SEC لغو تمام باقی مانده بهار ورزش

Category: آرکانساس Comments: No comments

بهار ورزشی در ثانیه به طور رسمی به پایان این سال است.

SEC اعلام کرد که روز شنبه آن را لغو تمام باقی مانده رویدادهای ورزشی را از طریق ترم بهار از جمله کسانی که ورزش هایی مثل بیس بال است که بازی را در ماه های تابستان. با اعلام دانشگاه, ورزش موثر در وقفه در ایالات متحده تا ماه اوت است.

“این یک روز سخت برای همه ما است و من به خصوص نا امید برای ما دانشجو-ورزشکاران گفت:” SEC کمیسر گرگ سنکی. “سلامت و رفاه ما کل کنفرانس جامعه مداوم اولویت برای ثانیه به عنوان ما همچنان به نظارت بر تحولات و اطلاعات در مورد covid-19 ویروس.”

“آن را تبدیل به آسانی آشکار است که با وضعیت فعلی و آنچه که مورد نیاز خواهد بود به طوری که هر نوع از سرگیری رقابت خواهد بود بسیار بعید است” گفت: Arkansas مدیر ورزشی شکارچی Yurachek. “با ساخت یک تصمیم نهایی ما فعال دانشجو-ورزشکاران به بسته شدن مربوط به مانده از این فصل به عنوان به خوبی به عنوان حرکت به جلو با تکمیل دانشگاهی ترم آماده سازی برای فصل آینده و یا فرصت های دیگر که ممکن است در انتظار است.”

SEC تا به حال شده است در یک حالت تعلیق از مارس 12 NCAA لغو تمام باقی مانده زمستان و بهار postseason مسابقات و رویدادهای. اما بر خلاف اکثر کنفرانس ها بود که لغو شد فصل خود را در ساعت های زیر NCAA تصمیم SEC تنظیم یک هدف تاریخ اول مارس 30, سپس, مارس 15 – برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند از سر به طور منظم فصل بازی برای برخی از ورزش.

در نهایت جواب نه بود.

روز سه شنبه اعلام رسمی به پایان آورده بیس بال و سافتبال بانوان و میدانی فصل در دانشگاه آرکانزاس است. گلف و تنیس نیز در بهار ورزش است اما به طور منظم خود را فصل به فصل به پایان عرض چند ثانیه زمان قاب معلق بازی. آرکانزاس بهار بازی فوتبال برای برنامه ریزی مارس 25 نیز لغو شده است.

این Razorbacks’ بیس بال و سافت بال تیم ها رتبه بندی شدند در بالا 25 در زمان فصل به پایان رسید و مردان و زنان, هوای آزاد, آهنگ تیم به احتمال زیاد می شده اند مورد علاقه را به نفع خود کنفرانس را تامین کند. آرکانزاس’ تیم زنان به احتمال زیاد نیز بوده است مورد علاقه به پیروزی متوالی دوم, هوای آزاد, قهرمانی ملی.

همه Razorbacks’ بهار تیم آگاه بودند خود را فصل به فصل به احتمال زیاد شد بیش از زمانی که SEC هفته گذشته به حالت تعلیق تمام فعالیت های تیم از جمله تمرین برای نزدیک به یک ماه است. چنین محدودیت بود به خصوص سنگین برای تیم بیس بال که کوزه را به آموزش مجدد سلاح های خود را اگر بازی از سر گرفته شد.

هر گونه امید برای از سرگیری شد ریخته یکشنبه زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که تمام تجمعات بیش از 50 نفر بود به تعویق افتاده و یا لغو هشت هفته. در پاسخ ACC کنفرانس ایالات متحده آمریکا و آمریکایی کنفرانس ورزشی خود را لغو بهار فصل و لیگ اصلی بیس بال گفت: این امر فشار به عقب شروع فصل آن مطابق با CDC توصیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>