صندلی شروع می شود ونتیلاتور تولید.

Category: وب وایر Comments: No comments

صندلی شروع به تولید اورژانس هواکش در سانتا کلما د فارنرس امکانات برای کمک به بحران ناشی از COVID-19. این دستگاه منتشر شده توسط آژانس اسپانیایی پزشکی برای درمانگاه تحقیقات و روزانه حجم تولید خواهد شد به طور مداوم تنظیم با مقامات با توجه به تقاضای غیر ضروری برای جلوگیری از سهام. این شرکت کار خواهد کرد برای رسیدن به یک تولید حجم 300 اضطراری هواکش یک روز در صندلی لئون خط مونتاژ.

این دستگاه به نام اکسیژن, رایگان سخت افزار طراحی شده توسط شرکت Protofy.xyz و پزشکی هماهنگی پزشکان دکتر Manel پویگ دمینگو (آلمان تریاس y پوجل موسسه تحقیقات) دکتر Oriol استرادا (بیمارستان آلمانی تریاس من پوجل), y دکتر جوزپ ماریا نیکولاس (بیمارستان Clínic) در یک کار مشترک در برابر ساعت برای دو هفته گذشته به این پروژه یک واقعیت است. در صنعتی شدن فرایند رهبری صندلی شرکای مختلف همکاری دارند.

صندلی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور برای سرمایه گذاری و آن را کارستن Isensee, تاکید کرد که “در پاسخ به کمبود تجهیزات پزشکی در اولویت است به عنوان به خوبی به عنوان یک مسئولیت برای یک شرکت بزرگ صنعتی ظرفیت مانند صندلی. هر گونه حمایت مورد نیاز است در حال حاضر برای مبارزه با گسترش COVID-19 با هم.”

این اورژانس ونتیلاتور تولید شده است بر روی صندلی لئون خط مونتاژ در صندلی امکانات و اقتباس برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل موتور. هر دستگاه بیش از 80 الکترونیکی و مکانیکی قطعات و عبور کامل کنترل کیفیت با نور ماوراء بنفش عقیم سازی.

صندلی معاون رئیس جمهور برای تولید و تدارکات دکتر مسیحی Vollmer که پیشرو این پروژه با اشاره به این که “کار تیمی و همکاری است که در حال حاضر مهم تر از همیشه طوری که ما با هم می توانید سعی کنید برای دیدار با تقاضا از مراکز بهداشتی و درمانی. در صندلی ما پیشرفته تولید انبوه سیستم و در یک وضعیت مانند در حال حاضر یکی این است که ما مسئولیت آن را در دسترس به جامعه است.”

صندلی معاون رئیس جمهور برای خدمات حقوقی و حکومت داری خوب لوئیس کوماس تاکید کرد که “این روند را نداشته اند ممکن است بدون حمایت از آژانس اسپانیایی برای داروها و محصولات بهداشتی و شخصی involucration از آن مدیر و وزیر اسپانیا از سلامت است.”

صندلی است که به شدت متعهد به کمک به نظام سلامت و حرفه ای در هر راه ممکن است به کم کردن سرعت گسترش COVID-19. صندلی نیز در حال حاضر در حال کار بر روی و تجزیه و تحلیل زنده ماندن از دیگر پروژه هایی که اعلام خواهد شد هنگامی که آنها را گذرانده اند لازم سلامت آزمون و پاک برای انتشار توسط مقامات مربوطه. برای این منظور یک تیم حرفه ای از زمینه های تولید و بهداشت و درمان و اورژانس توسعه لجستیک و با کیفیت در میان دیگران کار کرده اند در برابر ساعت گذشته دو هفته را به این پروژه ها یک واقعیت است.

نهادهای همکاری در توسعه اورژانس ونتیلاتور

Protofy.xyz
اکسیژن
بیمارستان Clínic
بیمارستان آلمانی تریاس من پوجل
آلمانی ها تریاس y پوجل تحقیقات موسسه (IGTP)
بیمارستان del Mar
CMCiB (کاتالان, مرکز طب تطبیقی و Bioimaging)
دانشگاه بارسلونا
Recam لیزر
Doga موتور
لوز نگرا
LCOE (Official مرکزی اتوماسیون آزمایشگاهی)
Ficosa
بوش
IDNEO
Secartys
Espiroflex
ایمیل: <url> ، <url>
Cuatrecasas
مدنی گارد
شهری گارد
Mossos d’Esquadra
پلیس ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>