بالا و پایین رفتن در هفته به برگ سهام سرمایه گذاران حدس زدن

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک-یک roller-coaster هفته معاملات کاهش یافته است یکی از آخرین دور دلخراش نوسانات در سرمایه گذاران جمعه.

پس از لغزیدن به شدت از طریق روز به عنوان ترس زد بازارهای تند قطره برای سهام و اوراق قرضه به طور ناگهانی کاسته تا در فینال در ساعت است. در پایان معاملات شاخص S&P 500 به حال بیش از نصف آن از دست دادن برای روز و حتی قفل در آورید برای این هفته است.

بیشتر نگران کننده دیگری بود نفس رها در خزانه بازده به پایین ترین سطح خود ،

این آخرین تلو تلو خوردن در یک سوار وحشی که فرستاده است سهام کوه در می رم بین سود و زیان-عمدتا زیان دو هفته گذشته. سرمایه گذاران در حال تلاش برای حدس می زنم چقدر خسارت اقتصادی coronavirus در نهایت تحمیل و آنها در حال تغییر لحظه به لحظه به تعداد عفونت های جدید شمع تا از یک طرف و بانک مرکزی و دولت ارائه محرک های اقتصادی از سوی دیگر است.

همه عدم قطعیت را ترک کرده است بازارهای گردونه.

S&P 500 با کاهش 51.57 یا 1.7% به 2,972.37. قبلا در این روز شاخص S&P 500 شده بود پایین 4 درصد. آن 0.6% برای هفته.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 256.50 یا 1% به 25,864.78. نزدک کاهش یافت 162.98 یا 1.9% به 8,575.62.

تمام 11 استاندارد اند پورز بازار سهام در بخش های از دست رفته ارزش جمعه با انرژی shellacked با 10 درصد کاهش در قیمت یک بشکه نفت است. تنها چهار نفر از 30 داو جونز اجزای شد در قلمرو مثبت به عنوان دقیقه آخر جلسه.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافته و به 0.77% از 0.92% اواخر پنج شنبه. این بسیج از به عنوان کم به عنوان 0.66% پیش از آن در روز با توجه به Tradweb.

10 سال عملکرد وزارت خزانه داری می افتد زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد و تورم و غرق شد در زیر 0.70% در یک نقطه در اوایل این هفته. آن را به حال هرگز در تاریخ شده زیر 1 درصد. آن را در 1.90% در شروع سال قبل از این ویروس ترس در زمان نگه دارید. (به عنوان قیمت یک باند بالا می رود نرخ بهره را, و یا عملکرد کاهش می یابد.)

به جهانیان بازده اوراق قرضه نیز آن را سخت تر برای کسانی که سرمایه گذاری در آنها را به کسب درآمد بسیار. بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در حال حاضر کمتر از نیمی از نرخ تورم. پس از تنظیم برای تورم که یک سرمایه گذار اقدام به خرید یک توجه داشته باشید خزانه داری را به طور موثر از دست دادن پول در طول دوره وام.

حتی بهتر از حد انتظار اعلام گزارش مشاغل آمریکا به اندازه کافی به جلو و بازار از undertow. معمولا پیش بینی ترین قطعه از داده های اقتصادی در هر ماه اما سرمایه گذاران نگاه گذشته فوریه جامد استخدام اعداد چرا که آنها از قبل از coronavirus پخش شد به سرعت در سراسر کشور است.

“بازار اوراق قرضه می گوید هیولا زیر تخت است بسیار بزرگتر و ترسناکتر از هر کسی انتظار دارد که در حال حاضر” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی.

به ياوه بازده در سراسر بازار اوراق قرضه می تواند همسترینگ فدرال رزرو توانایی برای پاسخ به یک بلندی رکود است. در طول قبلی اقتصادی اسلامپ فدرال رزرو به دنبال رانندگی طولانی مدت نرخ به تلاش برای تحریک وام گرفتن و خرج کردن. اما با این نرخ در حال حاضر تقریبا به عنوان کم به عنوان آنها می تواند فدرال رزرو در حال حاضر کمتر شده و قدرت شلیک را در اختیار دارد.

روز جمعه افت برای شاخص S&P 500 بود آخرین نوسان در آشفته هفته. آن آغاز شده با 4.6% پرش در روز دوشنبه و سپس کاهش یافت و در رقم 2.8% افزایش 4.2 درصد و کاهش 3.4%.

“در این نقطه هیچ کس واقعا می تواند توضیح دهد که چرا رفتار بازار راه آنها و آنچه ممکن است در آینده گفت:” Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank. “تنها چیزی که می توان گفت این است که این نوسانات بالا بد است.”

آن را تنها دو هفته پیش که شاخص S&P 500 با تنظیم یک رکورد بالا در فوریه. 19. آن را از دست داده 12.2% پس از آن.

فدرال رزرو تعجب بازار در اوایل این هفته با کاهش نرخ بهره نیم درصد است. سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک فدرال به انجام این کار دوباره در جلسه خود بعد از این ماه و از آنها انتظار دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار به امید حمایت از بازار.

اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون, پیشنهاد, جمعه که 10 سال عملکرد خزانه داری احتمال سقوط بیشتر اگر فدرال رزرو کاهش نرخ آن به صفر است. که در آن نقطه “وجود دارد خواهد بود در اتاق کوچک را برای فدرال رزرو به کاهش نرخ طریق خرید های بزرگ و بلند مدت خزانه داری اوراق بهادار — مانند آن را به شرایط بیشتر تطابقی و پس از رکود بزرگ” او گفت:.

Rosengren حتی شناور این ایده که تغذیه “می تواند خرید یک مجموعه گسترده تر از دارایی های” هر چند او از ارائه جزئیات. بانک مرکزی ژاپن خریداری کرده است یک تکه از آن کشور را به سهام.

او همچنین با اشاره به امکان تغذیه برش کوتاه مدت خود رای به قلمرو منفی به عنوان بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن انجام داده اند. رئیس جروم پاول و دیگر مسئولین فدرال ریزرو را رد کرده اند که گزینه در حال حاضر است.

“چنین سیاستی خواهد بود به خصوص موفق در تحریک فعالیت های اقتصادی” Rosengren گفت.

او اشاره کرد که منفی نرخ صدمه دیده می تواند بازده صندوق های بازنشستگی که به طور معمول سرمایه گذاری زیادی از منابع خود را در اوراق قرضه.

10 سال توجه بسیار مهم مالی جهانی اندازه گیری است که می تواند یک شاخص اقتصادی آینده بهداشت و درمان به عنوان به خوبی به عنوان یک شاخص برای نرخ وام مسکن و وام خودرو. سرمایه گذاران در حال فرار سهام برای ایمنی از 10 سال به یادداشت که به عنوان سدی در برابر مالی ضرب وشتم.

افزایش سهام در آمد در اوایل این هفته پس از کنگره توافق کردند $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه. اما سرمایه گذاران می گویند رکود در اقتصاد اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند بازار را نوسانات شدید برای ادامه تا زمانی که تعداد ویروس جدید موارد شتاب.

این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفيف علائم. اما به دلیل آن جدید و کارشناسان مطمئن نیستند که تا چه حد آن را گسترش و چقدر آسیب های آن در نهایت آیا هر دو به سلامت و اقتصاد است.

تعدادی از عفونت را در صدر 100,000 در سراسر جهان و کسب و کار گزارش بازدید به درآمد خود را. خطر برای شرکت هایی است که از دو طرف. در طرف عرضه برای مثال اپل گفته slowdowns در تولید اپل در چین صدمه دیده خواهد شد و فروش آن بالغ. در طرف تقاضا هواپیمایی صنعت گروه می گوید شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت ها تا آنجا که $113 میلیارد دلار در سال درآمد به مردم لغو سفر.

این downdraft در بازار در حال حاضر نشان دهنده یک رشد شناخت است که فدرال رزرو در خود نمی خواهد بود قادر به جبران میکشد در اقتصاد از گسترش coronavirus.

“ضروری ترین سیاست پاسخ بهداشت عمومی یکی — تست, درمان, قرنطینه, تماس, ردیابی, اجتماعی, فاصله, مستند” جان Normand متقابل دارایی استراتژیست در جی پی مورگان چیس نوشت: در یک توجه داشته باشید جمعه.

اقتصاددانان در وال استریت را کاهش پیش بینی رشد در این سال و هشدار داد که اقتصاد می تواند حداقل به طور خلاصه به رکود بیش از افزایش ترس از اثرات این ویروس در زنجیره تامین, گردشگری و سایر فعالیت های اقتصادی است.

در تجارت کالاهای جمعه معیار خام ایالات متحده سقوط $4.62 یا 10.1% به حل و فصل در $41.28 در هر بشکه رسید. این بدترین روز برای نفت در بیش از پنج سال است. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافته است $4.72 یا 9.4% به $45.27.

در اروپا شاخص کک 40 در فرانسه کاهش یافته است 4.1% و شاخص DAX در آلمان از دست 3.4%. FTSE 100 لندن کاهش یافت 3.6%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 2.7% کره جنوبی را Kospi از دست 2.2 درصد و سهام در شانگهای کاهش یافته است 1.2%.

طلا افزایش یافت $4.40 به حل و فصل در $1,672.40 در هر اونس رسید. نقره با 13 سنت کاهش یافت و به $17.26 هر اونس مس تضعیف 1 درصد به $2.56 یک پوند.

عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 13 سنت افزایش به $1.39 یک گالن نفت گرمایشی 10 سنت کاهش یافت و به $1.39 یک گالن و گاز از دست داده و 6 سنت افزایش به $1.71 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط استن چو الکس Veiga, کریستوفر Rugaber پل وایزمن, Damian J. Troise و یوری Kageyama از آسوشیتد پرس; توسط توماس هیت از واشنگتن پست; و با کارکنان از نیویورک تایمز.

یک بخش در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>