سناتور. تسلیت می گوید او تکرار ‘شر لازم” نمایش برگزار شده توسط پدران موسس

واشنگتن — روز پس از اشاره به اوایل آمریکا برده داری به عنوان یک “شر لازم است,” به گزارش ایسنا ، روحانی از آرکانزاس را تکذیب کرد دوشنبه او شده بود حساس گفت که او به سادگی تکرار یک نمایش برگزار می شود توسط بسیاری از پدران موسس.

ظاهر می شود در فاکس نیوز صبح روز دوشنبه کوچک سنگ جمهوریخواه نیز به چالش کشیده صحت اظهارات بود که نسبت به او در باره برده داری.

پنبه نظرات در مورد اسارت انسان است که برای اولین بار ظاهر شد در روز یکشنبه Arkansas Democrat-Gazette بودند نقل در طول در که روز کاغذ.

[صوتی نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا کلیک کنید برای گوش دادن ” arkansasonline.com/cottoninterview/]

سناتور است که به چالش کشیدن دقت از داستان اصلی خود گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

در این مقاله که با تمرکز بر روی پنبه در تلاش برای بلوک های جدید درسی مدرسه محور در برده داری و عواقب آن سناتور با انتقاد از این راه آن را به تصویر کشیده ملت اما گفت که او نمی سوال این موضوع را با اهمیت است.

“ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما است. به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان [رئیس جمهور ابراهیم] لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض است.”

پس از این مقاله را انتشار junior هستهای اظهارات در برده داری چپ او روند در توییتر با بیش از 100,000 توییتهایی.

بسیاری از ما حیاتی بود.

در مصاحبه با پنبه دوشنبه در “فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade خواندن پاراگراف در مورد “شر لازم” برده داری و اضافه میکند: “برخی می گویند که حساس است.”

“این است که جعلی است, اخبار برایان. این چیزی نیست که من گفتم:” پنبه پاسخ داد. “آنچه من گفتم این است که بسیاری از بنیان گذاران بر این باور بودند که تنها با اتحاد و قانون اساسی می تواند ما را برده داری در مسیر نهایی آن انقراض است. که دقیقا همان چیزی است که لینکلن گفت.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=V2ZTWqll3pQ]

“سناتور پنبه نظرات کارگردانی در 1619 پروژه عظیم که ادعا بیانیه خود حساس بود — نه آرکانزاس دموکرات گازت به گزارش” خود را سخنگوی جیمز آرنولد گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “توصیف بنیانگذاران’ انداز است نه تایید و یا توجیه برده داری و یک بار دیگر 1619 پروژه نمی تواند حقایق درست است.”

پنبه که ذکر شده است به عنوان یک امکان 2024 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است به شدت انتقادی از 1619 پروژه نیویورک تایمز-حمایت تفسیر مجدد تاریخ آمریکا.

راه اندازی در 400th سالگرد ورود بردگان در ویرجینیا مستعمره پروژه “با هدف reframe تاریخ این کشور با قرار دادن عواقب ناشی از برده داری و سهم از آمریکایی های سیاه و سفید در مرکز ملی ما روایت.”

پیشگام نگار قدیمی هانا جونز آن شامل مقالات, اشعار, عکس و کوتاه داستانی توسط انواع مختلفی از همکاران.

یک برنامه درسی مدرسه بر اساس این پروژه منتشر شده و در حال استفاده در تمام 50 ایالت با توجه به زمان و آموزشی خود شریک مرکز پولیتزر.

پنبه در هفته گذشته معرفی قوانین برای جلوگیری از بودجه فدرال از استفاده می شود به آموزش 1619 پروژه درسی.

جزئیات روز سه شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید