فروش بلیط: نیکز حضور در مقابل جاز پایین ترین سطح از ’06

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اسپایک لی نیست فقط فن تصمیم گرفته است که به هیچ-نمایش نیکز بازی.

نیکز خود جلب کرد کوچکترین خانه جمعیت در حدود 13 1/2 سال چهارشنبه شب در حال سقوط بیش از 3200 زیر ظرفیت در 112-104 دست دادن به یوتا جاز.

اعلام کرد جمعیت بود فقط 16,588 با تکه های قابل توجه از صندلی های خالی در طول عرصه است که لیست 19,812 به عنوان ظرفیت خود را برای بازی NBA.


این بدان معناست که عرصه پر شده بود به حدود 84 درصد ظرفیت—ترک یکی در هر شش کرسی unsold.

سرزنش ضعیف بازی خشم بیش از لی درگیری یا coronavirus نگرانی اما طرفداران نشده بود دور مانده از باغ میدان مدیسون در چنین تعداد زیادی از دسامبر. 13, 2006—بیش از 500 به طور منظم فصل بازی پیش—زمانی که نیکز به خود جلب کرد 15,895 برای پیروزی آتلانتا در اوایل Isiah Thomas’ فصل اول به عنوان مربی.

چه بود یک بار یکی از سخت ترین بلیط در شهر دیگر مورد به عنوان نیکز (19-43) پایان هفتمین سال متوالی از برگشتی. حضور و غیاب در مسیر رها کردن برای چهارمین مستقیم فصل.

بازی در برابر جاز که رتبه 28 در جاده حضور و غیاب آمد فقط دو شب بعد از یکی از نیکز ” بهترین اجرای فصل—یک 125-123 پیروزی بیش از هوستون در روز آنها استخدام دیرین عامل لئون گل رز به عنوان تیم خود رئیس جمهور.

پیروزی به سرعت تبدیل شد را تحت الشعاع قرار خرید اینترنتی از لی درگیری با ماموران امنیتی که مسدود شده و او را از با استفاده از کارمند ورودی خود را برای رسیدن به courtside صندلی.

برنده جایزه اسکار نویسنده-مدیر یک بلیط دارنده برای نزدیک به سه دهه ESPN گفت: روز بعد او نمی خواهد شرکت در هر نیکز در بازی های خانگی این فصل را متهم Madison Square Garden اجرایی رئیس جیمز دولان از اذیت و آزار او.

که فقط افزایش خشم طرفداران در حال حاضر نسبت به مالک. شعارهای “فروش تیم! فروش تیم!” شکسته در طول بازی در باغ این فصل از جمله یک جزئی شنبه شب.

دولان اما گفت: در اوایل این فصل در حالی که جستجو برای یک جایگزین پس از شلیک استیو میلز به عنوان رئیس جمهور او نبود برنامه ریزی برای فروش.

نیکز در حال انتظار به sellout جمعه شب زمانی که آنها میزبان اکلاهما سیتی. که بخشی از یک اجرا از نه بازی در nine nights at Madison Square Garden — پنج نیکز و چهار رنجرز — در طول یک متراکم بخشی از برنامه قبل از هر دو تیم در جاده ها با عرصه میزبانی بزرگ شرق مسابقات در هفته آینده و NCAA شرق منطقه ای آخر هفته گذشته از ماه مارس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>