SEC: هیچ Little Rock, بازی برای خوک ها در بهار

فایت — SEC را رد کرده است دانشگاه آرکانزاس’ درخواست خود را به نگه دارید نهایی بهار داد و بیداد در یادبود جنگ ورزشگاه در لیتل راک.

به عنوان بخشی از Razorbacks’ قرارداد چند ساله با یادبود جنگ در ورزشگاه دانشگاه موافقت کرده بود به بازی خود از بازی در لیتل راک سه بار بین 2020-24 انتظار تصویب چشم پوشی توسط SEC که اجازه نمی دهد خارج از دانشگاه بهار فوتبال شیوه های.

چشم پوشی درخواست رد شد پنج شنبه در نامه ای از SEC کمیسر گرگ سنکی.

“پس از بررسی اطلاعات ارائه شده توسط موسسه, موسسه درخواست بدینوسیله تکذیب کرد با توجه به عدم شرایط تخفیف که حکم رهایی از برنامه عادی از این کنفرانس را در دانشگاه تمرین الزامات” سنکی نوشت.

آرکانزاس’ نهایی بهار خواهد داد و بیداد در حال حاضر برگزار شد مارس 25 در رینولدز Razorback ورزشگاه در فیتویل. یک زمان شروع و فرمت برای داد و بیداد مشخص نشده اما از آن خواهد شد در زمان.

این Razorbacks ” اول بهار عمل تحت مربی جدید سام پیتمن است که برای برنامه ریزی مارس 16.

SEC آئین نامه 17.1.9(d)(2) آمده است که همه فوتبال شیوه از جمله intrasquad scrimmages مانند زمستان بازی ها برگزار می شود در پردیس به جز آنهایی که برگزار شد در یک مرکز است که دو بار در هر سال به صورت منظم از فصل بازی ها. آرکانزاس بازی کرده است و بازی های متعدد در یادبود جنگ ورزشگاه از سال 2013.

در فوریه. 1 UA معاون مدیر دو و میدانی جان Fagg به طور رسمی درخواست برگزاری تغییر به یادبود جنگ ورزشگاه در نامه ای به سنکی. Fagg نوشت که بازی داد و بیداد در لیتل راک “یک فرصت فوق العاده برای حفظ” حضور در این شهر است.

“این اجازه خواهد داد که این دانشگاه نه صرفا دو و میدانی به اضافی فرصت های تعامل با فارغ التحصیلان ما و دوستان خود در آرکانزاس مرکزی” Fagg نوشت.

“یادبود جنگ است نه صرفا یک ‘تسهیلات’ استفاده شده توسط این دانشگاه به عنوان قابل اجرا آئین نامه آدرس. این ورزشگاه خانگی و ما احساس می کنیم باید آن را درمان به عنوان بخشی از دانشگاه ما.”

این Razorbacks تمدید قرارداد خود را با یادبود جنگ در مارس 2018 به اجرا از طریق 2024. به عنوان بخشی از توافق آرکانزاس بازی خواهد کرد میسوری در ورزشگاه در عدد سال از طریق 2023 خواهد بود و باید بازی خود بازی وجود دارد و حتی در شماره سال است.

برای بهار scrimmages این Razorbacks خواهد پرداخت یادبود جنگ هزینه اجاره $75,000 با توجه به قرارداد.

سنکی را انکار بود برای این سال و نه تنها برای آینده بهار scrimmages برنامه ریزی شده برگزار می شود در لیتل راک. در سال 2018 SEC اعطا آرکانزاس چشم پوشی به بازی خود از بازی در لیتل راک در حالی که Razorbacks’ در پردیس ورزشگاه بود که بازسازی شد.

“متاسفانه ما دریافت نمی کنند لازم است چشم پوشی به جای بهار بازی در یادبود جنگ ورزشگاه به عنوان اصل برنامه ریزی شده,” UA مدیر ورزشی شکارچی Yurachek نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه. “با این حال ما همچنان به بررسی فرصت های اضافی به منظور افزایش حوادث متعدد در حال حاضر برگزار می شود در سراسر کشور برای کمک به Razorbacks نزدیک به طرفداران ما.”

سنکی انکار به معنی Razorbacks هر که را فوتبال حضور در لیتل راک در این سال است. آرکانزاس برنامه ریزی شده است به بازی هفت بازی در دانشگاه برای اولین بار و نه یک بازی در لیتل راک برای اولین بار پس از سال 1931. این Razorbacks بازی کرده اند حداقل یک بار در هر سال در مراسم یادبود جنگ ورزشگاه پس از افتتاح آن در سال 1948.

یک سری جدید و یا تمدید قرارداد طولانی مقدار سال آرکانزاس بازی خواهد کرد در مراسم یادبود جنگ اما محروم دور فرکانس که با آن نقش وجود دارد. همانطور که به تازگی به عنوان 1990s Razorbacks بازی چهار بازی در یک فصل در لیتل راک از جمله چند ثانیه بازی.

ورزش در 02/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید