Seatrec یک BlueTech راه اندازی است که برداشت انرژی های تجدید پذیر از تفاوت درجه حرارت در محیط زیست امروز اعلام کرد این موفقیت نشان داد که تفاوت در اقیانوس درجه حرارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قدرت اقیانوس شناسی تجهیزات. هفته گذشته Seatrec آزمایش دریا-پرنده علمی Navis شناور طراحی شده توسط دو Seatrec SL1 انرژی برداشت ماژول و با موفقیت برفلد به عمق 1000 متر است. این SL1 برداشت انرژی از متوسط تفاوت در اقیانوس و آن را تبدیل به ذخیره انرژی الکتریکی برای استفاده در آینده. این پاک, انرژی های تجدید پذیر می تواند به طور بالقوه قدرت پروفایل شناور به طور نامحدود و به طور چشمگیری کاهش هزینه های ضروری جمع آوری داده ها برای اقیانوس شناسی پژوهش.

ببینید که چگونه آن را با این نسخهها کار در اینجا.
 
“ما هیجان زده برای نشان دادن برای اولین بار است که دو SL1 انرژی برداشت ماژول های متصل به یک Navis شناور می توانید مشخصات در عمق 1000 متری,” دکتر گفت: Dave Fratantoni, Seatrec ارشد معاونت پژوهش و مهندسی که منجر موفق دریا محاکمه. “این به این معنی است که پروفایل شناور مورد استفاده برای مشاهده اقیانوس می تواند 100 درصد صفحه به طور طبیعی اتفاق می افتد تفاوت درجه حرارت در اقیانوس گسترش زندگی خود و اندازه گیری قابلیت های.”
  
Seatrec را SL1 انرژی پایدار برداشت ماژول فعال شناور به آخرین طولانی تر و نمونه بیشتر که دو بحرانی مورد نیاز برای امروز اقیانوس شناسی پژوهش خواسته است. بین المللی اقیانوس شناسی پژوهش جامعه برنامه ای برای اضافه کردن 1,000 Biogeochemical (BGC) آرگو شناور برای نظارت بر اکوسیستم دریایی. در حالی که آرگو شناور نیاز به سال گذشته برای نظارت بر تغییرات آب و هوا BGC آرگو شناور نیاز مکرر نمونه برای حل و فصل روز به روز تغییرات مرتبط با آب و یا حتی ساعت به ساعت تغییر همراه با طلوع و غروب خورشید.

Seatrec در حال حاضر پذیرش سفارشات در آن SL1 انرژی حرارتی harvesting module به قدرت پروفایل شناور است و به طور فعال در حال توسعه یک همراه و همدم راه حل برای زیر آب گلایدر. برای محصول سوالات و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید فروش info@seatrec.com .
 
در مورد Seatrec
Seatrec طراحی و تولید انرژی برداشت محصول سیستم های که تولید برق از طبیعی تفاوت درجه حرارت در اقیانوس. این انرژی های تجدید پذیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قدرت آب های عمیق اقیانوس شناسی تجهیزات از قبیل شناور گلایدر و Autonomous Underwater Vehicles (AUVs) و در نتیجه مقیاس پذیر و مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست دوستانه, اعماق اقیانوس, مشاهده سیستم های. گنجانیده شده در سال 2016 Seatrec منحصر به فرد مجوز از موسسه فناوری کالیفرنیا به تجاری این تکنولوژی انحصاری برای برداشت انرژی از تغییر دما. دفتر مرکزی این شرکت در مونروویا کالیفرنیا و بودجه برک آوت آزمایشگاه اشمیت Marine Technology Partners پاسادنا فرشتگان لس آنجلس Cleantech انکوباتور (LACI), NOAA و DoD/ONR. دیدار ما در www.seatrec.com و @seatrecinc.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im