سرسی رستوران با آلاسکا استعداد بازدید 6-علامت گذاری سال

Category: آرکانساس Comments: No comments

— همیشه وجود دارد رزرو در نظر گرفتن خطر و پریدن به یک کسب و کار جدید.

برای Slader مارشال صاحب Slader را آلاسکا پیراشکی شرکت ، باور به خود و امیدوار است که “شما انجام داده ام به اندازه کافی آماده سازی است که شما راحت رفتن به جلو” بوده است و زمینه را برای موفقیت از رستوران خود را.

“من سر بر شانه های من و من با تحقیق و سرمایه گذاری در آن, و ما به انجام یک کار خوب” مارشال گفت. “من کمی عصبی اما من اعتماد به نفس تزلزل ناپذیر اعتماد به نفس در خودم.

“برخی از شک من — شما همیشه می خواهید که در زندگی اما همیشه پایین می آید:” آیا شما رفتن به یک عامل یا یک گوینده?'”

این رستوران که در 301 E. مرکز Ave. در Searcy به تازگی جشن خود در شش سال سالگرد. مارشال نیز صاحب یک کامیون مواد غذایی که خدمات سنگ کوچک و مرکزی-آرکانزاس منطقه است. او گفت که او تا به حال به کامیون مواد غذایی برای حدود پنج سال است.

مارشال گفت: خدمت رستوران فقط یک آیتم منو — کوفته — اما با سه پر کردن های مختلف.

“آنها در مورد گلف-اندازه توپ پوسته ماکارونی با پر کردن داخل,” او گفت:. “این فقط کوفته خود را با سه گزینه های مختلف و نگه می دارد که کسب و کار ما رفتن.”

او گفت: استقرار نیز در خدمت میراث قهوه که بومی آلاسکا و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از دسر.

مارشال است و در اصل از جونو و او بزرگ شده نسخه های مشابه از آنچه که او به نام اروپای شرقی ظرف.

“این مواد غذایی مورد علاقه من گفت:” مارشال, 28. “و وجود دارد بیش از حد بسیاری از مکان شما می توانید آن را پیدا کنید.

“ما یکی از نوع در سرسی و آرکانزاس است. واقعا وجود دارد نه هر جایی که خدمت می کند هر چیزی را از راه دور مانند آنچه ما را در اینجا.”

مارشال آمد به سرسی در سال 2009 برای حضور در هاردینگ دانشگاه فارغ التحصیل در سال 2013 در رشته امور مالی. بود در حالی که او در مدرسه بود که او ملاقات همسر آینده خود را اوبری.

“من تا به حال یک کسب و کار بهره از گرفتن بروید و من از خوردن این مواد غذایی” مارشال گفت. “من فقط می خواستم برای قرار دادن مختلف استعداد در آن است. … من فقط خسته شدم از انتظار برای رفتن به خانه برای تابستان. و در این زمان وجود دارد نه بسیاری از مکان ها در سرسی که تا به حال یک محلی-نوع احساس به آنها و نه بسیاری از گزینه های که فوق العاده منحصر به فرد است.

“من در تلاش بود به همراه یک قطعه کوچک از صفحه اصلی. آنچه که ما در تلاش برای انجام این کار در آرکانزاس بود تمام چیزهایی که من جمع آوری کرده ایم و یا متعلق به شخصا و قرار داده و آنها را به یک کسب و کار است.”

او گفت که او تصمیم به حضور در هاردینگ چون پدر و مادرش می خواستند او را به یک مسیحی آموزش و پرورش است.

“و این چیزی است که من ارزش” مارشال گفت. “من رفت و در یک دیدار به هاردینگ و من تا به حال یک زن و شوهر از آشنایان که در منطقه زندگی می کنند و پدربزرگ و مادربزرگ من در واقع زندگی در لیتل راک.

“من باید ریشه در آرکانزاس اما واقعا دوست داشتم و راستش به عنوان یک 18 ساله, بچه, من بیش از حد تنبل به نگاه در مدارس دیگر. هاردینگ درست در زمان احساس. من از همسر وجود دارد و شروع به کسب و کار من در شهر — آن را قطعا فراهم زیادی برای من است.”

مارشال و همسر او ازدواج کردم در ژانویه 2015. او یک گفتار درمانگر در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی در لیتل راک.

“او مجبور می شود به کار در کامیون مواد غذایی خوب مقدار” مارشال گفت. “هنگامی که من نیاز به کمک به او را پر کنید و به من کمک کند با آن.

“من یک مدیر در فروشگاه که اکثریت کار می کنند. بیشتر از من روز به روز در حال رانندگی به Little Rock, چشمه های آب گرم و یا کانوی چرا که من بسیاری از مسائل با کامیون مواد غذایی.”

مارشال گفت که او نمی تواند نگه داشته اند کسب و کار رفتن و بدون همسر خود را پشتیبانی می کند.

“ما هر دو قربانی” مارشال گفت. “هم سخت است برای اجرای یک کسب و کار کوچک. این واقعا سخت است برای اجرا وجود ندارد مقدار زیادی از پول در آن است. اما ما این کار را برای عشق انجام می دهند نه برای پول.

“هنگامی که شما شخص دیگری درگیر, شما واقعا باید در همان صفحه و این خیلی روی من و او. … آن است که قطعا یک همکاری که آیا او وجود دارد 40 ساعت در هفته یا نه.”

او گفت که او شده است بسیار خوش شانس به موفقیت با کسب و کار و در مجلات و تلویزیون است.

“اگر شما یک محصول خوب و مردم خوب کار را برای شما در این نوع از فروش خود را” مارشال گفت.

او گفت: یکی از دلایلی که او موفق شده است در نتیجه از این پس بود که او در هاردینگ.

“ما نوع قبل از انفجار منحصر به فرد مواد غذایی از جمله ویتنامی رامش و بهم زدن مکان — که بیشتر شایع در حال حاضر نسبت به قبل از” مارشال گفت. “بسیاری از مردم که می آیند و سعی کنید مواد غذایی ما با حضور هاردینگ.

“وجود ندارد بسیاری از مکان ها — رستوران ها و یا کسب و کار — که غذا به دانش آموزان است. خواهد بود که یک طاقچه بزرگ برای ما به انجام برسانند. … برای ما آن را آسان به تشخیص خودمان می شود و یک محل منحصر به فرد.”

برای اطلاعات بیشتر sadcoak.com/home و یا تماس بگیرید (501) 203-4070.

نویسنده کارکنان سام پیرس را می توان در رسید (501) 244-4314 یا [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>