SEC در ادامه به پرداخت Whistleblower پاداش با وجود Coronavirus تعطیلی

Category: وب وایر Comments: No comments

امروز ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اعلام کرد Dodd-Frank عمل خلاف کاران جایزه $450,000 داده شده به یک فرد است که اطلاعات قابل توجهی کمک کرد تا در یک بررسی.
 
با توجه به SEC مطبوعاتی موسس که تصمیم به ناشناس باقی می ماند شد واجد شرایط برای جایزه پس از گزارش نگرانی در مورد داخلی انطباق. این افشاگر اطلاعاتی که تا به حال رعایت مسئولیت های مربوط گزارش از نگرانی های مربوط به رفتار داخلی درون شرکت و سپس منتظر 120 روز قبل از گزارش به ثانیه. در اکثر موارد SEC مقررات نیاز به کارکنان با رعایت توابع مربوط به صبر 120 روز قبل از تشکیل پرونده جایزه ادعا می کنند.

این جایزه ثانیه سوم whistleblower جایزه به فردی که تا به حال انطباق و یا حسابرسی داخلی مسئولیت.

“SEC را از خلاف کاران در حال انجام یک کار بزرگ در ادامه به روند پاداش تصمیم گیری با وجود مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: whistleblower وکیل Stephen M. کوهن شریک در کوهن کوهن & Colapinto. “این است که به رسمیت شناختن نقش حیاتی خبرچین را در توقف تقلب اوراق بهادار به ویژه در نور از زمان نوسانات در بازار”
 
“انطباق مقامات در جلو-خطوط برای جلوگیری از تقلب در برابر سهامداران. SEC باید تقدیر را برای استفاده از برنامه جایزه به اطمینان حاصل شود که داد و ستد عمومی شرکت موثر و صادقانه کنترل های داخلی” کوهن اضافه شده است.
 
با توجه به سفارش از SEC;

(من) اگر چه نه منبع تحقیقات مدعی اطلاعات قابل توجهی در آن متمرکز بررسی نقض شد که در نهایت متهم;

(ii) مدعی کمک کارکنان کمیسیون اولیه در تحقیقات خود از جمله ملاقات با آنها را در فرد;

(iii) مدعی دچار سختی های منحصر به فرد به عنوان یک نتیجه از مدعی های داخلی گزارش از جمله داخلی انطباق برنامه.

“به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مهم در مورد نقض قوانین اوراق بهادار گزارش شده است SEC زمانی که اقدام اصلاحی مناسب گرفته شده است و نه توسط این شرکت قوانین اجازه جوایز به انطباق حرفه ای در برخی شرایط محدود” جین گفت: Norberg رئیس SEC از خلاف کاران. “در اینجا خلاف کاران ساخته شده تلاش های معقول و منطقی به کار در این شرکت مطابق ساختار دچار سختی های منحصر به فرد به عنوان یک نتیجه و گزارش به این کمیسیون پس از مدت زمان لازم را گذرانده بودند در نهایت ارائه معنی دار کمک به این کمیسیون را بررسی و پس از آن اجرای عمل است.”
 
خبرچین می توانید فایل های ناشناس و محرمانه پاداش ادعا می کند تحت Dodd-Frank , قانون اوراق بهادار و بورس کالا عمل می کنند. اگر یک خلاف کاران اصلی اطلاعات در نتیجه تحریم, قانون مستلزم آن است که خلاف کاران پولی جایزه بین 10 ٪ و 30 ٪ از تمام جریمه ها و مجازات های جمع آوری شده است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>