سنا اخلاق پنل می یابد هیچ تخلف در Loeffler معاملات سهام

Category: آرکانساس Comments: No comments

سنا کمیته اخلاق هیچ مدرکی از تخلف توسط پلیس آمریکا کلی Loeffler, R-Ga., پس از بررسی معاملات سهام او ساخته شده هفته قبل از coronavirus ناشی از بازار به شیرجه رفتن.

Loeffler دریافت نامه ای از کمیته سهشنبه گفت آن است را رد کرد و آن پرس و جو به شکایت وی از سوی مامورین تجارت خودی تازگی منصوب سناتور و شوهرش.

“بر اساس اطلاعات قبل از آن کمیته را پیدا شواهدی وجود دارد که اقدامات خود را نقض قانون فدرال قوانین مجلس سنا و یا استاندارد انجام” گفت: این نامه توسط دبورا سو مایر کمیته مشاور رئیس.

ماه گذشته وزارت دادگستری بسته تحقیقات خود را به Loeffler را معاملات سهام.

“سنا کمیته اخلاق آمده است به همان نتيجه به وزارت دادگستری ایالات متحده: سناتور Loeffler را کاملا اشتباهی شده است و به طور کامل تبرئه,” Loeffler دفتر در بیانیه ای گفت. آن را به نام اتهامات “بی اساس و بی اساس حملات است.”

نظارت بر معاملات سهام به حال گل نشسته Loeffler از مارس. او عضو مجلس سنا در ماه ژانویه یک وقت است که مجبور Loeffler بلافاصله به اجرا در انتخابات ماه نوامبر است. گرجستان انتخابات ویژه قوانین او را مخالفان از هر دو طرف در همان انتخابات. آنها عبارتند از عربستان تشکر. داگ کالینز یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات رافائل وارناک پاستور از آتلانتا کلیسا که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور موعظه.

گزارش های مالی مورد نیاز توسط سنا نشان می دهد Loeffler و شوهرش ریخته بخش قابل توجهی از نمونه کارها خود را و خریداری سهام جدید در اطراف این زمان کنگره دریافت جلسات به شدت از این بیماری همه گیر. این طلبه معاملات شامل خرید بین $166,000 و $415,000 در سهام DuPont de Nemours شیمیایی شرکت تولیدی تجهیزات حفاظتی بسیار بالا در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر.

Loeffler گفت: حساب موفق شد توسط شخص ثالث مشاوران. شوهرش جفری Sprecher است رئیس بورس نیویورک. Loeffler مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی برای تبادل پدر و مادر شرکت بین قاره ای ارز, او قبل از انتصاب به مجلس سنا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>