سباستین شهرستان حد نصاب دادگاه رد “منشور حقوق محراب” حرکت با هدف دوم متمم

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — سباستین شهرستان حد نصاب دادگاه رای دادند در برابر یک حرکت به تصویب “لایحه حقوق محراب” اورژانس فرمان برای شهرستان در جلسه خود در روز سه شنبه.

نه اعضای رای دادند و در برابر فرمان. چهار نفر به آن رای دادند.

این می آید پس از رسیدن به حد نصاب دادگاه رای دادند مارس 26 به تاخیر انداختن بررسی “لایحه حقوق محراب” فرمان قبلا تصویب شده توسط همسایه Scott County تا روز سه شنبه نشست. این فرمان که در آن قضات دیوان عالی صلح رای دادند همین بود فرمان به عنوان اسکات شهرستان است اما با سباستین شهرستان در زبان.

اسکات شهرستان شد اولین بار, آرکانزاس, شهرستان به تصویب “لایحه حقوق فرمان” در Jan. 21 با شهرستان اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجرای هر قانون آن را خلاف قانون اساسی بداند از جمله قوانین محدود کردن اسلحه.

این بخشی از یک “متمم دوم محراب” روند که ریشه در برخی از کشورها و به خصوص در ویرجینیا که در آن بیش از 100 شهرستانها و استان ها به تصویب رسید برخی از مرتب کردن بر اساس متمم دوم پناهگاه قطعنامه. آن است که در پاسخ به “پناهگاه شهرستانها” که در آن پلیس محلی محدود کردن چه مقدار از آنها اجرای قوانین مهاجرت فدرال.

متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمده است: “به خوبی تنظیم شبه نظامی لازم بودن برای امنیت یک کشور آزاد حق مردم برای نگهداری و حمل سلاح, نباید نقض.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>