها می توانند صحبت می کنند و با کمک آنها نیاز دارید. بنابراین در این شهرستان نیز گام برای بهبود سلامت روانی کارکنان خود را.”

Dunavan نامگذاری شد سرسی رئیس آتش نشانی در ماه ژانویه است. او جایگزین رئیس سابق اندی وودی که در ماه دسامبر به همان موقعیت در کلمبیا. Dunavan گفت: چوبی است که در اصل از میسوری بنابراین کار جدید اجازه می دهد تا او این فرصت را به نزدیک به خانه. Dunavan گفت که او کار می کرد برای وودی برای دو سال.

“او بسیار سازمان یافته و بسیار داده-محور” Dunavan گفت. “نشستم تحت او و آموخته نیاز به دیتا و نیاز به قطع کردن مشکلات قبل از آنها رخ می دهد … با داده های سیستم ما در جای خود از جمله مناطق بالاتر برای ترافیک و تصادفات و آنچه که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از کسانی که از دوباره اتفاق می افتد که آیا آن است که یک علامت توقف و یا خیابان سیگنال با توجه به آنچه اتفاق می افتد است.”

Dunavan گفت: هدف این است که برای ایجاد جامعه ای امن تر و جلوگیری از مردم را از گرفتن صدمه دیده است.

“من شروع به زندگی حرفه ای من در اینجا 23 سال پیش,” او گفت:. “من واقعا لذت بردن از این جامعه است. من را مطرح و هر دو فرزندان من و همسر من است که یک معلم مدرسه در اینجا.

“دیگر من در اینجا بیشتر به احساس می کنم مثل من می تواند به بازگشت به جامعه و من فقط سعی می کنید برای انجام این کار در هر سطح از زندگی حرفه ای من. زمانی که فرصت به وجود آمد برای موقعیت من احساس می کردم که با من سابقه و آموزش و پرورش, من می تواند به نفع جامعه و گروه است.”

Dunavan گفت که در حال حاضر وجود دارد این است که پنج سال برنامه ریزی استراتژیک در جایی که او است و مدل سازی بخش پس از.

“اهداف ما در راه اندازی شامل افزایش ایمنی از آتش نشانان و کار با شهردار و جهت او مایل است این شهر رفتن و ما بخش خط تا با طرح” Dunavan گفت. “ما بسیاری از چیزهای خوب در محل به منظور بهبود در آنچه که ما انجام می دهند در حال حاضر.

“به عنوان چیزهایی که می آیند تا ما می توانید تنظیم برای دیدار با نیازهای جامعه است.”

پل Doan بنیانگذار و پاستور در زندگی یاران مونتاژ خدا در Searcy شناخته شده Dunavan برای 16 سال است.

“برایان فوق العاده ای فرد” Doan گفت. “او یک مرد است که به خوبی انجام خواهد داد به عنوان رئیس. او به عنوان مثال اما آرام است ،

“او کسی است که شما می توانید اعتماد به طور کامل و یک رهبر طبیعی.”

Dunavan به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره برای کلیسا.

“هیچ کار بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک در اطراف کلیسا” Doan گفت. “در بسیاری از مواقع اگر [Dunavan] می بیند چیزی است که باید انجام شود به جای شکایت در مورد آن و یا درخواست شخص دیگری آن را انجام دهد او را فقط بی سر و صدا آن را انجام دهد.”

Doan گفت: این شهرستان می تواند به جستجو در سراسر جهان برای پیدا کردن کسی به خود را بهترین رئیس آتش نشانی اما “بهترین فرد آنها مورد نیاز بود سمت راست وجود دارد در این بخش است.”

“من فکر می کنم او خواهد انجام دهد — شماره 1 چون او تجربه و او می داند فرماندهان گردان و او می داند همه چیز در مورد چگونگی سرسی آتش نشانی کار می کند …, Doan گفت: از Dunavan.

“من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک تصمیم عاقلانه استخدام در. آنها حق مرد” Doan گفت.

“سرسی احساس یک شهر کوچک” Dunavan گفت. “ما در مورد مراقبت از هر یک از دیگر و ما مراقبت از یکدیگر.

“من واقعا لذت بردن از این جامعه و آنچه در آن ارائه می دهد.”

در حال حاضر سرسی آتش نشانی 17 آتش نشانان در دو شیفت 18 در یکی دیگر از سه موقعیت های اداری و همچنین سه ایستگاه در اطراف شهرستان.

“ما چندین مکان در نظر داشته باشید که ما به دنبال در [برای بالقوه جدید در نقطه] به عنوان شهر رشد می کند” Dunavan گفت. “این همه بستگی به شهر و از آن جهت آن را می خواهد به رشد است.

“در حال حاضر ایستگاه های ما هستند و در مکان های خوب و پوشش شهرستان هست. در حال حاضر هیچ برنامه مجموعه در بتن برای آنچه که برنامه های خود را برای یک ساختمان ضمیمه.”

Dunavan گفت بهترین قسمت در مورد یک آتش نشان است که رفاقت در میان آتش نشانان.

“این یک خانواده واقعی گرا نوع سازمان” او گفت:. “همه ما خانواده است و یک فرصت واقعا کمک به جامعه.

“این چیزی است که شما نمی توانید برای انجام هر کار است و در اطراف محور بودن بنده به جامعه است. … زمانی که آنها را ببینید ما آنها را در راه بد و یا در یک وضعیت بد و قادر به کمک فقط یک لذت بخش احساس است.”

نویسنده کارکنان سام پیرس را می توان در رسید (501) 244-4314 یا spierce@arkansasonline.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید